Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Variantas blogiausias,bet jau geriau toks,nei is vis nezinia ir vis atkelineja.Susitvarkysim tuos dokus ir toliau gyvensim mirksiukas.gif

Rugpjuti seses jubiliejus..Irgi zada bendra drauge is Amerikos atvaryt..Seses ir tos drauges gimkes per pora dienu..KAip ir snekejo,kad darys dideli bendra baliu,bet tilo ir uztilo...KAzkoki paminejima tai darys(sese ta prasme) bet i toki eilini baliuka tai nevaziuosim...Bet jei vis del to sumastys ta bendra,tai gal g.gif Jei bilietai adekvaciom kainom bus biggrin.gif
Atsakyti

Rugpjuti nera bilietu adekvaciomis kainomis  :D​ 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Aciu uz sveikinimus mano merginai ir mum ❤ As kazkaip ir atitrukau nuo Brexit temos. Bet pas mane vyras labiau domisi politika ir pasauliu, tai gal pranes jei kas svarbaus 😅

Mes bilietus i Lt visad paskutine min ziurim, tai ir mokam kaip reikia t uz ta paskutine min (su mano vyru kitaip nepaplanuosi).
Atsakyti
Labukas
Nebevaziuoju i LT be progu biggrin.gif Dabar irgi leksim i sidabrines vestuves mirksiukas.gif Tai datos aiskios mirksiukas.gif

Pasale blink.gif Paskutinius likucius purskalo nuo langu uzsalimo supurskiau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 26 kovo 2019 - 09:03

Labas rytas,

bus jum po brexito skraidyt, nuskrisit i LT, o atgal nebeisileis  :P pas mane siandien sese atskrenda, tai rytoj laukia vojazas i centra.

Atsakyti

Kaip smagu, Heida! Ka suplanave? Parduotuves? 

Ar ji pirma karta bus Londone? 

Atsakyti
Sveikos

Heida, nu tikrai smagu bus lakstyt su sese po Londona mirksiukas.gif man tai taip buna: lauki nesulauki kad atvaziuos kas nors is LT, atvaziavo, pabuvo, net nepajunti kur tas laikas dedasi, isvaziuoja, namai lieka tokie tusti...ir vel lauki kada kas vel atvaziuos biggrin.gif
Atsakyti

Taip, pirma karta ji bus Londone, bet tik 2 dienas turesim, tai viena paskirta centra apeit, o kita shopingui. Is tikro tai nemazai fainu objektu atkrito, nes ji labai bijo aukscio, i jokius bokstus nelipa, tik ant zemes vaiksto  :D 

Tai va Nova, lauki, ruosiesi, o viskas pralekia kaip sekundes. Ziurint filosofiskai, tai visas gyvenimas susideda is maloniu greit pasibaigianciu dalyku ir visokio nesibaigiancio s... :D 

Atsakyti
LAbukas

Oi,kaip pirmam kartui tai tikrai labai trumpam atskrenda ta tavo sese..
PAmenu,kaip pas mus pirma karta draugai atvare biggrin.gif SAko-mums tik muziejai,nereikia jokiu shopingu..O va sese jau buvo cia gyvenus,ji kaip tik norejo tik apsipirkt biggrin.gif TAi uzvezam sese i shopingus,patys kaip ir planuojam su draugais i muziejus,bet ir tie uzejo i Primarka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir nebereikejo daugiau jokiu muzieju biggrin.gif biggrin.gif Prisipirko visko biggrin.gif Paskui tik vezk i shopingus biggrin.gif biggrin.gif Bet tada jie beveik savaite buvo,tai ir po muziejus prasiejom,ir po miesta pasivaiksciojom,na ir shopingus visus apejom biggrin.gif Prisipirko tiek,kad net tase per vezejus perdavem,nes i lagaminus nebesusitalpino biggrin.gif
Atsakyti

Nelabai gali mano sese is darbo iseit ilgesniu atostogu, isvis ji ten prikaupusi jau gal daugiau kaip puse metu turi, va taipr eina po kelias dienas ir tai skambineja is darbo po 5 kartus i diena. Naglai pasiust negali, miestelis nedidelis, darbai nesimeto, o ir amzius jau per 50, zodziu tenka taikytis prie to kas yra  :rolleyes: 

Atsakyti
O ka sese dirba?Viena atvaziuoja ar su seima?
Atsakyti

Dirba ekonomiste imoneje gaminancioje tam tikras priemones skirtas statybai, laivu statybai, masinu gamybai, didziaja dali savo gamybos produktu eksportuoja. Tai ji ten skaiciuoja ir skaiciuoja, nes ten viskas kasdien keiciasi.

Su dukra atskrenda, viena tai nei pro kur neskristu, jau nuo pirmadienio valerionus geria  :D 

Atsakyti