Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Man vakar is Vilniaus i Siaulius siuntinuka siunte, tai siandien jau gavau, su DPD.

Tikrai pasisekė. Nuo pirmadienio iš Vilniaus sandėlio dar negavau, dar skirsto  :oh: 

Atsakyti
QUOTE(lomute @ 2020 04 09, 11:41)
Kas cia per lakas? Gal nuoroda galite imesti? Nesu apie toki girdejusi

pirkau tikkurila
Atsakyti
Ačiū Ačiū už dvigubą siuntą smile.gif loft ir anntaylor geriai.

Viena suknele idealiai, jau tokia gerule kriauses figurai, audinys standus supersuper,
va kita tokio pat dydžio skęstu verysad.gif(( gal kam maža L ir nori keistis į mano xl 4u.gif

ann taylor
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2020 04 09, 11:06)
Siunciam per abejus, nes realiai bent mano atveju vyksta vazinejimas po miesta ieskant laisvu skyreliu issiuntimui arba budejimas, laukiant, kol zmones issiims siuntas ir tada i atsilaisvinusius skyrelius sudedant saviskes.


Daug metu siunciu siuntas,ir net gi per didziausias sventes nereikia klaidzioti smile.gif
Mazas patarimas. biggrin.gif
Pasiziurekite kelinta valanda kurjeris isima pastomate siuntas.Pvz pas mus zinau,kad isma 19.40val.
Vezu siuntas 20 val -21val ir visada randu vietos smile.gif

Dabar geriausia siusti tik per lpexpres.Visas siuntas gauna per 1-2 d.
Pati gavau sia savaite 2 siuntas per dpd,irgi labai greitai. rolleyes.gif
Omnivos minusas,kad jie vieninteliai labai ilgai laiko siuntas pastomate,del to jie perpildyti.
Atsakyti

Ir aš noriu padėkoti visai komandai už siuntas, praėjusią ir šią. Linamog balionas už vargą ieškant laisvų vietų. :4u: Prekėm  džiaugiuosi, laukiu sekančių.  :D  :wub:  :4u: 

Atsakyti
Omnivos laukiau beveik 2 savaites, o vaiko kedu dar vis nera.
Dpd i namus jeigu tai viskas puikiai, o lp express rase dalins is autobuso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita 35 @ 2020 04 09, 13:21)
Daug metu siunciu siuntas,ir net gi per didziausias sventes nereikia klaidzioti smile.gif
Mazas patarimas. biggrin.gif
Pasiziurekite kelinta valanda kurjeris isima pastomate siuntas.Pvz pas mus zinau,kad isma 19.40val.
Vezu siuntas 20 val -21val ir visada randu vietos smile.gif

Matot, kai siuntima reikia derint su pamaininiu pagrindiniu darbu ir galimybe, kad vyras butu namie bei nutystu tases ir dezes i masina, laika istaikyti sudetinga. ax.gif

QUOTE(Laukinė orchidėja* @ 2020 04 09, 13:30)
<p>Ir aš noriu padėkoti visai komandai už siuntas, praėjusią ir šią. Linamog balionas už vargą ieškant laisvų vietų. 4u.gif Prekėm  džiaugiuosi, laukiu sekančių.  biggrin.gif  wub.gif  4u.gif </p>

Aciu jums 4u.gif

ANN TAYLOR truksta 3$ iki free ship

Turiu krepsy 39 dydzio CAMPER, gal kam?

Turiu krepsy Kate Spade odini crossbody
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 09 balandžio 2020 - 12:55
žėkit kokį avokadą užsiauginau iš kaulo bigsmile.gif biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 04 09, 13:57)
žėkit kokį avokadą užsiauginau iš kaulo  bigsmile.gif  biggrin.gif

A kur derlius, pakasti vazonike reikia? bigsmile.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 04 09, 13:57)
žėkit kokį avokadą užsiauginau iš kaulo  bigsmile.gif  biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Tiesiog kišai žemėn? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš vis nesulaukiu siuntinuko 🙁. Gaila, kad jis buvo išsiustas iš paštomato esančio visai netoli mano namu, geriau bučiau priėjusi pasiimti, dabar klaidžioja jau dvi dienas ir neaišku kada ir kur gausiu 🙁.
Atsakyti
Gal kuri turite nuoroda visai neseniai Jcrew factory buvo pardavime dzemperis, dabar neberandu jo, bet noriu pasekti, gal per nuoroda ideda? 🤔
Dzemperis sviesiai pilkas, rankogaliai geltoni, apykakle rozine.

4u.gif


Atsakyti