Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Atsibostu tik seimininkute but, na nebent turint didelius namus, bet ir tai, nesitvarkysi gi kasdien, vistiek isejimo i zmones norisi.

As va toki  kaip Limcamcos lygintuva bandziau, labai patiko, tik vanduo tam konteineri greit baigiasi, bet labai laukiu kada vel Lidle pasirodys, pirksiu.

Atsakyti
Labukas


QUOTE(Limcamca @ 2020 01 22, 10:41)

Giega, va toks mano lygintuvas:
Taip, yra mygtukas ji spaudi, garu stiprumas reguliuojasi.
vartotojo įkelta nuotrauka

Ziurinejau kazkoki panasu Costco,bet man jis toks zaislinis pasirode..Nu taip greit ant save kokia kloste prabraugt,bet ne normaliam lyginimui...
Vnz,savaitgali dar pazaisiu su tuo savo,paskui galvosiu ka daryt biggrin.gif

QUOTE(Limcamca @ 2020 01 22, 10:42)
<p>Siandien is namu dirbu, tai sukroviau, va jau baigiasi issitroskinti jautiena puode. Issiploviau visa apacia. Visai galeciau ir nedirbt, seimininkute buti  biggrin.gif  biggrin.gif​ </p>

Aga,ir as norejau sakyt,kad greit atsibostu tik seimininke but biggrin.gif
As ir vis noreciau,kad kas man namus pastoviai sutvarkytu biggrin.gif biggrin.gif Ir valgyt padarytu biggrin.gif


Turejo siandien but laisvadienis,bet ryte paskambino,sako-ateik.Tai nuvariau dirbt biggrin.gif Bet va viska ka buvau siandienai nuplanavus,tai biggrin.gif biggrin.gif Norejau ir as seiminunkute pabut-ir namus sutvarkyt,ir balandeliu isvirt,tai tik kad nupirkau kopusta ir mesos biggrin.gif Ryt,jei anksciau baigsiu darbus,tai isvirsiu..
Atsakyti
Sveikos

Cia MB taip oda trukineja. Lt daresi pilna kraujo tyrima, tai tik chloro truksta, o siaip viskas gerai. Gal cia kad to chloro jam truksta ta oda taip trukineja 🤔

Siuo metu noreciau kokio part time job mirksiukas.gif Labai jau ilga diena man gaunasi ax.gif tik tiek gerai, kad darbas idomus, daug ka suzinau. Dar traukiny, pakeliui i namus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 22 sausio 2020 - 21:15
Vien del chloro trukumo oda netrukinetu, jis tik paprastas elektrolitas, sumazeja kai skysciu truksta, po kokiu vemimu, viduriavimo, kraujo netekimo. Gal skysciu mazai vartoja taviskis. O siaip atmetus kad gali trukinet del kokios skydliaukes ar dar del ko, tai tada imciau vit A ir E, ir geriamus, ir tepamus. Dar reiktu paskaityt kas gydo tokius itrukimus.
Atsakyti
Laba,

Tipo ir aš sportuoti pradėjau, bet šiandien siaubingai skauda ir šikną ir kojas. Paguodžiau save spurgike iš Lidl biggrin.gif biggrin.gif

Žinokit, man nereikia išėjimo į žmones. Nepasiilgstu tokio dalyko. Be to, aš prisigalvočiau sau ką nors mokytis. Va, vaikis koledžą kai rinkosi, tai ir aš tuo pačiu apžiūrėjau kiek visokių įdomių dalykų galima studijuoti laisvalaikiu. Beje, vakar buvo interviu, lyg viskas gerai, perkėlė į aukštesnį lygį.

Nova, yra labai geras kanapių kremas iš The body shop. Aišku, čia jau gal kažko gydomojo reikia, bet ypatingai sausai odai jis idealus. Tik, kvapas jo toks keistas.

Šiandien pas mane vakarienei vėl puode gamintas fish chowder. Ką jūs gaminat?
Atsakyti

Giega, kiek tavo uosviai pensijos gauna? 

Arba gal kas nors pazistate koki pensininka? 

Vakar pasitikrinome, kiek planuojama mums valstybine pensija, labai idomu pasidare cia tipo normali ar galima daugiau uzdirbti? 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2020 01 23, 09:54)
<p>Giega, kiek tavo uosviai pensijos gauna? </p><p>Arba gal kas nors pazistate koki pensininka? </p><p>Vakar pasitikrinome, kiek planuojama mums valstybine pensija, labai idomu pasidare cia tipo normali ar galima daugiau uzdirbti? </p><p></p>

Tikrai nezinau,kiek gauna..Uosviene lygtai tik pension credit gauna,nes nors ir gyvena cia UK daug metu,bet i pensija isejo neisdirbus tu reikaimu 10m..Lygtai 2m pritruko..TA prasme pagal metus gerai i pensija isejo,bet va nezinojo..Butu juk padirbus dar tuos reikamus metus..
Uosvis isdirbes visa ta reikiama metu kieki,bet vis tiek nepasakysiu kiek tiksliai gauna..
Jiem kaip ir uztenka,nes ir pasitaupe nemazai turi,o ir uz namus moka tik lygtai 17sv i menesi-cia uz viska jau biggrin.gif O be to,nei jokiu masinu neturi,nei skuduru jiem daug reikia biggrin.gif Va tik i keliones vis pavazineja.

Limcaca,o kur sportuoji?Namie ar eini kur?
Heida,o kaip jus?UZsiraset?As galiu atsivest 4 draugus.tai jei nori labiau apziuret ta gyma ar kokia klase pabandyt-sakyk mirksiukas.gif Lygtai iki men pabaigos ta akcija galios dar.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif ilgai lauktas penktadienis mirksiukas.gif

Limcamca, ar ne per anksti pensijas skaiciuojat biggrin.gif dar jums toli grazu iki ju biggrin.gif as isviso neisivaizduoju kaip reiks isdirbt iki to pensijinio amziaus. Dabar gi 67 moterys iseina. Bet jie vis pratesia ta laika ... tai vusko gali but kad iseisiu tik kokiu 70 biggrin.gif

Atsakyti
Nova,juk zinai jaip tas laikas greit bega biggrin.gif
Siaip as irgi visiskai nesidomiu nei pensijom,nei pensijiniu amzium ax.gif

Na ka,penktad,darbo iki 14h,bet kol i depa,kol namo..Vakar balandeliu isviriau,tai nieko gamint nereik mirksiukas.gif Sedesiu ilsesiuos biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
Giega, o ka reiskia gali atsivest 4? Jie nebepriima nauju nariu jei patys ateina, o ne su jau esamais nariais? Ar as cia netaip supratau ka tu turi omeni ax.gif as tai tyngiu, tai tyliu kol MB pats neprisimena kad jam reikia i gyma 😬
Atsakyti
Nova, joooo, ziurek kaip laikas lekia. Ka tik dalinomes rupesciais kai vaikai ciut ne leliukai buvo, o dabar jau ir anukei 3 metai! Laikas lekia, sako, roges reikia ruosti vasara.
O jeigu rimtai, tai pildziau deklaracija ir gi ten labai patogu, ismeta visa info apie pensijas. Mums su MB planuoja pilna valstybine pensija, kuri yra 168 svarai i savaite. Tai vat, as galvoju, kaip tie pensininkai pragyvena? Gi, siaip atrodo mazai. Gal jie gauna nuolaidu transportui, CT taxams, ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2020 01 24, 10:22)
Laba,
Giega, o ka reiskia gali atsivest 4? Jie nebepriima nauju nariu jei patys ateina, o ne su jau esamais nariais? Ar as cia netaip  supratau ka tu turi omeni  ax.gif  as tai tyngiu, tai tyliu kol MB pats neprisimena kad jam reikia i gyma 😬

Priima ir is gatves atejusius biggrin.gif Bet pvz tu noresi apziuret gyma pries pasirasant kontrakta,tai tave apves,bet pabandyt niekur neleis..O as galiu atsivest 4 zmones mirksiukas.gif TAi tokie ateje gali ir i pirti eit,ir i baseina,ir i kokia klase ar siaip ant treniruociu mirksiukas.gif

QUOTE(Limcamca @ 2020 01 24, 13:23)
ir anukei 3  metai! L

, kuri yra 168 svarai i savaite. Tai vat, as galvoju, kaip tie pensininkai pragyvena? Gi, siaip atrodo mazai. Gal jie gauna nuolaidu transportui, CT taxams, ir pan.?

Jei cia man taikei,tai 2metukai dar tik suejo biggrin.gif trys bus gruodzio 26 biggrin.gif

Nu skaiciuok,beveik 600£ i men gaunas,o per du jau 1200 biggrin.gif Iki to laiko morgitiniai namai jau buna ismoketi,jau nebereikia daug moket,jei nuomavais,tai gauni visokiu taxu..VA uosviai gavo toki kaip pensionata,moka tik 17sv i men..Ir daugaiu nieko mirksiukas.gif
Transportas ne piko metu irgi nemokamas.Virs 70m jau ir skuduru maziau reikia ir daiktu visokiu mirksiukas.gif Ir vaikai jau uzauge buna,ir jiem jau nebereikia visko pirkt biggrin.gif
O be to visada gali dirbt ir pensijoj biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti