Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai 2019

Čia renkasi būsimųjų rugsejinukų mamytes nestuke.gif 4u.gif ax.gif rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Mus vakar aplankė ši fantastiška žinia.  :nestuke  :yahoo:  :yahoo:  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Kickia @ 2019 01 16, 07:38)
<p>Labas rytas  4u.gif </p><p>Mus vakar aplankė ši fantastiška žinia.  nestuke.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  wub.gif </p>

Sveikinu 4u.gif
Gal taip po truputėlį susirinks rugsejinukai
Kokia jūsų numatoma data? wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif laukiam ir mes rugsėjinuko.. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Amedea @ 2019 01 17, 07:52)
Sveikos  4u.gif  laukiam ir mes rugsėjinuko.. nestuke.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Sveikinu 4u.gif
Gal taip po truputėlį susirinks rugsejinukai
Kokia jūsų numatoma data? wub.gif

 

Ačiū  :4u:  :4u:

 

Kol kas nežinau,  nes paskutinių mėnesinių datos neesu pasižymėjusi, o kai užvakar buvau pas gydytoja dar nieko nematė, tik Hcg  virš 600 buvo, tai dabar lauksiu dar poros savaičių, kad jau tikrai kažką matytų. :wub:

Sveikos 4u.giflaukiam ir mes rugsėjinuko.. nestuke.gif

 

Sveikinimai  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:

Atsakyti
QUOTE(Kickia @ 2019 01 17, 10:15)
Kol kas nežinau,  nes paskutinių mėnesinių datos neesu pasižymėjusi, o kai užvakar buvau pas gydytoja dar nieko nematė, tik Hcg  virš 600 buvo, tai dabar lauksiu dar poros savaičių, kad jau tikrai kažką matytų. wub.gif

Aš pirmam vizitui pas gine uzsirasiau sausio 25d, labai idomu ką pasakys, nes pagal paskutines mėnesines pati paskaičiavau kad turėtų būti rugsėjo 22, o kaip ten iš tikrųjų tai nzn rolleyes.gif
Atsakyti

Aš pirmam vizitui pas gine uzsirasiau sausio 25d, labai idomu ką pasakys, nes pagal paskutines mėnesines pati paskaičiavau kad turėtų būti rugsėjo 22, o kaip ten iš tikrųjų tai nzn rolleyes.gif

Kol kas dar nesiregistravau. Pagal mėnesinių datą, kurią bandau apskaičiuoti maždaug tai irgi turėtu būti terminas panašus rugsėjo 18-22 diena.  O kaip ten bus nežinau, pas gine kol kas nesiregistravau nes sprendžiu kur lankytis. 

Atsakyti
Ačiū už priėmimą 4u.gif kiek matau būsiu pirmoji kuri jau su savo mažyliu buvo pasimatyme.. smile.gif pirmadienį buvo paskirta apžiūra tai šiai dienai mums 6sav. ir 7d. viskas gerai, atliko pirmuosius būtinus tyrimus, gavau nėščiosios knygelę ir jau su nekantrumu laukiu kito pasimatymo po 3sav. bigsmile.gif Gimdymas nusimato rugsėjo 5d.
Smalsu kokie pas jus pojūčiai? neramu, kad reguliariai pamaudena pilvuką kaip prieš mmm bet gydytojas lyg sakė, kad normalu ir papykina, ko nebuvo su pirmuoju nėštumu.. smile.gif
Atsakyti
O tie savarankiški paskaičiavimai manau labai netikslu, aš buvau tikra kad turėsiu rugpjūtinuka, bet va keliom dienom suklydau biggrin.gif
Atsakyti

Kaip smagu, kad jau po gyd apžiūros  :wub:  

Kol kas savijauta keistoka, pilvo apačia vis maudžia, bet ja maudžia praktiškai nuo praėjusiu mėnesinių, kai pradėjo kelios dienos po jų taip ir nepraeina, labai krutinę skauda, ir toks kaip šleikštulys vis kankina, kol kas nepykina baisiai..

Atsakyti
Man ir maudžia ir būna šonus paduria, krūtinė taip pat jautri o šleikštulį jaučiu beveik nuolat, nei nežinau ką valgyti.. norisi tik žalių daržovių ir vaisių ir dar blynų biggrin.gif šiandien bespręndžiant ką šeimynai pietums padaryt supykino tiek, kad jau maniau teks savo pusryčius išleist lauk biggrin.gif su pirmu nėštumu nebuvo nei menkiausio pykinimo, abskritai buvo gan lengvas o va čia jau jaučiu viskas bus kitaip, įtariu kad ir lytis bus kita.. smile.gif na įdomu ar pasitvirtins mano spėliojimai..smile.gif

O ar pas jus yra daugiau vaikučių ar tai pirmasis nėštumas? kaip mažieji sureagavo į šia naujieną ( jei aišku jiems pasisakėt smile.gif) mano mažoji taip laukia, kad kasdien parėjus iš darželio klausia ar jau pagaliau lėliuką iš pilvuko išėmė biggrin.gif teko su visais paveikslėliais paaiškint, kad šis procesas ilgokai užtruks biggrin.gif
Atsakyti