Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 03 31, 21:12)
Su manim mano tėvai nė 5 min nedarė namų darbų, visą laiką sakė - vaikeli, tavo gyvenimas. Man taip nepasisekė  biggrin.gif

As bandau irgi ikalti, kad tau reikia, ne man. As jau baigiau mokykla ir man niekas nepadejo. Bet neveikia.. 🤦🏽♀
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2020 03 31, 20:15)
As bandau irgi ikalti, kad tau reikia, ne man. As jau baigiau mokykla ir man niekas nepadejo.  Bet neveikia.. 🤦🏽♀

Gali ousę dienos prie sąsiuvinio nosį krapštyt. Kol už nugaros nestoviu, nieks nevykst.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 03 31, 21:11)
Vekniop tą nesąmonę. Aš ariu darbe kaip pap karlo, tai dar nMie mokytojauju. Tas 40 min trukmės marazmas yra joks ugdymas ir mokymas. Absurdų absurdas ir tėvų nervų tąsymas. Idiotizmas. Nei tie vaikai išmoks, nei kas bus.

Pritariu 4u.gif
Atsakyti
Turim pora laisvu Acerola uz 13,73$

Hunter botai gerom kainom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 31 kovo 2020 - 20:27
[quote=doruta,2020 03 31, 21:15]
As bandau irgi ikalti, kad tau reikia, ne man. As jau baigiau mokykla ir man niekas nepadejo. Bet neveikia.. 🤦🏽♀
[/quote
4u.gif kaip Jus suprantu, mes susu sunum va baigsim jau 5 kl. Anglų kalba, viskas surašyta dirbk, nea jis man postryngauja nea nieko neįdėta, nieks nužduota........nu nors apsivošk...

Tokiu pat, principu anglų užduota antrokei, sėdi dirba.

Na tik paguoda, kad ne vienos toks vaikas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 31 kovo 2020 - 20:27
Merginos,
kaip su reebok moteriškais kedais unsure.gif su 41 dydziu 10,5 nebus didelis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 03 31, 21:17)
Gali ousę dienos prie sąsiuvinio nosį krapštyt. Kol už nugaros nestoviu, nieks nevykst.

Manasis nesulaukia, kada aš į darbą išeisiu, tik aš jam sakau, žinok, bet aš grįšiu biggrin.gif o turės būt padaryta.
Mane nudžiugino lietuvių mokytoja, ji silpniem vaikam dėstė šiandien, tai vis biški šviesiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauring @ 2020 03 31, 20:27)
Merginos,
kaip su reebok moteriškais kedais  unsure.gif su 41 dydziu 10,5 nebus didelis  unsure.gif

Greičiausiai bus. Per akis 10. Nebent medžiaginiai sportui.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 03 31, 20:23)
Jūs turit dar antrą mokytoją?  biggrin.gif kokiu būduvdabar moko ji jus  biggrin.gif


Jo, turim. Šiandien su ja per video konferenciją aiškinosi kaip uždavinius išsprendė smile.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 03 31, 21:02)
Neįsivaizduoju, kaip įmanoma tėvams spėti, pas ką (ypač) keli vaikai ir dar darbai. Nebent labai pavyzdukai vaikai  smartass.gif


O taip. Neįsivaizduoju kaip keistuolė su savo komanda sukasi biggrin.gif
Šiandien tarp savo telefokonferencijų lakstydama žiūriu mažoji prie tv žiūri filmukus, klausiu ar padarė darbus, tai jo, sako gi dabar darau blink.gif ant sofos, prieš teliką biggrin.gif raidės bele kokios, viskas šleiva, kreiva biggrin.gif nuvariau prie stalo, atneša man po 5 min sąsiuvinį su padarytomis užduotimis iki balandžio vidurio biggrin.gif pavarė iš inercijos. Negali jos neprižiurėti dar, visgi tik 6, nors ir tai palyginus puikiai gaudosi pratybose, užduotyse visuose, bet priežiūros reikia daug, vien susekt kada tie video skambučiai.
Atsakyti
RL dygsniuota striuke gera kaina
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 03 31, 20:35)

O taip. Neįsivaizduoju kaip keistuolė su savo komanda sukasi biggrin.gif
Šiandien tarp savo telefokonferencijų lakstydama žiūriu mažoji prie tv žiūri filmukus, klausiu ar padarė darbus, tai jo, sako gi dabar darau  blink.gif ant sofos, prieš teliką biggrin.gif raidės bele kokios, viskas šleiva, kreiva biggrin.gif nuvariau prie stalo, atneša man po 5 min sąsiuvinį su padarytomis užduotimis iki balandžio vidurio biggrin.gif pavarė iš inercijos. Negali jos neprižiurėti dar, visgi tik 6, nors ir tai palyginus puikiai gaudosi pratybose, užduotyse visuose, bet priežiūros reikia daug, vien susekt kada tie video skambučiai.


man buvo lengviau eit į darbą
tai dar ir į sportą spėdavau biggrin.gif
Atsakyti
Dior irgi pradėjo siūti kaukes. Palyginkite su Juozuko biggrin.gif

https://www.facebook...9...e=3
Atsakyti