Įkraunama...
Įkraunama...

Akies grybelis, keratitas

Pries 3 sav ryte atsikeliau su ziauriai skaudancia akimi (tiesa ir nakti pora kartu buvau nubudusi nuo skausmo). Akis buvo raudona, perstejo, asarojo, sviesos saltinis buvo kaip peilis akims, labai suprastejo regejimas. Kankinausi. Ta diena is vaistines nusipirkus antibiotiko bandziau gydytis. Kazkaip istempiau iki kitos dienos ryto ir tiesiai i kliniku priimamaji. Rado uzdegima, prirase vaistu. Ta pacia diena nuvykau pas seimos gydytoja, vakare pas akiu gydytoja ir sekancia diena jau tupejau su skubiu siuntimu klinikose. Patikrino. Skubiai pagulde i stacionara. Tyrimai, kruvos vaistu. Regejima sugrazino, skausmas ir jautrumas sviesai laikesi. Po savaites isejau is kliniku savo noru (toli grazu neisgydyta) pasizadejus namie gydytis. Mano diagnoze-keratitas, akies grybelis. Prognozes liudnos. Labai baisu. Vartoju kruva vaistu. Geriami-Itrakonazolis (tabletes, maksimali leistina doze), lasinu varikonazola(VFEND), dar dvieju rusiu antbiotikai, pleciancius vyzdzius, tobrex tepalas ir dar keletas. Gal kam buvo akiu grybelis ar keratitas? Kaip viskas praejo? Kuo gydetes? Kiek laiko gydetes? Gal Itrakonazoli geret? Ar nepakenke kitiems organams (nes labai stiprus vaistas o gert nusimato labai ilgai)?

Bijau ar pavyks isgelbeti aki. Patarkit, pasidalinkit patirtimi

Atsakyti
Laba diena,
mano dukra turėjo keratitą, bet padarius tyrimus ligoninėje jai niekas iš tepinėlio neišaugo - nei grybelis, nei virusas......Pas mano dukrą keratitas atsirado todėl, kad jai ant ragenos vis atsiranda žaizdelės, tačiau tai lėtas procesas, todėl tik pajutus, kad jau kažkas negerai su akimi (rausta, bijo šviesos) - ašarų lašiukai ir vitaminų tepalas nakčiai. Taip jau kelis kartus nedasižaidėm vėl iki keratito, nes pirmas kartas tai mums "prikapsėjo" per kelis mėnesius tikrai...
Todėl man labai keista, kad pas Jus buvo tokia ūmi ligos pradžia - negi nieko nejutote anksčiau?...

Linkiu sekti gydytojų rekomendacijomis ir sveikti 4u.gif
Atsakyti