Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Sveikos, 

Nova, o siandien i darba reikia? Galejo pries iseigines svente daryti. 

Giega, ar taip atrodo ar taip yra, kad pas jus paskutiniu metu biski makalynas vyksta 🤔

Atsakyti

Laba, is kur cia tas lietus po galais, man reik su autiku suni vezt i kirpykla  :wacko: 

Atsakyti

:D palaukit kitos savaitės, sako, bus karšta...

Su MB ruošėmės šventei, kas reiškia Westfielde šopinomės. O, jėtau jėtau.. jau geriau remontus darytume  :huh2:  :D prisimatavom, bet niekas netiko, teks dar kartą važiuoti. 

Atsakyti
Nu, man ir taip durnai atrodo. Daryt party ketvirtadieni, kai visi turi penktadieni i darba eit. Mes isvaziavom puse 7, tai dar puse liko. Namus pasiekiau tik puse 10. Kiti jau gerokai golus imuse buvo, tai tikrai nemanau kad pasirodys siandien darbe 😁
Jo, mes su hr asistente gyvenam toj pacioj pusej, tai vaziavom ir gryzom kartu. Ir po darbo vaziuojam iki stratfordo kartu. Tai tas gerai. Bet siaip tai zmones gan draugiski mirksiukas.gif
Atsakyti

Nova, dabar tiek laiko praleidziant traukiniuose, puiki proga knygas skaityti  :D Neprailgsta laikas?

Atsakyti

Jetus kaip pavargau, vienoj rankoj sketis, kitoj suo, purvina kaip bomzas likau nuo tu slapiu kojyciu, bet kol kirpo suni sugebejau Tesco dvi sukneles nusipirkt  :D 

Limcamca, kazko konkreciai ieskot nusipirkt? Sunkiai toleruoju ir as parduotuves, dar 3 galiu apeit, bet po to man agresija kilt pradeda  :D 

Atsakyti

As sukneles, MB kostiumo. 

Vaikams noriu kazka idomaus, reikes juos vestis kartu kita savaite. Dickis vakar savo kostiuma matavosi, lyg ir geras, bet dejuoja, kad nepatogu, spaudzia ir pan. Tai, gal mazas  :hmm:​ 

Atsakyti
O kada pas mus to bardako nebuvo biggrin.gif Pradedant skaneriais,baigiant...

Nemegstu Westfieldo kaip shopingo.. Zmoniu ten amziais daug,o kur dar parkingas brangiausias..
Mes vaziuojam i Lakesida arba Bluewateri-tos pacios pardes,o zmoniu net savsitgali gerokai maziau,nei Westfielde siokia fiena..
Jei kokuam baliuj reikua,tai varau i outletus.. tikrai verta ten nuvaryt mirksiukas.gif Pvz Ted Bakerio sukneles iki 100£.. kai tavo dydis amerikietiskas 1-2,tai situ amziais pilna buna.. va man reikua 3,jau sunkiau.. Guess suknele esu usvis uz 40£ pasiemus-baline mirksiukas.gif
Ted bakerio ir vyriski geri.. mb turi pora marskiniu,nei nubluko,nei susitrauke..
Atsakyti
Ir man taip pat su tuo westfieldu. Zmoniu tek kruvos, o gero nieko. Man ir prie dusios lakesidas mirksiukas.gif nors paskutiniu metu, mazai ka ir perku, tai ir romfordo uztenka biggrin.gif

Skaitau as knygas traukiniuose. Negaleciau be ju.... vat dar darbe prisirinkau knygu skaitymui mirksiukas.gif tai bus ramu kuri laika biggrin.gif

Ka savaitgaliui planuojates?

Giega, alia gan daznokai tos pacios bedos pas tave darbe kartojasi. Nesmagu dirbt kai sitaip darosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 19 liepos 2019 - 20:14

Kostiumas, suknele, cia jau rimti pirkiniai.

Atsakyti

Laba ryta, 

Pagalvojom apie outletus irgi, bet paskui nusprendėm, kad nereikia mums brandų, dabar išpardavimai vyksta galima rasti ir paprastose parduotuvėse. Be to, vaikus rengti brandais, tai biški kirs per kišenę. Jiems ir HM, River Island dar puikiai sueina, kažkaip ten stilingi jaunatviški rūbai. 

O į Westfield mes iš ryto visada važiuojam, iki pietų jau būnam viską apėję, tai kaip tik būna tylu, ramu. 

Šiandien draugė vedasi mane į japoniškos arbatos gėrimo ceremoniją. Nu žiūrėsim kas ten bus  :D​ 

Atsakyti
Limcamca,outletuose brandai kainuoja,kaip kokiam River island biggrin.gif Tuo labiau kad ir jums reikia,ne tik vaikams mirksiukas.gif
Paskolinciau is savu,tik va iskrisi is ju biggrin.gif

O mes dar nesugalvojom,ka cia idomaus nuveikus..
Atsakyti