Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(r@mke @ 2020 02 19, 22:36)
Kažkuri Mergaite rekomendavo RL rankšluosčius,  atrodo kad kaina nebloga, kaži kiek jis mazdaug gali sverti ?    Ar briedas iš taip toli rankšluosčius siųstis  biggrin.gif

https://www.macys.co...owel?ID=8158091

kažkadais siunčiaus iš Macys RL rankšluostį panašaus dydžio, svėrė truputį mažiau nei 600 g. Kokybė superinė buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dabartė @ 2020 02 19, 04:29)
Ačiū komandai už siuntinuką 4u.gif



aciu jums 4u.gif

QUOTE(zakiene @ 2020 02 19, 12:39)
Pagaliau egzaminas išlaikytas, tad ateinu padėkoti komandai už puikiai tikusį siuntinuką ir specialus ačiū Rudaplaukei wub.gif




sveikinimai, Zakiene 4u.gif

QUOTE(spygliz @ 2020 02 19, 13:47)
Reikėjo turėklais ciuozt 🤣


biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(rapoja @ 2020 02 19, 15:45)
Bet tikrai fainas dalykas ir kaina gera  biggrin.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2020 02 19, 22:45)
Bet tikrai fainas dalykas ir kaina gera  biggrin.gif

įkalbėjai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2020 02 19, 21:02)
Apie kuriuos kalbat? MK? Jau suvargo mano Steven Madden  kur pirkom daug blizgius, bordo ir lakinius. Noreciau tokiu pat nerealiai man patogus ir grazus, net nenusibodo.


MICHAEL Michael Kors Haskell Booties. Šiaip labai patogūs, bet aulas kietas, sunkiai lankstosi
Atsakyti

Va šitas reikalas labai labai wub.gifhttps://www.lordandt...-...mascara&N=0

Labai geras pagrindas. Didina blakstienų apimtį. Rekomenduoju tikrai, nors nesu kosmetikos žinovė. Buvo jis dideliam rinkinyje Lancome. 

Atsakyti

Noriu padekoti visai komandai už siuntinuką. Pirmą kartą pirkau iš yoox megztukus. Tikrai kitokie  Drąsiai dabar rinksiuos iš šios parduotuvės. MK leopardiniai batai super atrodo. Tik nedrįstu pradėti avėti - kieti nenusakomai :oh: Gal kas turite patirties, ar jie prasilanksto  :hmm: JustArm ačiū už greitą išsiuntimą  :dovana:  :aciuks:​ 

Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2020 02 19, 23:26)

o tai kaip kaina žinot, nes rašo perki 2 tušus šis nemokamai, jei aš noriu tik šio, o kažkas perka tušą, kokia kaina aš mokėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2020 02 20, 08:31)
o tai kaip kaina žinot, nes rašo perki 2 tušus šis nemokamai, jei aš noriu tik šio, o kažkas perka tušą, kokia kaina aš mokėsiu  biggrin.gif

Gausit ji su 33 proc nuolaida nuo pradines kainos jeigu sudes su tusais uz ta pacia kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2020 02 20, 09:37)
Gausit ji su 33 proc nuolaida nuo pradines kainos jeigu sudes su tusais uz ta pacia kaina ax.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2020 02 20, 08:31)
o tai kaip kaina žinot, nes rašo perki 2 tušus šis nemokamai, jei aš noriu tik šio, o kažkas perka tušą, kokia kaina aš mokėsiu  biggrin.gif

For free nesitikek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2020 02 20, 09:48)
For free nesitikek biggrin.gif

Nesitikiu, už tai ir klausiau biggrin.gif 4u.gif Bet galvoju ar aš jį naudosiu, nes tik blakstes dažau, ryte prie veidrodžio kelios minutes ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka



QUOTE(kriisti @ 2020 02 20, 08:31)
o tai kaip kaina žinot, nes rašo perki 2 tušus šis nemokamai, jei aš noriu tik šio, o kažkas perka tušą, kokia kaina aš mokėsiu  biggrin.gif

nebesiuskit tusu,nebegalioja jau akcija smile.gif
Atsakyti