Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

QUOTE(Limcamca @ 2019 12 12, 14:05)
<p>Aaa, pas tave dirbtine egle. Tada tik zaisliukus belieka kaitalioti. </p>

Kasmet vis pasvaigstu apie gyva,bet 3x labai nepasiseke su jom,o dirbtine nebyra biggrin.gif O siemet kai norejau is vis nepuost,tai ne minciu apie gyva nebuvo biggrin.gif
Noreciau aplamai visus zaisliukus pakeist,bet gaila tiek pinigu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos

Nu ir as siandien gal eglute pasipuosiu. Prasiau kad MB zaisliukus nuo lofto nuimtu. Tai jei nueme tai puosiu ir as rolleyes.gif

Kaip karsta traukiniuose. Tiesiog pirtis. Zmoniu pilna ...

Papildyta:
Labas rytas

Nu ir kaip, patenkintos rinkimu rezultatais bigsmile.gif panasu kad visgi ivyks brexit.
Atsakyti

Labas rytas, 

Nope, visiškai nepatenkinta, bet kas čia manęs klauso  :rolleyes:  :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti
Labas visoms.
Buvau siek tiek uzsiemusi todel ir neuzsukau pas jus😊

Kaip sekasi? Ziuriu eglutes jau pas visas papuostos
Skaitet straipsni? bigsmile.gif
Vilniaus oro uosto kaledine eglute
Skrendam mes i LT per Latvija uz £450, kadangi vaziuosim pas vyro tevus, tai mums nedidelis skirtumas atstume
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pigalica: 13 gruodžio 2019 - 23:04
Pigalica, na 450£ seimai gera kaina. Aukstaitis taviskis, kad Latvija netoli? Man ir is principo toks pat atstumas ar i Vilniu, ar i Kauna, ar i Riga, bet mes vis su masina vaziuojam.
Atsakyti
LAbukas

Heida,bet jus vaziuojat ilgam laikui mirksiukas.gif Pvz,kai as tik savaitgaliui parlekiu,tai man gaila butu dar tiek pat laiko praleist masinoj kely biggrin.gif
450 uz visus tikrai gera kaina mirksiukas.gif
Mes i Lenkija uz 300sv dviem skrendam..Dar buvau radus is Lenkijos i LT po 100(kiekvienam) ,is LT i UK po nauju dar po 100 biggrin.gif MB tada pagailejo,dabar gailis kad nepirko biggrin.gif biggrin.gif Na tiek to,atsvesim naujus cia namie biggrin.gif

Sugalvojau,kad sventem noriu naujos sukneles..Tai va,gris MB is dantistes ir leksim kur i shopingus mirksiukas.gif
Atsakyti

O kiek zmoniu tas visiems?

Labryt🎈

Atsakyti
Laba,
as tai automatiskai galvoju, kad “visi”, tai 4 zmones 😀, pagal save.
Giega, kokios sukneles nori? As pries kiekvienas kaledas noriu raudonos/bordines, bet nusipirkt tai nerandu kad patiktu
Atsakyti
Labas visoms
MB is Zarasu

Heida ar ziurejai Debenhams? As ten visada randu ka nors grazaus
Atsakyti
Va Debenhamse rubu niekad neziuriu, ten uzeinu tik kvepalu, nezinau kodel,juk jie prekiauja daugybe prekiu zenklu, reiktu uzeit paziurinet. Dar niekad neinu i next, marks&spenser.
Kas per oras siandien, tai saule, tai liutis, tai vetra.
Atsakyti
Next ir new look nemegstu, o vat M&S patinka. Klasikiniai rubai pas juos nuostabios kokybes
Atsakyti
Vat ir as nelabai megstu Debenhamo, nors paskutiniu metu dazniau uzeinu biggrin.gif Mazajai ten Ted Bakerio sukneliu paperku mirksiukas.gif
Next ,ms,river island fizisksi nepernesu biggrin.gif Dar zaros ir hm biggrin.gif
Atsakyti