Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.macys.com
www.target.com
www.kohls.com
www.penzeys.com
www.nike.com - 25%
www.harney.com - 25%
www.finishline.com - 30%
www.joesnewbalanceoutlet.com - 30%/50%
www.jcrewfactory.com - 70% ir 20%
www.tommyhilfiger.com - 25%
www.swarovski.com - 15%
www.kennethcole.com
www.lasenza.com - 40%
www.32degrees.com
www.lee.com - 40%
www.calvinklein.us
www.marshalls.com
www.zulily.com
www.tjmaxx.com
www.costco.com
www.sierra.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.bathandbodyworks.com - 40%
www.walgreens.com
www.puritan.com - 30%
www.morphe.com
Atsakyti
Linamog, o man daugkartinio krepšio čempionas Samsonite, net envirosax aplenkia. Baggu nepatinka, kai panaudosi ilgiau, pasakyk ar buvau teisi. Visų pirma bent jau mano pirktas supakavimui turi atskirą dėkliuką, kas nepatogu ir, žinoma, vyras jau senokai pametė, o envirosax ir samsonite fainai susipakuoja su prisiutais raisteliais ir spaustuku. Prikrovus pilną prekių, jos krenta per šonus, per daug iškirptas, na bet medžiaga jo gal ir fainesnė, nors ir samsonite laiko labai gerai. Ir jo pasiuvimas toks, kad prikrovus nepatogu nešti ant peties, ko nepasakyčiau apie samsonite. Turiu 5 tuos krepšius, jei daug perkam paskutinį kraunu Baggu. Kas dar iš Baggu patiko, raštų ir spalvų pasirinkimas, nu bet jis tikrai ne krepšio čempionas man. Bet gal mano poreikiai kiti.
Envirosax turiu jau gal kokius 8 metus, iš 7sense gavau dovanų 😊, vienas buvo prairęs, bet mechaniškai kažkur užkliuvus buvau. Susiuvau ir vėl tarnauja.
Bet bendrai kalbant, 1 samsonite 2 envirosax 3 Baggu 😊
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 29 lapkričio 2023 - 06:30
Labas rytas,
Patarkite kaip is J.CREW svarkelio istraukti apsauginį magneta ax.gif anksciau buvo rasyta SM, bet neuzfiksavau savo atmintineje unsure.gif Su magnetu gal ?


Atsakyti

Laba ryta, 

 

Gal kas turite Bearpaw 40 dydi parduoti, ne pacius žemiausius? 

Atsakyti
Labas rytas,
https://factory.jcrew.com/ yra papildoma nuolaida?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(spygliz @ 2023 11 29, 06:29)
Linamog, o man daugkartinio krepšio čempionas Samsonite, net envirosax aplenkia. Baggu nepatinka, kai panaudosi ilgiau, pasakyk ar buvau teisi. Visų pirma bent jau mano pirktas supakavimui turi atskirą dėkliuką, kas nepatogu ir, žinoma, vyras jau senokai pametė, o envirosax ir samsonite fainai susipakuoja su prisiutais raisteliais ir spaustuku. Prikrovus pilną prekių, jos krenta per šonus, per daug iškirptas, na bet medžiaga jo gal ir fainesnė, nors ir samsonite laiko labai gerai. Ir jo pasiuvimas toks, kad prikrovus nepatogu nešti ant peties, ko nepasakyčiau apie samsonite. Turiu 5 tuos krepšius, jei daug perkam paskutinį kraunu Baggu. Kas dar iš Baggu patiko, raštų ir spalvų pasirinkimas, nu bet jis tikrai ne krepšio čempionas man. Bet gal mano poreikiai kiti.
Envirosax turiu jau gal kokius 8 metus, iš 7sense gavau dovanų 😊,  vienas buvo prairęs, bet mechaniškai kažkur užkliuvus buvau. Susiuvau ir vėl tarnauja.
Bet bendrai kalbant, 1 samsonite 2 envirosax 3 Baggu 😊

Vat Samsonite neturiu, reikes prie progos irgi uzsipirkti. Del atskiro dekliuko pritariu, vargelis.

QUOTE(Rita003 @ 2023 11 29, 08:53)
Labas rytas,
https://factory.jcrew.com/ yra papildoma nuolaida?

Sveiki, iki 10val veiks 70% ir 20% clearance, paskui liks 60% ir 20%.
Atsakyti

Linamog, o man daugkartinio krepšio čempionas Samsonite, net envirosax aplenkia. Baggu nepatinka, kai panaudosi ilgiau, pasakyk ar buvau teisi. Visų pirma bent jau mano pirktas supakavimui turi atskirą dėkliuką, kas nepatogu ir, žinoma, vyras jau senokai pametė, o envirosax ir samsonite fainai susipakuoja su prisiutais raisteliais ir spaustuku. Prikrovus pilną prekių, jos krenta per šonus, per daug iškirptas, na bet medžiaga jo gal ir fainesnė, nors ir samsonite laiko labai gerai. Ir jo pasiuvimas toks, kad prikrovus nepatogu nešti ant peties, ko nepasakyčiau apie samsonite. Turiu 5 tuos krepšius, jei daug perkam paskutinį kraunu Baggu. Kas dar iš Baggu patiko, raštų ir spalvų pasirinkimas, nu bet jis tikrai ne krepšio čempionas man. Bet gal mano poreikiai kiti.
Envirosax turiu jau gal kokius 8 metus, iš 7sense gavau dovanų 😊, vienas buvo prairęs, bet mechaniškai kažkur užkliuvus buvau. Susiuvau ir vėl tarnauja.
Bet bendrai kalbant, 1 samsonite 2 envirosax 3 Baggu 😊

gal galit parodyt kas per čempionas :)  naudojame envirosax kaip ir patinka, bet gal dar geresniu yra

Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 29 lapkričio 2023 - 09:06
Mano Samsonite maišelis labai greit išplyšo per siūles☹️
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Gal kas turite aukšta stambaus sudejimo vyra:)
Jcrew nauja labai mielos minkstutes medvilnes palaidine tall xl, 18 euru
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Linamog minimų pirkinių maišų nebandžiau, bet Envirosax man antroje vietoje, nes plyšta greičiau, o pirmoje vietoje Sansonite, nenunešiojami. Tik užsegimas galėtų būti ne viršuj, o apačioj maišo.
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2023 11 28, 22:51)
Sveikos, kur perkate MK laikrodzius? 4u.gif

Mano keletas gražuolių guli nenešiojamų.Kasdien nešioju apple,kartais gal visai fainai būtų užsidėti MK,bet visi šiuo metu su pasibaigusiomis baterijomis biggrin.gif Bet keisti baterijas,kad gaaal į mėnesį ar tris 1 kartą užsidėsiu arba ne - € gaila (lyg būdavo apie 10 € ar kažkiek daugiau) biggrin.gif Ai ir dar nežinau kurį dėčiausi,tai baterijas ,žinoma,visiems reiktų keisti biggrin.gif Taip ir stovi.Jums taip nėra,kurios turit biggrin.gif ?
Atsakyti