Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Gavau ne to atspalvio krempudrą.Siūlau,gal kuriai tiktų,reikia?
https://www.maccosme...#33;/shade/NC30

STUDIO FIX FLUID SPF 15-SHADE: NC30

swatch-apžiūrėti spalvai
lietuviškas aprašymas
KAINA 25 € siuntimas įskaičiuotas
Atsakyti

Musmiryte, islindai kaip iš po žemių. Jei geriau žinotum čia plepancias, nebūtų kilus mintis tokį postą parašyt.. Pasakytum pvz Keistuolei ta pati į akis, kuri turi 4 mokyklinukus vaikus ir dar dirba?

 

Kad su jumis čia nepliurpiu, tai nereiškia, kad iš po žemių ;) Pati turiu 3 mokyklinio amžiaus vaikus iki penktos klasės ir dirbu per 2 darbus. Jūsų žiniai močiučių neturim su vyru tvarkomės patys. Ir tikrai suprantu kas turi 4 vaikus ir dirba - iššūkis tikrai nemažas. Bet turint daugiau vaikų tų iššūkių visada pilna :)

Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2020 04 06, 23:05)
O jei tie vaikai 4 ?!

Yra reikalų unsure.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
QUOTE(spygliz @ 2020 04 06, 23:50)
Nu bet ne toks jau mažas taviskis..
Norėčiau, kad pamegintum padirbt per tą zooma, ne darbo susirinkimui naudot, o mokyt, destyt.. Man asmeniškai dirbt nuotoliu daug sunkiau nei gyvai, su studentais jau sudėtinga, nesuvokiu kaip su pradinukai kokiais per tą zooma dirbt... Suprantu kai dukrai darželio krepšinis ar muzika vyksta.. Bet mokyt...

Aha,močiutė tegu mažiau tūsinas,o mokinasi biggrin.gif
Mano abi panos mokosi teams programa.Nežinau geriau ar blogiau už tą zoomą.Su dalykų mokytojais turi papildomai mesendžerius susikūrę-gali bet kada klausti kas neaišku.Darbus siunčia tamo,gmail,mail.Yra vienas/kitas mokytojas su kuriuo sudėtingiau,bet jie ir realiai biškį sudėtingesni biggrin.gif
Namų darbų ko gero padvigubėjo unsure.gif Gal tik man taip atrodo biggrin.gif Pamokas reik ruošti ir savaitgalį,tada kažkiek sumažėja savaitės eigoje.Bet maniškės visada ruošdavo savaitgaliais ne tik pirmadieniui ax.gif
QUOTE(gaikaSJ @ 2020 04 07, 00:04)
aš ryt nuo 7 val savo darbą dirbsiu, o 9 val pirmokui bandymus su vandeniu darysiu hmm.gif na jau nea.....Eduka užduotys, Ema, vadovėliai ir pratybos dar OK....sėdžiu ir mokau, bet jau eksperimentų man dar betrūko nono2.gif

biggrin.gif
QUOTE(Musmiryte @ 2020 04 07, 07:20)
<p>SM laiko papliurpt turite, po internetines pardes landžioti irgi turite, tai gal tą laiką skirkite vaikams pagelbėti moksluose?...</p>

Kartais protingiau būtų patylėti.Juk visos suaugusios ir žino ką daro. 4u.gif
Atsakyti
Turime laisvus:

Michael Kors Rosario Ankle Boots, dydis 6US, kaina 29.99$
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2020 04 07, 08:24)
JMD, o mokytoja nekonsultuoja internetu? Tegul vaikas jos klausia mokytojos darbo valandom.
Maniems (trečiokui ir antrokui) abiem panasiai vyksta. Ryte zoom konsultacija, tada daro kas užduota, jei neaišku - viberiu gali parašyti mokytojai ir paklausti, jei reikia - nupaveiksluoja neaiškią vietą ir nusiunčia, tuomet 14 val zoom darbu pasitikrinimui. Viskas. Lieka nebent smulkmenos.
Man lieka sužiūrėt, kad zoom laikų nepražiopsot (savo mokytojos, muzikos, anglų) ir antroką paragint daryt greičiau. Kartu nesėdžiu, netikrinu, kaip padaro - tą nusiunčia mokytojai.
Trečioko mokytoja pamatė pvz, kad daug vaikų nemoka rebusų spręsti (nes gavo maniškio ir dar kelių pagalbos prašymus) - bac, įdėjo savo balso įrašą su paaiškinimu į klasės viber grupę.


Arba čia požiūrio klausimas, arba mūsų trečiokai tikrai šaunią mokytoją turi biggrin.gif 4u.gif nors ir ta pati mokykla, kaip ir JMD, bet absoliučiai kiti potyriai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2020 04 07, 08:42)

Mano abi panos mokosi teams programa.Nežinau geriau ar blogiau už tą zoomą.Su dalykų mokytojais turi papildomai mesendžerius susikūrę-gali bet kada klausti kas neaišku.Darbus siunčia tamo,gmail,mail.Yra vienas/kitas mokytojas su kuriuo sudėtingiau,bet jie ir realiai biškį sudėtingesni  biggrin.gif


Musu mokykla irgi naudoja teams'a, viskas kuo puikiausiai tfu tfu tfu biggrin.gif Namu darbus tam paciame teamse galima ideti\tikrinti\siusti, tik mokytojai turetu buti daugiau igude (turbut),
bet maniskis desimtokas, tai daug jie tiems mokytojams pasufleruoja ka ir kaip geriau daryt. Zodziu sako kad galetu visalaik beveik taip mokytis biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lila @ 2020 04 07, 10:42)
Musu mokykla irgi naudoja teams'a, viskas kuo puikiausiai tfu tfu tfu biggrin.gif Namu darbus tam paciame teamse galima ideti\tikrinti\siusti, tik mokytojai turetu buti daugiau igude (turbut),
bet maniskis desimtokas, tai daug jie tiems mokytojams pasufleruoja ka ir kaip geriau daryt. Zodziu sako kad galetu visalaik beveik taip mokytis biggrin.gif  biggrin.gif

Taip taip, ir teams siunčia.
Aš irgi vis tfu tfu tfu pridedu, bet kol kas viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
ANN TAYLOR
vartotojo įkelta nuotrauka


BLOOMINGDALES
vartotojo įkelta nuotrauka


BOBBI BROWN
vartotojo įkelta nuotrauka


FOSSIL
vartotojo įkelta nuotrauka


JBL
vartotojo įkelta nuotrauka


LANDSEND
vartotojo įkelta nuotrauka


LEVIS
vartotojo įkelta nuotrauka


NIKE
vartotojo įkelta nuotrauka


NORDSTROMRACK/HAUTELOOK
vartotojo įkelta nuotrauka


SAKSOFF5TH
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2020 04 07, 10:46)
Taip taip, ir teams siunčia.
Aš irgi vis tfu tfu tfu pridedu, bet kol kas viskas gerai  biggrin.gif

Musu ir teams dirba viskas gerai, ji nestringa, man tik truksta, kad mokytojai ten dalyvautu, o nepaliktu su užduotim vaiku, nes tikrai ne visus dalykus aiskinti yra kompetencijos. Lietuviu mokytoja dirba tik, puikiai ir vaikai patenkinti, klausia kas neaisku dirba, o kitu mokytoju nera, raso ir tyla, nera ju net pamoku metu, va tas ir neramina. Kad vaikam padet reikia cia klausimu neta, bet jei reikia destyt pamoka, tai jau manau nera gerai.
Atsakyti
Fitbit Versa Smartwatch, 34mm apie 80$ su nuolaida
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 04 07, 10:30)
Arba čia požiūrio klausimas, arba mūsų trečiokai tikrai šaunią mokytoją turi  biggrin.gif  4u.gif nors ir ta pati mokykla, kaip ir JMD, bet absoliučiai kiti potyriai  biggrin.gif

siand as ejau pas gydytoja, tai likau namie. griztu, vaikui fizinis biggrin.gif tas lauke kamuoli i kase meto planse pasidejes biggrin.gif sakau ka darai - fizini, nieks nedaro biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
paskui buvo jam dar pamoku, islenda is kambario ir pareiskia - faina ta musu mokytoja. Nu ir valio galvoju. bele jam gerai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bet bandymas su ledu ir pasaka apie titanika laukia manes vistiek siand po pietu biggrin.gif
Atsakyti
NORDSTROMRACK truksta 39$ iki max nuolaidos

Tall Cocoon nerealia kaina
bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 07 balandžio 2020 - 11:34