Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Heida, o mokosi visas 5 dienas? 

Dabar 4 dienas mokosi, po Nauju vel keisis, rai nezinau kiek bus.

Atsakyti

Heida maniske 6th form dabar, jos dar laukia visas "linksmumas", ji jau dabar stresuoja, nes pasirinko pacius sunkiausius dalykus

Na tai sekmes, mums jau sitas praeity, pirma kursa universitete ipusejo maniske.

Atsakyti

Labas rytas, 

Taip smagiai pasėdėjom vakar su merginom. Smagu buvo susitikt  :wub: 

Šiandien ryte pasidariau kavos, atsinešiau varškę kurią pirkau iš LT parduotuvės. Nepatinka ta parduotuvė, bet pirkau švirkštą, ai galvoju, ką čia eisiu į kitą parduotuvę, nusipirksiu čia. Ir ką jūs sau galvojat, galiojimas dar geras visą mėnesį, o varškė surūgusi, visi 3 pakeliai. Neįsivaizduoju kaip ir kur ją laikyti reikėjo. Toks pasiutimas užėjo, dabar jau tikrai iš jų nieko nepirksiu. 

Atsakyti
Labukas

Kokioj cia pardej? Nesk atgal mirksiukas.gif
Daug mazesniu pardziu,taupydami elektra,atjungineja saldytuvus nakciai mirksiukas.gif

Neisejo vakar i meeta.. Kita jarta butinai biggrin.gif

Papuosiau egle biggrin.gif Labai nenorejau,bet mb rekia-kaip cia be eglutes biggrin.gif O nauji metai,kuriuos grriciausiai oas mus svesim biggrin.gif
Siaip taip anksti nepuosiu,bet kadangi mazoji 10 d isvaziuos,tai nors kelias dienas pasidziaugia biggrin.gif
Puose ir ji biggrin.gif Ir dar paderina kur tinka,kur netinka biggrin.gif Jau pora kartu ir nupuose biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos

Giega, ar yra kas gero pirkt Romforde? Bandysiu ryt vaziuot pasizvalgyt. Gal batus kokius rasiu, dar kelniu i darba reik paziuret.
O TB dar dirba uz Londono, ar cia dabar kur vietoj?
Gal kas kavkes prisijungtu ryt Romforde ax.gif

Atsakyti
Labas visiems 😊
As egles nepuosiu, padariau stalo papuosima, labai maloniai kvepia, man daugiau ir nereikia
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Eh nerodo nuotraukos
nuotrauka
Atsakyti
Labukas

QUOTE(*nova* @ 2019 12 07, 13:08)
Sveikos

Giega, ar yra kas gero pirkt Romforde? Bandysiu ryt vaziuot pasizvalgyt. Gal batus kokius rasiu, dar kelniu i darba reik paziuret.
O TB dar dirba uz Londono, ar cia dabar kur vietoj?
Gal kas kavkes prisijungtu ryt Romforde  ax.gif

Nieko gero jau nelike smile.gif KAs grazu,tas be nuolaidu...Bet jei zinai,ko nori/reikia,tai rasi smile.gif
Vis dar uz Londono..Dabar Norviciuj dirbs sia sav..
As tuoj varysiu i Romforda,bet as einu lazeriu ir paskui i LAkesida leksim-uzsimane MB naujo ipado,musu senasis gal trecias,jau su visam uzgeso smile.gif

QUOTE(Pigalica @ 2019 12 07, 13:55)
Labas visiems 😊
As egles nepuosiu, padariau stalo papuosima, labai maloniai kvepia, man daugiau ir nereikia


Grazu smile.gif

Vakar pas draugus pavakarojom irgi apie egles nepuosima galvoja,nes irgi Kaledom i svecius iseina,o naujiems i kalnus slidinet isvaziuoja smile.gif Bet irgi vyrai(ir jos ir mano) rekt pradejo-butina puost smile.gif)
Atsakyti
Labas rytas

Nevaziuoju siandien i Romforda. Kita sekmadieni su drauge varysim.

Pigalica, labai grazus tavo stalo papuosimas 4u.gif

Nu bet ir vejas siandien. Suva tiksliai neis i lauka tokiu oru biggrin.gif
Atsakyti

Pigalica, grazu 👍 
Norejau parodyt ka papuosem mes, bet failas per didelis matai 😬

Atsakyti
Labas visoms.
Pas mus irgi vėjuota
Jau supirkot dovanas? Man tai kekvienais metais tas pats galvos skausmas: "ką nupurkt", visi viskuo apteke, patys nežino ko nori doh.gif
Šį savaitgalį niekur nevažiavau, nes šeimyna apsirgo, tai buvau tik maisto nupirkti, likusį laiką sukiojausi po namus.
Ačiū visoms už pagirimus, dariau pirmą kartą, labai patiko procesas 😁
Atsakyti
Visos dovanos nupirktos biggrin.gif Brangiu mes neperkam...Siais metais varom i Lenkija pas marcios seima svest Kaledu,tai tevui ir marcios seses vyrui vytinu mesyte+ nupirkau konjako ta maziuka buteliuka po 3£ biggrin.gif MAmai bus serumas veidui,sesei-Estee lauder kosmetine su maziukai bandomaisiai kremukais.Trim mergaitem pirkau pizamas/kombinezonus+ manajai toki pat biggrin.gif DAdesiu po kinder kiausa,toki su seniu salciu radau mirksiukas.gif Mociute dar ten yra,tai vitaminu nupirkom biggrin.gif Saviems vaikams-pinigais.MB siandien Ipada nusipirko-sakau-cia tau nuo senio salcio,nesvarbu,kad pats susimokejo biggrin.gif biggrin.gif Sau striuke ziurejau,nukainuota nuo 300 iki 150..Labai faina,silta pukine..Nu bet cia tokios man nereikia...Juk visur su masina...Tik va i ta Lenkija tai gerai ji butu..Bet ai,matysiu paskutiniu momentu-jei ten bus labai salta,tai kokia papigiai is TKMaxxo prigriebsiu ir bus gerai..Jei iki -10,tai ir mano kailinukai gerai bus mirksiukas.gif

Kepu zuvi vakarienei mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes dovanas i LT jau ana savaite issiuntem. O vietiniams gal ka gero savaitgali nupirksiu mirksiukas.gif

Siandien ceburekus dariau. Pradejau 3, sedom valgyt - 6 val. Greitai jie darosi, bet vat tas virimas laiko atima daug.

Atsakyti