Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai 2019

Amadea,

tikiu, kad lauki. Man dar kone mėnuo iki pirmo scano, bet net spirgu, kaip laukiu :) 

Mūsų bus pirmasis ilgai lauktas, viskas nauja, todėl ir neramu, kai nežinau, kas ir kaip turi jaustis... 

Ej, pilvukas kaip anksti lenda   :4u: 

Aš planavau pereitą savaitę važiuot apsipirkt naujų drabužių, vyras patarė neskubėt ir dar palaukt, kad nereiktų greitai vėl naujų važiuot pirkt  :nestuke​ 

Atsakyti
Oho, o ko taip ilgai?
Aš jau po vizito, pipiras auga, širdelė plaka viskas gerai..smile.gif) pasiėmėm ir savo penkiametę dukrą kartu nes serga ir į darželį neina, tai žiūrėjo į ekraną išsižiojusi biggrin.gif
Kitas vizitas bus už daugiau nei dviejų savaičių ligoninėje, jau laukia tas rimtas screeningas kada viską apžiūrės išsamiai..
O pilvukas lenda, jau ir vyras pastebėjo.. aš ir šiaip nesu plokščiapilvė o dabar jis dar daugiau suapvalėjo.. dar neturiu išėjimui normalių nėštukinių kelnių tai deduosi su guma ir baisiai nepatogu, jau laukiu kada grįšiu namo ir peršoksiu į nėštukines tympas tai jau reiks pasipildyt spintą..
. ax.gif
Atsakyti

Bet ar ilgai? Nėštumą man patvirtino sausio 30 d, buvo 6+4 sav. Širdelė plakė :)

Šiandien vėl pas ginę - išrašys siuntimus, kokius tyrimus turiu pasidaryti ir galbūt/tikiuosi/manau padarys echo :) Tik nežinau, ar ne per daug aš čia tikiuosi, ar echui ne per anksti, kai dar ne pilnos 10 sav? Aš tikrai tikrai ne viską pamenu, ką mes su ja kalbėjome per pirmą vizitą (buvau tiek susijaudinusi iš laimės) :) 

Dėl figūros - aš irgi toli gražu ne iš kūdųjų :/ Paskutinius 3 metus prisižiūrėjau, ką dedu į burną, o paskutinius mėnesius kažkaip paleidau viską, ypač paskutinį mėnesį išvis kažkoks košmaras - atrodo bandau suvalgyt viską, ko nesuvalgiau per paskutiniu keleta metų :/ Žodžiu... 

Merginos, ar mes tik dvi su Amadea šioje grupėje? 

Atsakyti

Bet ar ilgai? Nėštumą man patvirtino sausio 30 d, buvo 6+4 sav. Širdelė plakė :)

Šiandien vėl pas ginę - išrašys siuntimus, kokius tyrimus turiu pasidaryti ir galbūt/tikiuosi/manau padarys echo :) Tik nežinau, ar ne per daug aš čia tikiuosi, ar echui ne per anksti, kai dar ne pilnos 10 sav? Aš tikrai tikrai ne viską pamenu, ką mes su ja kalbėjome per pirmą vizitą (buvau tiek susijaudinusi iš laimės) :) 

Dėl figūros - aš irgi toli gražu ne iš kūdųjų :/ Paskutinius 3 metus prisižiūrėjau, ką dedu į burną, o paskutinius mėnesius kažkaip paleidau viską, ypač paskutinį mėnesį išvis kažkoks košmaras - atrodo bandau suvalgyt viską, ko nesuvalgiau per paskutiniu keleta metų :/ Žodžiu... 

Merginos, ar mes tik dvi su Amadea šioje grupėje? 

Atsakyti
Na aš gruodžio 31d. pamačiau II juosteles o berods sausio 14d. jau buvau pirmam echo, o jums tik kovą, išprotėčiau tiek belaukdama biggrin.gif
Šiandien buvom didžiajame skrininge, jau apžiūrėjo ir visus organus, gavom išsamius rezultatus apie galimus genetinius susirgimus, ačiū Dievui mums ta rizika labai menka, praktiškai nulinė na ir dabar jau ramia širdele lauksiu tolimesnių vizitų..
Na o jums tikrai ne per anksti, jau ir širdelę išgirsit..smile.gif)
Kas liečia mityba tai kolkas pas mane svoris stovi vietoj, praktiškai nieko nepriaugau bet ir apetitas labai prastas, nieko nesinori, nuo visko pykina..
Gal ir gerai, nes su pirmąja nebuvo jokių blogumų irgi kimšau viską iš eilės tai finale priaugau beveik 17kg.
O dėl narių tai labai jau visos pasyvios, svarsčiau ir palikt grupę.. ax.gif
Atsakyti
Merginos, būkim aktyvesnės 4u.gif
Aš šiandien gavau savo nipt atsakymą. Leliukas sveikas, viskas gerai, ir jau lytį pasake. Bus berniukas wub.gif nestuke.gif bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ginger sveikinimai su berniuku 4u.gif bet kaip anksti pamatė lytį bigsmile.gif na bet turbūt pas berniukus ją lengviau įmatyt biggrin.gif mes vakar irgi klausėm ar dar nesimato lyties, tai dar nesimatė..
na bet kažkaip skirtumo didelio ir nėra, savo išsvajotą mergaitę jau gavau o toliau nebesvarbu tongue.gif
Atsakyti

Sveikos, del skaiciaus prisijungiu ir as. Nezinau net, kada cia ta didzioji diena man prognozuojama, rugpjucio gale ar rugseji, bet su mazuoju gerokai ilgiau vaiksciojau, tai prisijungsiu prie jusu. Siuo metu turiu du vaikus (12 ir 2). Pagal mano gine, man yra 12 savaiciu ir 7, pagal 12 savaites skana 13 ir 4 dienos. Greiciausiai turesim mergaite (na, bent didesne tikimybe). Laukiu kovo 8 d genetiniu tyrimu rezultatu. WC dienos dar nepamirstos, valgau praktiskai angliavandenius ir darzoves, tai laukiu, nesulaukiu, kada tai baigsis ir galesiu valgyti kaip zmogus.

Atsakyti
QUOTE(Amedea @ 2019 02 26, 09:39)
Ginger sveikinimai su berniuku  4u.gif bet kaip anksti pamatė lytį  bigsmile.gif na bet turbūt pas berniukus ją lengviau įmatyt  biggrin.gif mes vakar irgi klausėm ar dar nesimato lyties, tai dar nesimatė..
na bet kažkaip skirtumo didelio ir nėra, savo išsvajotą mergaitę jau gavau o toliau nebesvarbu  tongue.gif

NIPT is kraujo daro, ir ten 100pric passako lytį. O ultragarsu irgi tikslai negalėjo pasakyti.
Papildyta:
Raminta, sveika prisijungusi 4u.gif
Mano vaikiukai irgi vienas 12m, kitas 1m (šiandien suėjo )
Atsakyti

Sveikos, merginos  :thumb_yello: 

Ginger, sveikinu su berniuku :)

Aš rytoj važiuoju tyrimų darytis, kitą antradienį Scanas  :angel2: Laukiu labai :) 

Na, turim pora dalyvių daugiau, šaunu   :clap:  Visom linkiu gero  ir lengvo laukimo :4u:  :nestuke 

Amadea - mano svoris irgi nesikeičia (nors ir pačiai keista), bet mityba... Na, bandau susiimti į rankas :oh: 

Merginos, gal kuri turit patarimų, kaip kovoti su vidurių užkietėjimu? Lepicol geriu kasdien, bet jis nelabai ką man padeda  :cry2:​ 

Atsakyti

Duphalac sirupas

Atsakyti

Ačiū! Būtinai išbandysiu  :4u:​ 

Atsakyti