Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2020 08 03, 13:16)
mano vaikui plokste dejo, praplete zandikauli,sake cia kone kozno berno problema. prasiplete zandikaulis, visi dantai sutilpo. o grazus o dideli dabar  biggrin.gif ir lygus lygus. breketu nereikes sake. tik reikia kad dabar sutvirtetu raiskciai ar kas ten, nes jie vaiksto tie dantai dabar dar. iltys dar auga biggrin.gif


pas mano dukrą ta pati bėda ir lygiai taip pat su plokštele gražiai sutvarkė. Bet, deja, nedavė garantijų, kad nereiks briketų unsure.gif berods, pas tą patį ortodontą einam, bet jis mums sakė, bus aišku paauglystėje ar reiks briketų, ar ne. Nors dabar kaip ir viskas gražu, bet dar gali pasislinkt.
Atsakyti
Merginos ar columbia dydžiai atitinka??
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2020 08 03, 20:22)
Merginos ar columbia dydžiai atitinka??

Kaip kas, dalis atitinka, dalis į mažesnę pusę.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 08 03, 22:04)
Kaip kas, dalis atitinka, dalis į mažesnę pusę.

Liemenės moteriškos ir striukės gal.žinot??
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2020 08 03, 22:47)
Liemenės moteriškos ir striukės gal.žinot??

Liemenių nežinau, bet striukių teko sutikt atitinkančių ir gan ryškiai mažintų. Atitiko pūkinės, mažintos pasitaikė plonesnės, tinkamos vėsiom vasaros dienom.
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2020 08 03, 22:47)
Liemenės moteriškos ir striukės gal.žinot??

Striukės nuo lietaus, atitinka 4u.gif
Atsakyti
American Eagle AE DENIM X4 HI-RISE STRAIGHT JEAN, smokey cinders spalva, 4 long ilgis, 35 eurai

vartotojo įkelta nuotrauka
AE dzinsai (pirmi)

Pasiskolinu nuotraukas (realiai tamsesne melyna spalva - navy) Seduka Men's Bomber Jacket, XL dydis, 35 eurai


Jcrew Girls' everyday legging, navy ir black spalvos, 8 dydis, po 10 euru


JCREW Girls' kitty pocket long-sleeve T-shirt, 8 dydis, 15 euru
vartotojo įkelta nuotrauka

Zara Kids Collection Sequinned Animal T-shirt (Robert the Fox), 8 dydis (128cm), 10 euru

vartotojo įkelta nuotrauka


Ralph Lauren POLO RALPH LAUREN GREY PERFORMANCE TRACKSUIT BOTTOMS, L dydis, 50 euru

Ralph Lauren Polo sport Tech Fleece Pants, L dydis, 50 euru



AE 360 NE(X)T LEVEL JEGGING, navy, 6 regular dydis, 30 euru

vartotojo įkelta nuotrauka
american eagle

J.Crew Tall linen ruffle skirt, tall 4dydis, balta spalva, 35 eurai

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Ralph Lauren Girl's Bow leggings, pilka spalva, S(7) dydis, 15 euru

vartotojo įkelta nuotrauka
leggings


J.Crew Chambray pleated mini skirt, 2 dydis, 30 euru

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka





Papildyta:
Madewell Lightweight Tomboy Workshirt, sweet peach spalva (kaip antroje nuotraukoje), XS dydis, 40 euru

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Jcrew Girls' calf hair slippers, K12 dydis, 20 euru

vartotojo įkelta nuotrauka


Vix Ombre Ruffle Tiered Tunic, S dydis, 40 euru

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Jcrew "Portsmouth, New Hampshire" sweatshirt in original cotton terry, L dydis, 20 euru

Adidas Essentials Liner Logo sweatshirt, M dydis, 20 euru

Levi's 514 Straight Fit Mens Jeans, Tumble Rigid-Dark Wash spalva, 30x32 dydis, 30 euru
vartotojo įkelta nuotrauka
jeans

Levi's Logo Sweatshirt, L dydis (vyriskas), 25 eurai
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 08 03, 14:31)
pas mano dukrą ta pati bėda ir lygiai taip pat su plokštele gražiai sutvarkė. Bet, deja, nedavė garantijų, kad nereiks briketų  unsure.gif  berods, pas tą patį ortodontą einam, bet jis mums sakė, bus aišku paauglystėje ar reiks briketų, ar ne. Nors dabar kaip ir viskas gražu, bet dar gali pasislinkt.

nepadejo dukrai plokstelė, nuo 6 m. turejo kelis metus. Liepe laukt pauglystes kai visi isaugs suvaikscios, nesiūlė breketų, nes vis tiek viskas keisis augs ... Ir nieko nedarėm laukėm. O kai sulaukėm, jau net breketai nepadės, operuot reikia. Pas ją sąkandis neteisingas, plus iltys netelpa. Kreipėmės į Pilėnę, greičiausiai prisikambinau po karantino. O ji iškart į SOS kliniką pas Grybauską. Man toks jausmas, kad pas juos kartelis ten ir kad tik pinigų užsidirbt, vyras mano sako, kad nusišneku. O man taip baisu ta operacija, negi negalima kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2020 08 04, 21:23)
O man taip baisu ta operacija, negi negalima kitaip.

Pajuokausiu juodai- jei baisu, tai neoperuokit, palikit tiems, kas nebijo operuot doctor.gif
O jei rimtai, su paaugliais jau reik tartis, nes jei nesitarsit, gali bet kokiu atveju vėliau kaltint- arba kad nieko nedarėt, arba kad darėt. Leiskit gydytojui su pacientu daugiau bendraut, kad jai išaiškintų kodėl reikia ir kas bus jei nieko nedarysit. Vaikai neretai priima protingesnius sprendimus, turiu pavyzdžių artimoj aplinkoj- kai mama ilgai nesiryžo, o vaikas jau tik paauglystėj sugebėjo išsireikalaut radikalaus gydymo. Ten mergaitė baisiai tvirta, puikiai laikėsi, tik viena bėda- jei būt buvus operuota anksčiau, rezultats būtų buvęs geresnis. Operacija, tiesa, ne žandikaulio chirurgijos, bet principas tas pats.
Atsakyti

nepadejo dukrai plokstelė, nuo 6 m. turejo kelis metus. Liepe laukt pauglystes kai visi isaugs suvaikscios, nesiūlė breketų, nes vis tiek viskas keisis augs ... Ir nieko nedarėm laukėm. O kai sulaukėm, jau net breketai nepadės, operuot reikia. Pas ją sąkandis neteisingas, plus iltys netelpa. Kreipėmės į Pilėnę, greičiausiai prisikambinau po karantino. O ji iškart į SOS kliniką pas Grybauską. Man toks jausmas, kad pas juos kartelis ten ir kad tik pinigų užsidirbt, vyras mano sako, kad nusišneku. O man taip baisu ta operacija, negi negalima kitaip.

 

mano patirtis sekanti su ortodontais: vedžiau dukrą pas ortodontę XXXX, ilgai matavo, verdiktas - prikirpt, pripjaut ir pan... nuvedžiau pas chirurgą konsultacijai dėl parinktų procedūrų ir jis sako: nematau prirašytų potologijų, kad reiktų kažką vaikui daryti. Tad nutariau nueiti pas kitą ortodontą. Antroji ortodontė paliko vaiką ramybėje, vedu į metus kartą, augantys nuolatiniai labai gražiai išsideliojo ir šiai dienai nieko daryti nereikia.

 

Bet toji ortodontė pasičiupo mane ir pradėjom ilgą kelią... pradžioje kalba buvo irgi, kad be operacijos niekur, bet operuot nieks nepuola, reikia vistiek praeiti kažkiek breketų kurso. Po kurio laiko su breketu gydymu, pasirodo ir opercajos nereik, breketai gražiai dirba darbą... planavo vėliau dėti Herpsto aparatą ( jis mane labai baugino, galvojau geriau jau operaciją)... bet šiai dienai esu finišo tiesiojoje tiesiog su breketais...

 

tad kartais gydymo eiga prasilenkia su sudarytu pirminiu planu... nesakau, kad kartais operacijos tikrai neišvengiamos... o kartais jos brukamos dėl greito ir brangaus varianto... 

 

Būtinai eikite dar konsultacijos pas kitą ortodontą...

Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2020 08 04, 22:23)
nepadejo dukrai plokstelė, nuo 6 m. turejo kelis metus. Liepe laukt pauglystes kai visi isaugs suvaikscios, nesiūlė breketų, nes vis tiek viskas keisis augs ... Ir nieko nedarėm laukėm. O kai sulaukėm, jau net breketai nepadės, operuot reikia. Pas ją sąkandis neteisingas, plus iltys netelpa. Kreipėmės į Pilėnę, greičiausiai prisikambinau po karantino. O ji iškart į SOS kliniką pas Grybauską. Man toks jausmas, kad pas juos kartelis ten ir kad tik pinigų užsidirbt, vyras mano sako, kad nusišneku. O man taip baisu ta operacija, negi negalima kitaip.


Кiek vargo su dantim, as pas vieną ortodontę net netalaikiau sakau, kodėl Jūs visi ortodontai siūlot skirtingus gydymus, nors probelma ta pati, blogas sakandis, netelpa iltys. O dar paskui isgirsti gomuri plėst.....ačiū dievui tik vienai taip pasirodė, kitos pasakė nereikia.

tai man atsakė kiekvienas ortodontas turi savo metodiką ir pagal ją dirba...nu bet atsiprašau taip kardinaliai skirtingai. Bet aš nesigailiu,. kad vedžiau ne pas vieną tada bent išsigrynino gydymas.
Atsakyti