Įkraunama...
Įkraunama...

Puse metu

Sveiki,  

kaip galima suprast is niko, as vaikinas.

  1. Noriu tiesiog objektyvios nuomones.

  2. Prasau visu buti nuosirdiems/-dzioms.  

 

Kaip manote, ar gali kazkas pasikeisti, jei su mergina bendraujama apie puse metu, jausmuose, jei kolkas ji nieko nejaucia. Ji sako, kad as jai tiesiog “patinku”. ?  

 

Nuo pradziu. Susipazinome per jos drauge. Bendraujame apie pusmeti. As atvirai galiu psakyti, kad ja isimylejau (tikrai, ne vaikiskas susizavejimas. Nebe tie metai). Ziuriu i ja rimtai. Su ta moterim galeciau planuoti ateiti. Mus sieja normalus poros santykiai: seksas, laisvas laikas drauge ir t.t. Iskaitant ir barnius.Is jos puses tepazistu ta drauge, per kuria susipazinom. Ji pazista mano seima ir draugus.  

 

Esme. Jau bendraujam, kaip minejau apie pusmeti. Bet is jos nejauciu jokios silumos, (dar buvo ir man priekaistu, jog esu, neva, kaip “boba”, kad reikalauju siltumo),jausmu. Susikivircijus ji ramiai atsako “nepatinka- nebendrauk. Nei kart negirdejau zodzio myliu (na dirbtinai jo isgirst ir nenoreciau). Esme, kad jei per tiek laiko nieko nepajuto, tai ir nepajus. Cia mano nuomone.   

 

Ka manote jus? Ar verta testi santykius?  Ar buna kad jausmams isiziebt reikia tiek daug laiko? Ar normalu , kad mergina salta kaip ledas? Ar normalu, kad susigincijus ramiai pasakoma “nepatinka- nevendrauk”. Beje ji zino kaip as jauciuosi ir ka jauciu. Bet nutraukt santykiu nenutraukia  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bernas: 11 sausio 2019 - 18:47
kokia ji mergina? jei ji mergina - tai as marsietis.
Ji silto salto maciusi boba
Atsakyti

Nemanau jad jausmai isižiebs iš to ką parašėt tiesą sakant. Manau ji kartu kol ras kokį geresnį variantą, taip kartais būna 

Atsakyti
Manau, kad esi jai laikinas variantas, kol geresnio nera.
Kai tu isimylejes ir galetum galvoti apie tolimrsnius santykius - tai ir supazindinao ja su savo seima. Tuo tarpu is jos puses pazisti tik drauge...
Atsakyti
O ko konkreciai tu is jos nori? Kad pasakytu "myliu"? Pusmetis visai normalu, kad dar nepasake, ne visi linke skubeti, greit isiziebe jausmai daznai greit ir atvesta.
Mes su draugu irgi labai daug draugu vienas kito nepazistame, daugiau tuos, kur esame sutike atsitiktinai kazkur, tai susipazino, nes daugiausia buname dviese ar trise su mano dukra. Bet pazistam vienas kito seima.
Merginos pasakymas "nepatinka nebendrauk" nieko gero nezada, jeigu tu jai patinki, ji paaiskintu nuosirdziai situacija. Na nebent tu tikrai kaip kokia ikyri boba lendi ir reikalauji to, ko reikalavimais niekada negausi. Jeigu man labai ikyretu tai ir as taio pasakyciau, bet greiciausiia pati ir nutraukciau ta bendravima.
Atsakyti

As is jos nieko nereikalauju. Noret aisku noriu, ne kad pasakytu, o kad tai jaustu ir isgirst nuosirdu “myliu”. O kai jai uzsiminiau, kad as taip jauciuos ir jauciu, jog ji niekad nepajaus, tada buvo tas tipiskas atsakymas “nepatinka- nebendrauk”.

Atsakyti
QUOTE(Bernas @ 2019 01 12, 10:35)
<p>As is jos nieko nereikalauju. Noret aisku noriu, ne kad pasakytu, o kad tai jaustu ir isgirst nuosirdu “myliu”. O kai jai uzsiminiau, kad as taip jauciuos ir jauciu, jog ji niekad nepajaus, tada buvo tas tipiskas atsakymas “nepatinka- nebendrauk”.</p>


Da vienas arbuzelis. Pasirinko moteri snatykiavimui ir vaiksciojimui kartu, o tikisi meiles
Atsakyti
Autoriau, o po kieks jums abiems mazdaug metu?
Atsakyti
kad nesisvaisto "myliu",tai normalu. Ne zodziais reikia meile rodyti. Bet va kitu dalyku atrodo, kad truksta...
Leidziat laika kartu ir tiek. Anksciau taip elgdavosi tik vyrai, kad nereiktu istisai sekso partneriu ieskoti, buvo patogu viena tureti. Taip pradeda elgtis ir moterys.
Atsakyti

Cimbala. Aplink 30abiems

Atsakyti
QUOTE(Bernas @ 2019 01 11, 18:44)


<p>Ka manote jus? Ar verta testi santykius?  Ar buna kad jausmams isiziebt reikia tiek daug laiko? Ar normalu , kad mergina salta kaip ledas? Ar normalu, kad susigincijus ramiai pasakoma “nepatinka- nevendrauk”. Beje ji zino kaip as jauciuosi ir ka jauciu. Bet nutraukt santykiu nenutraukia  </p>

jei trumpai - visi atsakymai butu, taip tai viskai normalu ir testi verta, jei jus ja mylit ir ji jus pamils su laiku, jei busit jai pakankamai geras.

jei placiau ,taip imanoma, kad moteris pamiltu vyra, del jo veiksmu, jei vyras pakankamai investuos i moteri, turiu omeni ne pinigus, o demesi, darys kazkokius zygdarbius del jos, ta prsame zinant, kas jai yra tie zygdarbiai, moteris gali pamilti vyra.
Vyrai tai dazniau arba isimyli arba ne, ju meile nepriklauso nuo moteru veiksmu, moteru priklauso, jos gali isimyleti.
Be to daug moteru laikosi gana saltai draugystes pradzioje, tai tarsi apsaugos juosta, kuria turi iveikti vyrai, ta prasme tarsi uzkariauti moters sirdi ir 6 men tikria labai mazas laiko tarpas, kad atsirastu pasitikejimas, kad moteris isreikstu savo meile,netgi jei ir jaucia. Kad nesimetu zodziais irgi gerai, pasake patinkat, tai ir gerai vadinasi yra visis sansai ir iki meiles daeiti, jei toliau del jos stengsites, jei pamatys, kad jus patikimas ir kad jusu jausmai tikrai tikri ir ketinimai tikri.
Atsakyti

Man atrodo viskas rodo, kad ji jumis nera tiek susidomejusi, kiek jus ja.

Isskyrus prisipazinima meileje. Man asmeniskai puse metu butu per mazai suprasti, kad myliu vyra.

Bet visa kita....Salta, nesupazindina su draugais, kategoriska gincu metu. As manau ji abejoja del jusu santykiu.

Atsakyti