Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Kad užsivertę jie visiškai. Pas juos trūksta vairuotojų, ir per tai kenčia klientai. Pvz vietoj antradienio man atneša ketvirtadienį. Gerai sueinam su ta moteriške kuri man veža, tai sutarėm, kad ji suskanuoja, kad gautų pinigus, o mes atvarom su auto ir pasiimam. Man tai nelabai patogu, bet ko nepadarysi tokiu laikotarpiu. Šiandien autobusiukų nėra, teko man su lengvaja 4 kartus krautis ir važiuot. Nors ir netoli, bet vistiek. 

Atsakyti
Tai kad toks metas, visiems kartu ir vienu metu prireikė dovanas siusti 😃
O man važiuot prispyrė 🤣🤣🤣
Atsakyti

Labas rytas, 

Na ir diena vakar buvo  :oh:  :oh: Ne tik, kad darbais reikalais apkrauta, bet ir oras pagerintas. Lietus, vejas  :oh: 

Isvis si savaite kasdien kazko pilna: tai kaledinis susiejimas, tai darbas, tai pramoga kokia. Visos dienos prirasytos iki pirmadienio. Net valgyti nera kada pasigaminti. 

Atsakyti

Sugalvojau, kad man reikia egles saku. Fermoje parduoda po 1 svara. chm.. gal kokiu ideju is kur ju susiveikt uz dyka?

Atsakyti
LAbukas

QUOTE(Limcamca @ 2019 12 11, 06:48)
<p>Labas rytas, </p><p></p><p>Na ir diena vakar buvo  doh.gif  doh.gif Ne tik, kad darbais reikalais apkrauta, bet ir oras pagerintas. Lietus, vejas  doh.gif </p><p>Isvis si savaite kasdien kazko pilna: tai kaledinis susiejimas, tai darbas, tai pramoga kokia. Visos dienos prirasytos iki pirmadienio. Net valgyti nera kada pasigaminti. </p>

Aha,vakar orelis tikrai nedarbinis buvo..Bet siandien labai grazus biggrin.gif Nors vel-ta spindinti balose saule labai akina biggrin.gif

QUOTE(Limcamca @ 2019 12 11, 11:31)
<p>Sugalvojau, kad man reikia egles saku. Fermoje parduoda po 1 svara. chm.. gal kokiu ideju is kur ju susiveikt uz dyka?</p>

O tai kiek tau tu saku reikia,jei 1£ gaila biggrin.gif biggrin.gif
Mano tai ta pati egle,toj pat vietoj,su tais pat zaisliukais biggrin.gif biggrin.gif Jau kelintus metus zadu su plevele apsukt,kad puost nereiktu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 12 11, 11:31)
<p>Sugalvojau, kad man reikia egles saku. Fermoje parduoda po 1 svara. chm.. gal kokiu ideju is kur ju susiveikt uz dyka?</p>


biggrin.gif biggrin.gif

Puosiu ir as savo egle sekmadieni. Tegu lauke ziba...

Giega, 😂😂😂
Atsakyti

Labas rytas, 

Nu reikia, reikia, kokį 10 tai tikrai. Noriu kelias puokštes pasidaryti ir dar laukinę palangę pasipuošti. 

Namie eglutė jau papuošta, tiksliau perpuošta. 

Dovanų pirkime jau finišo tiesioji. 

Laikas pradėti meniu planuoti  :D  :D​ 

Atsakyti
Blyn,istryniau sms su skrydzio rezervacija.. Per telefa neduoda tiek daug siukslinej pasiknist.. Namie reiks..

Dovanos tik kriksto dukrai reik,net nesugalvoju ka.. Treninga pernai pirkau,gimkei kuprine,pries tai laikroduka ir kvepalus.. Is rubu sunku pataikyt.. Ausu neprasidurus.. Nori telefo,bet prie ko cia as biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta,
as sena egle ismesiu, teisingiau pastatysiu ant gatves, greit paims, nes jau gal kokie 7 metai jai, nebenoriu to paties vaizdo kaip kasmet, o ir siaip moraliskai jau ji atgyvenusi.
Limcamca, kokia faina mintis papuost laukine palange.
Atsakyti

Zinai liko kazkaip tusti vazonai, nebenusipirkau virziu sukisti. Tai, ai galvoju, kad palange dengtu visai nebloga ideja man tos egles. Paskui vel ka pagalvosiu. 

Fermoje siule tokias ziemos rozes. Vazonelis 6 svarai kainuoja, tipo zydi visa ziema, jos skaitosi ziemines geles. Bet, man pasirode ciut brangokos, man jokiu 10 reiktu. O ir pavyte, lapais parudave. Neisvaizdzios tokios. Arba gal isvaizda kainos neatitiko. 

Eglute kasmet kitaip puosiu. Savaime taip gaunasi. 

Atsakyti
Tai kai gyva eglute puosi,tai ir gaunas kad kitaip biggrin.gif As vis daperku zaisliuku,bet vis tiek daug maz visi i viena tema- arba pauksciukai arba raudoni burbulai biggrin.gif Tai ir gaunas ta egle panasi kasmet biggrin.gif
Labai noriu naujos virsunes,bet dar neradau patinkancios ir laukiniu papuosimu.. Bet siais metais jau taip ir liks,gal po svenciu ka gerai nukainuoto gausiu biggrin.gif
Atsakyti

Aaa, pas tave dirbtine egle. Tada tik zaisliukus belieka kaitalioti. 

Atsakyti