Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

neleidzia tiek cituoti... labai aciu jums visoms uz pirkinius, smagu skaityti jusu atsiliepimus wub.gif 4u.gif





QUOTE(Irreelle @ 2020 05 29, 12:39)
Aciu mergaitems uz siuntinius!  4u.gif  Gimtadienis dar puikesnis su tiek gautu gerybiu  wub.gif


Su gimtadieniu 4u.gif 000552.gif birthday.gif



Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2020 05 30, 13:46)
Kur ieškot pasijonio plono, viskozinio ar šilkinio, po suknėm ir sijonais pasimaut kurie arba persišviečia, arba labai lengvai vėjo pakeliami biggrin.gif ?



QUOTE(hollie @ 2020 05 30, 14:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Gafsa" data-cid="72665421" data-time="1590864376"><div><p>Kur ieškot pasijonio plono, viskozinio ar šilkinio, po suknėm ir sijonais pasimaut kurie arba persišviečia, arba labai lengvai vėjo pakeliami vartotojo įkelta nuotrauka?</p></div></blockquote><p>Tikras geras dalykas! ir mane domina smile.gif</p><p>turiu sukneliu ir negaliu nesiot... nelabai kaip atrodo mergina su sijonu, kuris persisviecia  unsure.gif​ </p>



nesu tikra, ar tokiu ieskot macys half slip, bloomingdales half slip

cia viskozinis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 30 gegužės 2020 - 21:47
QUOTE(Dzemuskinas @ 2020 05 30, 20:32)
Gal kas turite Melissa, būtų įdomu išgirsti atsiliepimus, ar atitinka dydžiai, ar patogios?  unsure.gif

Aš pirkau šliopancus į pliažą. Kas man melisose patinka - labai švelni ta guma ir elastinga. Tik kvapas biškiuką erzinantis. Užtat gražios, švelnios, jos blizga, nors trinamos jau trys metai visose mano kelionėse.
Atsakyti
labai perkami TH sortukai gera kaina
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2020 05 30, 22:45)

Va va , labai panašu, tik kaina nepatinka biggrin.gif tokia labai lietuviška biggrin.gif

Radau amazone, bet pristatymo data netenkina biggrin.gif
https://www.amazon.c...N...EK2GC&psc=1
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 05 30, 15:08)
Va va , labai panašu, tik kaina nepatinka  biggrin.gif tokia labai lietuviška  biggrin.gif

Radau amazone, bet pristatymo data netenkina  biggrin.gif
https://www.amazon.c...N...EK2GC&psc=1


uch, cia gal is kokios Kinijos siuncia...


hautelook toks silkinis yra, bet sold out, gal kartais papildo...


bet ziuriu kainos net sintetiniu, neiloniniu visur tokios "lietuviskos"... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 30 gegužės 2020 - 22:26
QUOTE(rudaplauke @ 2020 05 30, 23:19)
uch, cia gal is kokios Kinijos siuncia...
hautelook toks silkinis yra, bet sold out, gal kartais papildo...

Reik gal herroom paknist, senokai netikrinau.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 05 30, 21:46)
Kur ieškot pasijonio plono, viskozinio ar šilkinio, po suknėm ir sijonais pasimaut kurie arba persišviečia, arba labai lengvai vėjo pakeliami biggrin.gif ?


Utenos trikotažas turi
https://www.utenostr...motapatinukas-2
Atsakyti
QUOTE(rimule @ 2020 05 30, 23:39)

Netink poliamidas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 05 30, 23:48)
Netink poliamidas  unsure.gif


Kadaise ieškojau, tai LT daugiau nieko nepavyko rasti, man irgi aktualu😊
Atsakyti
QUOTE(Dzemuskinas @ 2020 05 30, 21:32)
Gal kas turite Melissa, būtų įdomu išgirsti atsiliepimus, ar atitinka dydžiai, ar patogios?  unsure.gif



QUOTE(ericute @ 2020 05 30, 22:11)
Turiu. Dydi tai atitinka,bet retai nesioju. Turiu atviras su kaspinu ant priekio. Man jos nepatogios. Trina, kai koja suprakaituoja tai smukcioja. Nu zodziu. Man tai nepatinka jos,tik tiek kad grazios



QUOTE(JMD @ 2020 05 30, 23:51)
Aš pirkau šliopancus į pliažą. Kas man melisose patinka - labai švelni ta guma ir elastinga. Tik kvapas biškiuką erzinantis. Užtat gražios, švelnios, jos blizga, nors trinamos jau trys metai visose mano kelionėse.

Tokia pati nuomonė dėl Mellisų, aš saviškes pardavus sulaukiau priekaišto,kad galėjau bent vidų išplaut, o ne parduot su kvapu 😁
Atsakyti
QUOTE(rimule @ 2020 05 30, 23:51)
Kadaise ieškojau, tai LT daugiau nieko nepavyko rasti, man irgi aktualu😊

Aš pradžiai tą pasiėmiau, vis gal mažiau šaudys https://www.6pm.com/...01701/color/464

dabar ieškosiu vien pasijonio
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 05 30, 21:46)
Kur ieškot pasijonio plono, viskozinio ar šilkinio, po suknėm ir sijonais pasimaut kurie arba persišviečia, arba labai lengvai vėjo pakeliami biggrin.gif ?

Gal Intimissimi? Jei LT
Atsakyti