Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išspręsti?

Laba diena, Noreciau sulaukti pastabų ir patarimų dėl susidariusios situacijos. Su zmona kartu esame 13 metu, auginame 9 metu vaika. Turime nuosavą būstą, automobilį, darbus, gyvename visiems įprasta gyvenimą. Bet nuolat pykstames. Esmė tame, kad jaučiuosi esantis padėtyje be išeities. O problema ta kad tarp mūsų beveik nėra sekso. Žmonos iniciatyva miegamieji skirtinguose kambariuose, žmona neprisileidžia net buciniui, sako kad man tik vienas galvoje, dėl to net bučiuotis su manimi nenori, nes neva buciuodamas ją aš siekiu tik sekso. Per paskutinius metus mes mylejomes tik kartą ar du. Man to norisi gerokai dažniau, bet tai bandau taikytis prie žmonos. Zmonos pozicija tokia - seksas reikalingas tik beždžionėms, o aš tokia nesu, man sekasi nereikalingas nei su tavim, nei su bet kuriuo kitu vyru. Iš tavęs gaunu užtektinai pagalbos buityje, tu esi geras tėtis, bet tu manęs netraukia. Problema ta kad tu nemoki rodyti dėmesio, nemoki sugundyti manęs, tu nerodai pakankamai dėmesio man, nesidomi manimi, nepalaikai manęs. Dar yra sakiusi kad prieš mane turetas vaikinas mokedavo sugundyti taip, kad net pati nesuprasdavo kai su juo atsidurdavo lovoje, dėl to visa problema yra manyje. Atrodo kaip ir turiu visus atsakymus iš žmonos, bet nežinau kaip tai isspresti. Taip visi jos teiginiai yra teisingi mano atžvilgiu ir aš su jai sutinku. Bet kaip man domėtis ją, rodyti jai dėmesį kai pačiam jokio dėmesio nerodo. Jauciuosi jai labai tėvas ar brolis, bet ne vyras. Negaliu prisiversti domėtis ją kai nuolat esu atstumemas. Kai nuolat pabrėžiamas mano vyriškumo trūkumas, kai kai tau nuolat sakoma, kad dėl tokių santykių esu kaltas tik aš ir ji nesiruosia nieko keisti. Sako pasikeisti tu tada gal mylejomes ne vieną o tris kart per metus... Bandau rodyti dėmesį, vykdyti diską jo tik jinai nori, neužsimena apie seksą nei žodžio, isiklausau į jos norus, bet ištempia maksimum mėnesį laiko

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nezinauvardo: 25 vasario 2019 - 18:48

Bet ištempiu tik mėnesį laiko ir nieko negavęs atgal pasiduodu. Vėl uzsidarau savyje. Man atrodo kad galiu būti koks tik noriu, bet jeigu ji manęs nemyli ir aš jos netraukiu kaip vyras tai niekas ir napasikeis, nepriklausomai nuo mano elgesio. Moterys ar jums taip būna, kad mylite vyrą bet jis jūsų visiškai netraukia? Kaip išsisukti iš šito užburto rato?

Atsakyti
Visada sekso gailedavo? Jei taip, reiskia nieko nepakeisi.
Atsakyti
Labai nevykusiai sukurtas rasinelis.
Atsakyti

Pirmais draugystės metais jo būdavo gerokai dažniau, bet nepasakysi kad taip dažnai kaip įprastai draugysčių pradzioje. Kai būna bet kur ir bet kada, būdavo gal pora kart per savaitę, bėgant metams jo vis retejo. 

Tik seniau nepasiduodavau tam, vistiek rodydavau dėmesį, stengiausi dėl jos daryti viską kodėl tik norėdavo. Gal paskutinius 2 metus po truputį pasidaviau, atitolau nuo jos. Pradėjau naudoti jos frazės. Gaudavau atsakymus, ne aš kalta, o tu nes tu nemoki sugundyti. Aš atsakinėju- nerodau tau dėmesio nes tu manęs nesudomini ir t.t. t.y pradėjau "kerstauti" tomis pačiomis frazėmis, kas dar labiau mus atitolino.

Atsakyti

Labai nevykusiai sukurtas rasinelis.

Atsiprašau, nemoku sudėlioti minčių. Sutalpinti visko ką norėjau pasakyti.

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 02 25, 19:57)
Labai nevykusiai sukurtas rasinelis.

ta pati paglavojau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nezinauvardo @ 2019 02 25, 19:01)
<p>Bet ištempiu tik mėnesį laiko ir nieko negavęs atgal pasiduodu. Vėl uzsidarau savyje. Man atrodo kad galiu būti koks tik noriu, bet jeigu ji manęs nemyli ir aš jos netraukiu kaip vyras tai niekas ir napasikeis, nepriklausomai nuo mano elgesio. Moterys ar jums taip būna, kad mylite vyrą bet jis jūsų visiškai netraukia? Kaip išsisukti iš šito užburto rato?</p>

sakom, kad istorija visai netikra, o jei tikra, tai skirkis, kas per bedos, ko tu su ja? Jei tu toks saunus, grazus, mylintis, uzdirbantis ir lovoj sugebi patenkinti zmona, ir neturi jokiu dideliu turkumu ir ji vis tiek taves nenori ir nenori net kalbetis apie tai, tai ka gali padaryti, issikraustyk mirksiukas.gif
nesvarbu gi kaip yra kitom seimom, svarbu kaip tau yra..


o siaip tema primena emsio rasinelius biggrin.gif
Atsakyti

Niekur nerasiau kad aš gražus šaunus ir t.t. kaip tik rašiau, kad ji sakydama priekaištus yra ir teisi, pripažintų ir savo klaidas. Paprasčiausiai išeiti nenoriu, noriu likti su ja, bet tuo pačiu noriu išspręsti problema. Dėl to ir rašau tikėdamasis sulaukti patarimų, o ne kažkokių išgalvotų frazių.

Atsakyti
QUOTE(Nezinauvardo @ 2019 02 25, 18:46)
Dar yra sakiusi kad prieš mane turetas vaikinas mokedavo sugundyti taip, kad net pati nesuprasdavo kai su juo atsidurdavo lovoje,
...
Kai nuolat pabrėžiamas mano vyriškumo trūkumas,


Tai kad nera nei vyriskumo, nei proto.

Kitas tavo vietoje jau senai turetu meiluze ir dar pasirupintu, kad babkiu boba nepaimtu.

Na pamastyk: Paemei ne nekalta, o tokia dar DRISTA taip elgtis? Joks nei normalus nei ne visai normalus vyras to nepakestu
Atsakyti

Nenoriu mesti kelio dėl takelio. Man ji rūpi, man rūpi mūsų vaikas. Net negalvoju apie meiluzes ar skirybas. Kiekviena šeima turi savo problemų, mes turime savas, kurias noriu išspręsti bet nesukti skirtingais keliais. Pagrindinis klausimas apie kurį noriu nuomonės daugiau iš moterų pusės, ar būna taip kad jūs mylite vyrą bet jis netraukia fiziškai. Jeigu jūs susidūrėte su tokia problema, kas padėjo ją išspręsti. O galbūt tai neišsprendžiama ir reikia susitaikyti su tuo, kad taip bus ir niekas to nepakeis?

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 02 25, 19:57)
Labai nevykusiai sukurtas rasinelis.

žiauriai
copy paste nuo kitų temų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nezinauvardo @ 2019 02 25, 20:20)
<p>Niekur nerasiau kad aš gražus šaunus ir t.t. kaip tik rašiau, kad ji sakydama priekaištus yra ir teisi, pripažintų ir savo klaidas. Paprasčiausiai išeiti nenoriu, noriu likti su ja, bet tuo pačiu noriu išspręsti problema. Dėl to ir rašau tikėdamasis sulaukti patarimų, o ne kažkokių išgalvotų frazių.</p>

buvo toks Alfa Vyras Aironas, jei dar nekalėjime (nes buvo prisidirbęs), kreipkis pas jį, išmokys viražų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nezinauvardo @ 2019 02 25, 20:20)
<p>Niekur nerasiau kad aš gražus šaunus ir t.t. kaip tik rašiau, kad ji sakydama priekaištus yra ir teisi, pripažintų ir savo klaidas. Paprasčiausiai išeiti nenoriu, noriu likti su ja, bet tuo pačiu noriu išspręsti problema. Dėl to ir rašau tikėdamasis sulaukti patarimų, o ne kažkokių išgalvotų frazių.</p>

ai baik skiesti, nu jei ir yra kokia realybe po sia istorija, tai ji labai toli nuo papasakotos mirksiukas.gif
is vis panasu moteris raso biggrin.gif
Atsakyti