Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai 2019

Man ir maudžia ir būna šonus paduria, krūtinė taip pat jautri o šleikštulį jaučiu beveik nuolat, nei nežinau ką valgyti.. norisi tik žalių daržovių ir vaisių ir dar blynų biggrin.gifšiandien bespręndžiant ką šeimynai pietums padaryt supykino tiek, kad jau maniau teks savo pusryčius išleist lauk biggrin.gifsu pirmu nėštumu nebuvo nei menkiausio pykinimo, abskritai buvo gan lengvas o va čia jau jaučiu viskas bus kitaip, įtariu kad ir lytis bus kita.. smile.gifna įdomu ar pasitvirtins mano spėliojimai..smile.gif

O ar pas jus yra daugiau vaikučių ar tai pirmasis nėštumas? kaip mažieji sureagavo į šia naujieną ( jei aišku jiems pasisakėt smile.gif) mano mažoji taip laukia, kad kasdien parėjus iš darželio klausia ar jau pagaliau lėliuką iš pilvuko išėmė biggrin.gifteko su visais paveikslėliais paaiškint, kad šis procesas ilgokai užtruks biggrin.gif

Tai mano antras vaikutis laukiamas. Sūnui 6 metai ir 6 mėnesiai. kol kas nesakėm, pasakysim kai jau matysis. Kažkaip nenoriu kol kas nieko sakyti, maža ką, nes esu turėjusi ir nekokių patirčių. 

Dėl maisto tai ir as is proto einu del vaisiu ir darzoviu. 

Atsakyti
QUOTE(Kickia @ 2019 01 17, 16:18)
O ar pas jus yra daugiau vaikučių ar tai pirmasis nėštumas? kaip mažieji sureagavo į šia naujieną ( jei aišku jiems pasisakėt

Pas mane jau trečias vaikelis čia bus ax.gif dukrai 12 metų, o sūneliui dar tik 10 mėnesių , neplanuotai gavosi .. , dar irgi niekam nieko nesakem , laukiu gyd patvirtinimo kd viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Prieš porą mėnesių ir pas mus mažiukas pabėgo, matyt buvo nesivystantis nes neaugo hcg, nėštumą turiu planuot su gydytojo pagalba, nes reik gert hormonus, geriu ir duphastoną... todėl taip anksti ir pas gydytoją nuėjau, nes viskam buvo ruoštasi. ax.gif
Ginger, ogo tai nebus lengva du pipirus augint, aš vis antrą atidėliojau vėlesniam laikui nes dukra nedidelė ( 4 metai ) ir daug dėmesio reikalauja, gyvenam ne LT tai ir pagalbos iš šono neturim na, bet ir nesinori didelio skirtumo tarp vaikų, nes pati šeimoj esu vyriausia ir su vienu broliu skiria 10 metų su kitu 16 doh.gif
Na, bet užtai jūsiškiams bus smagu kartu augt.. wub.gif
Atsakyti
Taip, aš ir nusiteikineju , kd bus nelengva. Bet ką dabar , kaip nors. O pas gyd noriu kuo anksciau patekti, nes su ankstesniu nėštumu turejau gestacini diabetą , kuris po nėštumo niekur nedingo unsure.gif
Atsakyti

Labas vakaras  :4u: 

Šiandien buvau neplanuotam echo  :wub:  jau matė puslytę  :wub:  5 mm, apie 4,5 savaites.  

Ginger kaip smagu 3 vaikučiai  :wub: 

O kuo pasireiškia gestacinis diabetas? Kaip gydomas ar tik sureguliuojama mityba ar ir insulino reikia?

Atsakyti

Sveikos! 

Prieš savaitę atlikau NT ir pamačiau dvi juosteles😍

Begalo džiugu, tuo pačiu ir daug nežinomybės! 

Juolab antradieni sukilo temperatūra , stiprus kosulys. Labai išsigandau, iškarto pasirodžiau pas šeimos daktarę. Temperatūra atslūgo, sveikstu. Aišku nulėkiau ir pas ginekologe, pasikonsultuoti ir pasitikrinti. Viskas kaip ir gerai 4-5 savaites. Tik vis užeina pilvo maudimas/spazmai lyg per mėnesines, labai neramu :(

Džiaugiuosi radus šią grupę, labai smagu pasidalinti naujais patyrimais ❤

Atsakyti
Kickia smagu, kad viskas gerai 4u.gif

Aistė Lau, sveika atvykus 4u.gif smagu, kad mūsų gretos didėja bigsmile.gif
Aš irgi šiek tiek peršalus, ačiū D. temperatūros nėra, tik gerklė kvailioja doh.gif vakar sodos ir druskos tirpalu pasiskalavau tai bent neblogėja, dukra iš darželio jau prieš daugiau nei mėnesį kažkokį virusą partempė tai kosėjom kelias savaites, buvo pagerėję bet vakar vėl pradėjo gerklę skaudėt doh.gif o pilvo maudimą manau jaučia dauguma, gydytojas sakė kad taip turi būt..smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amedea: 19 sausio 2019 - 09:28

Sveikos! 

Prieš savaitę atlikau NT ir pamačiau dvi juosteles😍

Begalo džiugu, tuo pačiu ir daug nežinomybės! 

Juolab antradieni sukilo temperatūra , stiprus kosulys. Labai išsigandau, iškarto pasirodžiau pas šeimos daktarę. Temperatūra atslūgo, sveikstu. Aišku nulėkiau ir pas ginekologe, pasikonsultuoti ir pasitikrinti. Viskas kaip ir gerai 4-5 savaites. Tik vis užeina pilvo maudimas/spazmai lyg per mėnesines, labai neramu :(

Džiaugiuosi radus šią grupę, labai smagu pasidalinti naujais patyrimais ❤

 

Sveika prisijungusi  :4u:

 

Linkiu greičiau pasveikti.

Pilvo skausmus, tokius, kaip per mm taip pat jaučiu, bet gydytojas sakė norma

Kickia smagu, kad viskas gerai 4u.gif

Aistė Lau, sveika atvykus 4u.gifsmagu, kad mūsų gretos didėja bigsmile.gif
Aš irgi šiek tiek peršalus, ačiū D. temperatūros nėra, tik gerklė kvailioja doh.gifvakar sodos ir druskos tirpalu pasiskalavau tai bent neblogėja, dukra iš darželio jau prieš daugiau nei mėnesį kažkokį virusą partempė tai kosėjom kelias savaites, buvo pagerėję bet vakar vėl pradėjo gerklę skaudėt doh.gifo pilvo maudimą manau jaučia dauguma, gydytojas sakė kad taip turi būt..smile.gif

Man gerklei geriausias gydymas šiltas kompresas nakčiai, tam naudoju vyšnių kauliukų pagalvę  :4u:  Linkiu greičiau pasveikti  :4u:

 

 

Šiandien vėl pabudau jausdama šleikštulį  tikiuosi tuo ir baigsis. 

Atsakyti
QUOTE(Kickia @ 2019 01 18, 20:33)
<p>Labas vakaras  4u.gif </p><p></p><p>Šiandien buvau neplanuotam echo  wub.gif  jau matė puslytę  wub.gif  5 mm, apie 4,5 savaites.  </p><p></p><p>Ginger kaip smagu 3 vaikučiai  wub.gif </p><p></p><p>O kuo pasireiškia gestacinis diabetas? Kaip gydomas ar tik sureguliuojama mityba ar ir insulino reikia?</p>

Mityba ir insulinas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aistė Lau @ 2019 01 18, 23:41)
<p>Sveikos! </p><p>Prieš savaitę atlikau NT ir pamačiau dvi juosteles😍</p><p>Begalo džiugu, tuo pačiu ir daug nežinomybės! </p><p>Juolab antradieni sukilo temperatūra , stiprus kosulys. Labai išsigandau, iškarto pasirodžiau pas šeimos daktarę. Temperatūra atslūgo, sveikstu. Aišku nulėkiau ir pas ginekologe, pasikonsultuoti ir pasitikrinti. Viskas kaip ir gerai 4-5 savaites. Tik vis užeina pilvo maudimas/spazmai lyg per mėnesines, labai neramu verysad.gif</p><p>Džiaugiuosi radus šią grupę, labai smagu pasidalinti naujais patyrimais ❤</p>

Sveika prisijungus wub.gif nestuke.gif
Man pilvo maudimas ir mėnesinių nebuvimas tai vienas pirmųjų nėštumo požymis , prieš darant NT vyrui iš kart pasakiau kad 99proc jog laukiuosi. Grynai dėl to maudimo jau aišku buvo smile.gif
Atsakyti
Kickia, kiek žinau tai tos pagalvės pašildomos mikrobangėje, o jos neturim.. šiandien nakčiai apsivyniojau vyro vilnoninį šaliką biggrin.gif ir visai gerai gerklę pašildė, praskalavau dar druskos ir sodos tirpalu tai jau šiandien bent skausmo nejaučiu, tik prikimus ir nosis užgulta..
Gražaus visoms savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amedea: 19 sausio 2019 - 19:45

Laba diena,

šeštadienį ir aš pamačiau dvi juosteles :yahoo:Laukta ne vienus metus!!!

Dar truputį neramu, nes pas gydytoja eisiu tik ketvirtadienį, bet labai labai tikiuosi, jog prisijungsiu prie Jūsų ;) 

Atsakyti
Labas vakaras, nu va ir as jungiuosi prie jusu. Pries kelias dienas taip pat suzinojau gera zinia. Esu nestuke.gif labai dziaugiames. Nors ilgai laukta, bet vis del to siek tiek netiketa. Siandiena buvau pas gine padare echoskopa kaip ir viskas ok kol kas nieko daug pasakyti negalejo, nes patekau pas ja po pietu tai negalejau priduoti kraujo tyrimams. Israse lasalines, nes labai pykina iki vemimo. Ir pilva vis maudzia ir paskausta tai sake del to, kad pas mane gimda labiau i stuburo puse, tai skaudes kol atsistatys. Tai vis nerimauju, kad tik viskas butu gerai. Vis dar negaliu patiketi smile.gif
Atsakyti