Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

LAbukas

Nova,o kada grisi?

Ka kitos veikinejat?Mes vakar kine buvom,tam Gemini Man,nieko toks,uz Ad Astra geriau..Siandien planuojam i Joker eit..Bet pirmiau i lakesida...
Atsakyti

Laba,

as vakar su savo panom buvau Romforde, tai Tkmaxxe tiek zmoniu, kaip skruzdelyne, net nesmagu, tai tik batus pridaviau. O siandien dirbu, va toks ir veikimas  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 10 13, 08:45)
LAbukas

Nova,o kada grisi?

Ka kitos veikinejat?Mes vakar kine buvom,tam Gemini Man,nieko toks,uz Ad Astra geriau..Siandien planuojam i Joker eit..Bet pirmiau i lakesida...


Labas rytas

Vakar gryzau - siandien jau i darba unsure.gif reikia vienos dienos dar verkiant. Sunku bus is kart po atostogu darbus pradet unsure.gif

Atsakyti
Labukas

Laisvu dienu niekad neuztenka biggrin.gif Tai tvarkai truksta,tai atostogom,tai poilsiui po atostogu biggrin.gif

Siandien laisva.. Jau cakar minejo,kad bus laisvadienis,bet paskui pastrigo siuntiniai,palikom nemazai,tai kaip ir atsauke.. Bet matyt siandien is vis tyluma,tai vel ryte sms parase,kad galiu neateit biggrin.gif
Tai varysiu iki Lakesido mirksiukas.gif
Savaitgali sukeiciau batus,basankes i palepe,rudeninius i apacia.. Tai batu kaip ir pakankamai turiu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

Va va, as savaitgali lysiu i spinta. Reikia vasarinius grust i spintos gala mirksiukas.gif
Giega, ko i lakeside varysi? Nusipirkt ka ieskai?

Parsiveziau sloga ir kosuli is LT. Negaliu, kaip durna. Gerai kad nors tempos nera unsure.gif
Atsakyti
I Costco reikia mirksiukas.gif Tai ta proga ir i tkmaxx biggrin.gif Dar gal masina i servisa uzvezt reiks,jei bus vietos..
Atsakyti

Labas rytas merginos, 

Parsiradau ir aš, iš karštosios Italijos  :wub: 25 šilumos  :wub:  :wub: Aplankėm Puglia regioną, labai verta, įdomu ir gražu. Įsimins ilgam. Užtai dabar darbų susikaupė, kol atsikasiu  :unsure: 

Heida, kaip tavo dukrai su transportu, nekliūna nuo tų berazumių pasaulio saugotojų streikavimo? Nova ir tau? 

Atsakyti
Labukas

Oooo,o jaip cia pries isvaziuojant nepasigyrei bigsmile.gif Faina,man Iralija labai patinka wub.gif

Na ka,penktad.. darbo itartinai mazai-bijo brexito visi ar ka biggrin.gif Tik 89 stopai...tik myliu ziuriu daugoka,tai reik perziuret marsruta..
Atsakyti
Labas rytas

Giega, o siaip kiek stopu turi penktadieniais? Zmones neperka, taupo £ mirksiukas.gif ir traukinys siandien itartinai tuscias unsure.gif gal vaikams atostogos prasideje 🤔

Limcamca, nea nesijaucia nieko. Net nezinojau kad jie vel streikuoja ax.gif

Ka savaitgali veiksit? Ka skanaus pietums gaminsit?
Atsakyti

Ai, ką čia girtis. Matau, kad SM paskaito nariai iš kitų temų, tai lai mažiau žino, kas bus kur.  :P 

Taaaip, Italija graži. Galėčiau ten gyventi. Gal likimas kada ten ir nuves, nes klientai italai, draugai italai. Šiaip ta pusė visiškai kitokia nei Milano. Pvz pirmą vakarą nakvojom visiškai gryname italų rajone, aš nemoku žodžiais perpasakoti to jausmo, o foto to irgi neatspindės. Kaip kokiame italų filme, kur kvartale diedukai žaidžia kortomis, laksto vespa, visi rėkauja, nors nesipyksta, geria Peroni ir valgo picas.  :wub: Buvo 25 šilumos  :wub: Aplankėme Barį, Alberobello, Polignane, Monopoli ir Materą  :wub: 

Darbo dėl Brexito nesumažėjo, kažkaip prisikaupė daug. 

Nova, ne transportas streikuoja, o žalieji Londoną griauna. 

Vaikų atostogos kitą savaitę. 

Atsakyti
Skamba graziai Italija wub.gif

Nepasakyciau kad tie zalieji Londona griauna. Va ka tik po langais gal 5 prazingsniavo musdami bugnais. Policijos gatveje dvidubai daugiau nei protestantu biggrin.gif o gal cia tik pasiklyde kokie ax.gif
Atsakyti

Na ka,as jau namie mirksiukas.gif Siaip vidutiniskai turiu 100-110 siuntiniu,vakar ir siandien visi kazkaip mazai turejo..Kita sav nedirbsiu trec ir ketv,tai jei bus norincih kavos pagert,galesim pasiderint mirksiukas.gif
Kur vazinejau nei laso lietaus,palei namus-balos didziausios blink.gif Liutis matyt nebloga buvo..
Reiktu masina apsiplaut.. Dar planuose -nagai biggrin.gif Mb gris velai.. Patusinsiu jam astunkojuku,sau kreveciu su salotom,atsidarysim vyno ir taip pavakarosim mirksiukas.gif
Atsakyti