Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labukas

akar uzsirasiau i gyma biggrin.gif Tai gerai,kad siandien laisva-vos judu biggrin.gif Bet reik klibet iki Romfordo.. Tai to tai ano,vis kazko reikia biggrin.gif
Atsakyti

Laba,

Aš visiškai kapitaliai, totaliai ir virš galvos apsivertus darbais. Savaitgalį atvažiuoja draugai su nakvyne, tai bus biški poilsio. Dar penktadienį dukterėčia kažkur vežasi. MB perdažė namus, baigėm tvarkyti dičkio kambarį, taip smagu, taip šviežia dabar. 

Dėl Brexit neturiu žodžių, tikiuosi tie kurie nubalsavo, dabar puikiai mato savo balsavimo rezultatus. Šitaip šalį nuvaryti  :unsure: 

Kokia Lotuliuko auto? Nepažinčiau turbut  :unsure: 

A, Giega tau gerai dėl gymo. Norėčiau ir aš. Bet, neturiu laiko. Tiksliau, jeigu dėliočiau prioritetus kitaip, gal ir rasčiau. Bet, mieliau imu knygą į rankas. 

A tavęs nenervuoja tiek mažai darbo?

Atsakyti
Del darbo,tai nenervuoja biggrin.gif Vyras tegu islaiko mirksiukas.gif As dasidedu savo reikmem mirksiukas.gif

Lotuliuko masinos ir as neatpazinciau,jei ne numeriai biggrin.gif Juk mus kazkada irgi is numeriu pazinai mirksiukas.gif

Na ka,pasliauziojau po Romforda-o zmoniu o zmoniu blink.gif Ir sakycoau vien pensininku,tokiu vos klibanciu.. Gal juos atveza is kokiu seneliu namu apsipirkt g.gif
Nusipirkau sportams naujas tympas,nes senas po namus sunesiojau.. Dar toki sportini bliuzona,nes tokio daikto is vis neturejau,tik sena Audimo virsu su Lietuva,o ir tas jau gerokai pavalkiotas mirksiukas.gif Dar is primarko maikiu ilgom rankovem sau ir mb i darbus mirksiukas.gif

Einu valgyt daryt ir.. Planuose buvo masina nusiplaut,vidu issiurbt,kiema aptvarkyt... Bet juk ir ryt laisva busiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Giega, o kokie jusu masinos numeriai bigsmile.gif

Heida, kur dingus bigsmile.gif daug val dienom turi?


Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2019 10 23, 18:43)
Sveikos  4u.gif

Giega, o kokie jusu masinos  numeriai  bigsmile.gif 



Vardinia-Mb klicka ,vardo trumpinys mirksiukas.gif

Nuvariau ir siandien i gyma.. Realiai nuo siandien ir reikejo pradet,nes vakarykste trenere labai stiprias treniruotes veda.. Sitos daaaaaaug lengvesne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2019 10 23, 18:43)

Heida, kur dingus  bigsmile.gif  daug val dienom turi?

Esu esu 😏 nera labai daug tu valandu, preita menesi 33 val per savaite dirbau, nuo kitos savaites planuoju 44 val per savaite pabandyt. Siaip visai neblogai dienomis dirbt, kolektyvas labai draugiskas, tik kad iseini su tamsa, ir pareini su tamsa, ir tas kad maisto reik prigamint kelioms dienoms i prieki, tas jau uzknisa, nes namo parejus astunta valanda vakaro, jau norisi tik kojas istiest.
Atsakyti
Heida, suprantu tave 4u.gif Ir as su tamsa iseinu, su tamsa gryztu. Apie puse 8 namie tik bunu. Gerai kad MB dienom namie, ir megsta valgi gamint. Tai jis ir pamaitina mane wub.gif savaitgaliais as gaminu. Sekmadieni padarau ir pirmadieniui kad liktu. Po darbo gryzus tikrai jau nieko nesinori unsure.gif
Atsakyti
Labukas

Heida,o kiek h i diena gaunas? kiek dienu i sav?

As tai iseinu su tamsa,bet griztu su sviesa biggrin.gif Dazniausiai kokia 16h baigiu ir iki namu 15 min parvaziuot..
Bet valgyt bet kuriuo atveju darau 2-3 dienom.. Nu nekenciu virtuvej tupet biggrin.gif

Be reikalo vakar i sportus ejau,oi be reikalo biggrin.gif Siandien is vis klipata biggrin.gif Ryt nepajudesiu visai biggrin.gif O ryt penktadienis,darbo buna daugiausiai biggrin.gif
Atsakyti
Per diena 11 val dirbu ir 1 val pietus, tai is viso 12 val tenka darbe prakabot. Dabar dirbau po 3 dienas per savaite, tai va gaunasi 33 val, nuo kitos savaites jau 4 dienas dirbsiu, bus 44 val i savaite. Ilgos tos valandos, ir beveik visa laika ant koju, per diena nueinu po 7-9 kilus.
Atsakyti

Laba,

Tikrai, kad oho kiek jus daug laiko praleidziat darbe ir kelioneje i ji. Kur jau ten vakare maista begaminsi. Norejau Heidai sakyti, gal vyras pagamintu, bet paskui pagalvojau, kad jis gi, irgi dirba ilgas valandas ir sunkiai, tai jam irgi ne iki maisto gamybos. Negalvojot isigyti koki slow cooker arba multi cooker. Man tai jis issigelbejimas, kai laiko neturiu. Galima viska suruosti, o mygtuka ir mergickos is mokyklos grize gali paspausti. Ir vakariene gatava. Ne kasdien gal, bet nors pora kartu, - didelis issigelbejimas. Pas mus namie didziausia beda, jeigu galima ta vadinti beda, kad mes maisto negaminam keliom dienom. Kasdien - sviezu. 

Is ryto su mazium ejau i parka, padejau treniruotis, kamuolius padavineti, vartuose pastoveti. Lietus purske, bet toks geras, gaivus oras buvo. Bet, matyt ta dregme taip persismelke, niekaip negaliu atsilti dabar, nors imk ir apsikabink radiatoriu  :D  :D 

Atsakyti
Pas mus irgi ta beda, kad niekas nenori antra diena to paties maisto, na ten jei kokia vista kepta buvo, tai dar salta suvalgo, bet visa kita tai jau ne, tai ir nebegaminu kelioms dienoms kad liktu. Multicookeris pas mane pirmas pirkiniu sarase tikrai pirksiu.
O MB dabar labai toli, jau menuo kaip nemaciau, tai gaminasi maista sau, sake tenka prisimint viska, nes gamindavo tai jis gerai, bet apleido si reikala.
Atsakyti
o kur tb dirba dabar? Mb irgi isvaziaves.. Jis Oxforde dirba,bet penktad vakare grizta.. Pries tai vazinejo kasdien.. 2h i viena puse,2,5 atgal.. Dabar jau dvi sav,kai isnuomuoja nama visiems.
As niekad negamindavau kasdien,tai mes neislepe biggrin.gif Va kad ir dabar sau vakar sriubos isviriau,kotletu pasidariau,siandien tik pasisildyt reikia mirksiukas.gif
Atsakyti