Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(zibuteg @ 2020 03 31, 20:08)

kai paskaitau  kokios jūs visos puikios / rūpestingos mamos wub.gif
aš praktiškai nesikišu į mokymąsi  unsure.gif  kartais paklausiu ar padarė  unsure.gif
mokau savarankiškumo biggrin.gif


aš irgi mielai nesikiščiau, ale jie patys pas mane viens per kitą su knygom keliauja.
Aišku kol kas dar. Pasieks vyresnes klases tai bus viskas dzin
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2020 03 31, 20:41)
man buvo lengviau eit į darbą
tai dar ir į sportą spėdavau biggrin.gif

Va čia tos atostogos kai buvo, man buvo lengviau. Išeinu darban, pasakau - 3 psl gramatikos, 3 psl matiekos. Tada knygos skaitymaa. Grįžtu - tvarka. Pasiaiškinam kas neaišku. Klaidas pataisau. Dabar totalus balaganas. Jokios sistemos ir jokio aiškinimo. Aiškinu aš.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2020 03 31, 19:41)
maniškiams tai kūno kultūros liepė atsiųst video kaip sportuoja, blogiausiu atveju aprašyt  biggrin.gif

O man tai kol kas košmaras tas nuotolinis mokymas, visi turbūt galvoja, kad tik jų dalykas yra. Vaikams liepia patiems naujas tema išsiaiškinti.
Tai gerai, kad mūsų su vyru labai priešingi profiliai, tai didžiąją dalį mokytojų darbo galim perimti.

Fizinį aprašyt?
- Žiauru.
___
Pas mumi aš daraktoriauju. Gavau (-aš ar ne aš? 😀) šnd pagyrimą 😀. Ant dūšios bišk net smagiau (iki ko dasigyvenau !😀😀) ...

- Taip liūdna per tuos karantinus ... Ir dar nežinia, kiek tęsis🤯
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 03 31, 20:58)
Va čia tos atostogos kai buvo, man buvo lengviau. Išeinu darban, pasakau - 3 psl gramatikos, 3 psl matiekos. Tada knygos skaitymaa. Grįžtu - tvarka. Pasiaiškinam kas neaišku. Klaidas pataisau. Dabar totalus balaganas. Jokios sistemos ir jokio aiškinimo. Aiškinu aš.


As taip pat viska aiskinu, kartu darau pamokas blink.gif Gal viskas nebutu taip baisu, jei ne mazasis mano 2 metu, kuris ir taip sunkiai uzkrauta kompa pribeges isjungia ar laida istraukia, ir dar visaip kaip sese nuo kompo bando nustumti frusty.gif Bandau ir i skirtingus aukstus isskirstyti, bet be sansu. Kita savaite laukia didesnis kruvis darbe, tai sunkiai isivaizduoju, ka reikes daryti.
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2020 03 31, 21:08)
As taip pat viska aiskinu, kartu darau pamokas  blink.gif Gal viskas nebutu taip baisu, jei ne mazasis mano 2 metu, kuris ir taip sunkiai uzkrauta kompa pribeges isjungia ar laida istraukia, ir dar visaip kaip sese nuo kompo bando nustumti  frusty.gif Bandau ir i skirtingus aukstus isskirstyti, bet be sansu. Kita savaite laukia didesnis kruvis darbe, tai sunkiai isivaizduoju, ka reikes daryti.

Reiks voljero biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zakiene @ 2020 03 31, 13:14)
Oi, pas mano vaiką tiek visko mažai, tik nuo kitos savaitės vaizdo pamokos. Vakar viena užduotis, šiandien viena atsiskaitymui užduotis.
Bet kai atsiunčia tikybos, šokio, muzikos ar dailės užduotis, pagalvoji apie ką mes čia, pvz., šokiui reikės su video medžiaga siųsti, atrodo nieko svarbesnio nėra.


Maniske antroke viska pati padaro, net neleidzia manes i ta kambari kol vyksta pamokos, bet tikyba darem vakarop abi , uzduociu bile kiek blink.gif kad atsakyti,as pati google ieskojau informacijos.. geraiu jau lietuviu kalbai reiktu tiek demesio skirt 4u.gif
Atsakyti
TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU
      KVIECIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE


www.aeropostale.com
www.finishline.com - 40%
www.nyandcompany.com
www.joesnewbalanceoutlet.com - 10$ nuo 100$
www.wilsonsleather.com - 45%
www.victoriassecret.com
www.walmart.com
www.hautelook.com
www.colortrack.com
www.dillards.com
www.6pm.com
www.belk.com
www.sierra.com
www.uniqlo.com
www.ralphlauren.com
www.ae.com - 15$ nuo 100$
www.dkny.com - 40%
www.karllagerfeldparis.com - 25%
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS


www.shopdisney.com -25%


PREKES MUSU GROZIUI


www.pandorabeauty.com - 10%
www.vitacost.com - 19%
www.tanforless.com
www.toofaced.com
www.puritan.com - 25%

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 03 31, 12:16)
O kur purškiamą dezinfekcinį perkate?

Buvau užsisakius vienoj e pardėj, tai dvi savaitės siunčia, sakiau ačiū, grąžinkite pinigus.


Vyras savo teciui pirko vakar Maksej kazkurioj is didesniu 4u.gif Nepaskaiciau tiksliai Jusu klausimo, pirkom vienoj taroj, paskui ispilsciau su purkstukais, nes turejau ivairiu dydziu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo r@mke: 31 kovo 2020 - 21:41
QUOTE(rastafarinas @ 2020 03 31, 21:06)
Fizinį aprašyt?
- Žiauru.
___



o ką tiems fizrukams daryt, reik kažkaip nuotolines pamokas organizuot biggrin.gif

Ale gerai, kas vyras prie meno tai jau sukūrė vaikams scenarijų kaip reiks fizkultūra parodyt
Atsakyti
Turime laisvus:

MICHAEL Michael Kors Billie Trainer Sneakers, dydis 6.5US, kaina 36.85$
vartotojo įkelta nuotrauka

VERSUS VERSACE Women's Carnaby Street Crystal Silver Watch, 32mm, kaina 59.49$
vartotojo įkelta nuotrauka

Vilnos-kasmyro Ralph Lauren Cable Wool Crewneck Sweater, XS dydis, Currant spalva, kaina 41.99$
vartotojo įkelta nuotrauka

J.Crew Tall Point Sur shoreditch straight jean in pale ice wash, 26 Tall dydis, kaina 23.99$
vartotojo įkelta nuotrauka

Cesnako ekstrakto ir lecitino kompleksa, buteliuke 200 kapsuliu, kaina 24€, jau pas Rudaplauke
vartotojo įkelta nuotrauka

J.Crew Daphne topcoat in Italian tweed, dydis 0US, kaina 67.20$
vartotojo įkelta nuotrauka

Coach Medium Charlie Backpack In Signature Canvas, spalva Im/Khaki/Black, kaina 110€, jau Lietuvoje
vartotojo įkelta nuotrauka

Vitaminas C su acerola ir biooflavanoidais, kaina 13.73$
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Odiniai Ecco sportbaciai 24$

Odiniai Ecco ilgaauliai 42$

Juodi ilgi Hunter botai

Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2020 03 31, 22:08)
As taip pat viska aiskinu, kartu darau pamokas  blink.gif Gal viskas nebutu taip baisu, jei ne mazasis mano 2 metu, kuris ir taip sunkiai uzkrauta kompa pribeges isjungia ar laida istraukia, ir dar visaip kaip sese nuo kompo bando nustumti  frusty.gif Bandau ir i skirtingus aukstus isskirstyti, bet be sansu. Kita savaite laukia didesnis kruvis darbe, tai sunkiai isivaizduoju, ka reikes daryti.

Oo. Čia mūsų paveikslas 🤭
Ir pas mus dvimetis "koreguoja" visus namų poreikius pagal save 🤭😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gervuoge: 31 kovo 2020 - 22:44