Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Mes su MB sakem ir vaiku kai atsikratysim, tada pradesim atostogaut, bus tik uz du ir galesim imt kai ne atostogos vaikams  :D va viena jau atkrito, liko dar viena.  

Pildom dabar paskolai mokslams, boze moj, as trecia diena keliuos ir guluos su mintim kaip kazko nepraziopsot, o maniskei ramios bites, na kaip visada, as kazka suzinau ir jau jai skubu sakyt, o ji man , as zinojau  sita, na kas per vaikai  :D 

Atsakyti
Heida, ir kiek dabar mokslai uni metams? £10K jei neklystu. Ar dar pabrango? Vieta jau turi? Kokiam studijuos?
Netruks tas laikas pradegt, ir mazoji sparnus pakels mirksiukas.gif

Atsakyti
Labukas

Na erotika ten viskas dvelkia,vien veidrodziai,sirdeles.. Bet jokiu pusnuogiu,jokiu striptizu,isskyrus programu go go sokejas-tos su gorsetais soka.. spa tai irgi yra ir vienan ur dviem,bet kainom nuo 100 prasideda,tai ir nejom biggrin.gif
600+ skrydis mirksiukas.gif Vakar as ziurejau kitu metu geguzei,tai pigiau 1500£ dviem neradau.. dabar 1600 mokejom.

Nova,dabar Paryzius i koncerta,lt i vestiviu metines ir kol kas viskas biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

Mane anksčiausiai prikėlė, teko rengtis ir eit dirbt, tai dabar sėdžiu nei miegojus, nei nemiegojus. Visa susivėlusi ir pikta. 

Vakare atvažiuos dukterėčia, bus kugelio, aperolio ir eurovizijos vakaras. Norvegai mano favoritai  :wub: 

Giegos viešbutis įdomus labai pasirodė, ta techno muzika ir šokiai mane išjungtų 3ią dieną, ramybės kalnuose ieškočiau  :laugh:  :laugh: kai aš ne tūsų žmogus, tai pavargčiau. Draugai atostogauja Tenerifeje, pirma diena per CLC, atsiuntė foto tai ir aš užsimaniau atostogų. 

Atsakyti

Heida, ir kiek dabar mokslai uni metams? £10K jei neklystu. Ar dar pabrango? Vieta jau turi? Kokiam studijuos?
Netruks tas laikas pradegt, ir mazoji sparnus pakels mirksiukas.gif

Issirinko Richmond american international university, gavo oferi is ju, tai dabar reikia surink tam tikra balu skaiciu per egzus. O kaina tai ivairiai, gal nuo 6000 prasideda, sitam kur pasirinko, tai truputi virs 9000, bet jei surinks tuos reikiamus balus, universitetas numes nuo kainos 3500 metams, liks 6000 skolintis.

Atsakyti
Nu jo, kainos ispudingos. Univeras netoli randas, tikriausiai namie gyvens kol studijuos?
Atsakyti

Jo namie gyvens, vazinet toloka, bet jauna, pavazines, ir siaip tik pirmus metus paskaitos vyks Ricmonde, veliau Kensingtone, tai jau visai neblogai.  Jei reiktu dar nuomot kur gyvent, tai isvis tragedija butu, net nezinau kaip mes prasisuktume, na veliau darbeli koki susiras, paskaitos lyg ne visas 5 dienas vyks.

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 05 18, 10:16)
Giegos viešbutis įdomus labai pasirodė, ta techno muzika ir šokiai mane išjungtų 3ią dieną, ramybės kalnuose ieškočiau  laugh.gif  laugh.gif kai aš ne tūsų žmogus, tai pavargčiau.
Draugai atostogauja Tenerifeje, pirma diena per CLC, atsiuntė foto tai ir aš užsimaniau atostogų. </p>

NA kas nori ramybes,ten nevaziuoja biggrin.gif MB tai sake daugiau i joki kita viesbuti nevarys biggrin.gif biggrin.gif JAm(o ir man) geriau toks tusas,nei ziuret i pensininkus ar klykiancius ,lakstancius vaikus..
Beje,ten nera taip triuksminga,kaip gal MB filmukuose pasirode biggrin.gif

Bet jus irgi buve per ta CLC atostogu ar ne?

As vis niekaip nepailsiu po atostogu biggrin.gif biggrin.gif Vakar pas draugus dar truputi pasivyninom eurovizija beziuredami.Siandien reikia apie namus kuistis..Zole nupjaut,geles palaistyt,rubus atrusiuot..Ryt jau i darba..
Atsakyti

Laba,

Man galva skauda. Antras savaitgalis is eiles aperolis, matyt ne i gera  :D 

Nelabai faini man eurovizijos laimetojai, bet ka dabar padarysi. Vienu metu bijojom, kiba rusai laimes  :unsure: 

Heida, saunuole tavo mergicka. Ka studijuos?

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Limcamca, reikia gydytis tuo, nuo ko susirgai mirksiukas.gif baigiu as jau tavo knygas skaityt mirksiukas.gif jei turi, parink man dar kokiu ax.gif

O kaip sekesi lietuvaiciui eurovizijoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 19 gegužės 2019 - 15:35

Laba,

Man galva skauda. Antras savaitgalis is eiles aperolis, matyt ne i gera  :D

Nelabai faini man eurovizijos laimetojai, bet ka dabar padarysi. Vienu metu bijojom, kiba rusai laimes  :unsure:

Heida, saunuole tavo mergicka. Ka studijuos?

I gera, i gera, svarbu linksma , po to galima ir tabletka isgert 😆

As tai neturejau kad kazkas butu labai labai, na norvegai patiko, azarbaidzanas, san marino daina i galva ilindo kaip koks virusas, vis laiks nuo laiko islysdavo “say na na na na”, pagalvojau kad Didziuliu “sing” butu visai gerai nuskambejus.

Issirinko ji va toki dalyka Komunikacijos,reklama, visuomeniniai rysiai.

Atsakyti

Gerą dalyką išsirinko. Platus spektras, daug kuom užsiimti galės. 

Nova, neturiu naujų knygų. Ką turėjau dabar dukterėčia susirinkusi, skaito. 

Matai, sakei ilgai skaitysi, o perskaitei greitai  :D 

Kada mes čia buvom susitikę paskutinį kartą?

Labas rytas  :4u:​ 

Atsakyti