Įkraunama...
Įkraunama...

Nestumas ar ne?

Labas moterytes :)   planuojam su vyru vaikiuka bet vis dar nera jo,bet vat si menesy kazkas vyksta su mano organizmu bei kunu :blink:   atsirado pykinimas bet nepastowus tik tam tikru laiku. . . Bei dubens kaulai skauda atrodo kad plysiu :/   gal kam buwo? Testas rodo I    .menesines jei bus tai tik 14d bet ta savijauta mane kankina  ir svajoju ir wel galwoju kad bereikalo svajoju :( :unsure:

Atsakyti

Labas moterytes :)   planuojam su vyru vaikiuka bet vis dar nera jo,bet vat si menesy kazkas vyksta su mano organizmu bei kunu :blink:   atsirado pykinimas bet nepastowus tik tam tikru laiku. . . Bei dubens kaulai skauda atrodo kad plysiu :/   gal kam buwo? Testas rodo I    .menesines jei bus tai tik 14d bet ta savijauta mane kankina  ir svajoju ir wel galwoju kad bereikalo svajoju :( :unsure:

Ekstrasensu cia nera. Laukiat tos 14d ir kartojat testa. Ir bus viskas aisku. Arba nueinat priduodat kraujuka ir pasakys.  Truputy juokinga, kai cia ieskoma tokiu atsakymu nusakius savo simtomus. Juk gali daug kas buti. Bet linkiu to stebuklo.

Atsakyti

Eh atrodo ta 14d neateis niekada :/

Atsakyti

Dubens kaulai ne prie ko. Nebent del pykinimo gali buti.

Atsakyti

Sveikutes! Vis neramina manes. Manau jusu paklausiu ir man atsakysit.  :unsure: Taigi lytini akta turejome pries 6dienas. Vaikiuka planavome. Norisi greiciau suzinoti busiu  :nestuke ar ne ;) Yra pilvo maudimas kaip pries mm, pykina vaziuojant su masina , labai traukia ant saldaus. Rytais labai skauda galva. Lyg ir duria desini sona, bet nesmarkiai. Nuotaika labai svyruoja. Begalo su zarnynu kazkas vyksta, lyg pilvas visas gurguliuoja.. begalo pilvo apimtis padidejo.. Nestumo testa dar anksti daryt. Bet kaip manot jus? Dziaugtis po biski ar nne ?  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snieguole12: 29 sausio 2019 - 10:54