Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

733 i menesi gaunasi.
O kaip jie gavo ta pensiona? Pardave savo nama ar is councilo?

Biski paauginau tavo anuke biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
NA lauke eilej konsulinio namo,paskui uosviui buvo mikroinsultas,tas irgi kazkiek dadejo ir pasiule jiems ta pensionata.GAlejo atsisakyt ir gal dar iki siol lauktu konsulinio buto..
TAs pensionatas,tai toks ilgas 2a namas su 18 butuku.Diena dar resepcione kazkas buna,bet realiai niekad nemacius biggrin.gif Kiekvienam kambary,vonioj virtuvej yra tokie sniurai,kad nelaimes atveju issikviestum pagalba.Diena turi ateit is to receptiono,vakare,nakti-jungiai tiesiai su liginine.
Jie tame name jauniausi biggrin.gif Nes dauguma virs 85m mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha, tie pensionatai man gerai skamba. Nepriestarauciau senatveje tokiam gyventi. Lyg ir atskirai, bet ir zmones salia, pagalba yra. Manau puikus sprendimas senukams.
Ale klausyk bistra tavo anyta. Dar ir Ispanija uzsirezervavo smile.gif
Atsakyti
Ilgokai jie galvojo,kai pasiute ta pensionata...Bet dabar nesigaili.Tik kad labai maziukai kambariukai..I virtuve dviese jau nelabai telpi biggrin.gif

KAip tik ryt isvaro biggrin.gif
Mes vasario pabaigoj leksim..Tik ji atostogaus,o mums vel dirbt-vis dar baldu truksta biggrin.gif NA bet tiesiai i Ikeja,daperkam ka ten nuziurejom,su draugais varom,greit surenkam tuos baldus ir lekiam baliavot kur nors biggrin.gif

Ai,gal zinot-dreles tuos graztus galima rankiniam bagaze veztis?
Atsakyti
Mano vaikis sako, kad jauciu negalima. As irgi taip galvociau hmm.gif hmm.gif
Atsakyti
LAbukas

QUOTE(Limcamca @ 2020 01 25, 13:02)
Mano vaikis sako, kad jauciu negalima. As irgi taip galvociau  hmm.gif  hmm.gif

Nu bet neastrus jie...
NA gal pacioj Ispanijoj reiks nupirkt ir lai buna,vis tiek vis kam nors prireikia...

KA veikinejat,kad cia tokia ramuma?
Ryte oras neblogas,o kaip pila dabar blink.gif Iki lietuvines tik i priesinga puse galves pereit reikejo,o spejau permirkt...
Einu virt sriubos,vakarop i gyma mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Tai ka, nareste EU tik iki penktadienio 11am. Pas mus kompanijoj gerimus organizuoja isejimui biggrin.gif


Atsakyti
Sveikos,

As vakar rimtus dokumentus ruosiau, tai akys isvarvejo. Bendrai visa si savaite popieriuose paskendus.

Skaiciau Sky news reporta apie Brexit, ir ten komentatoriai visokie. Tai kurie rase, kad net party darys kartu su kaimynais. bigsmile.gif bigsmile.gif Vuo brac, kokia svente kai kam biggrin.gif biggrin.gif

Pas mane siadien virti sonkauliai ir burokeliu salotos 4u.gif
Atsakyti
Laba,
dreles tikrai negalima i rankini bagaza. As tai dirbu dirbu, noriu namo, turesiu tris iseigines nuo rytojaus, visai faina, bet visai nefaina, kad savaitgali teks dirbt.
As siandien su viena musu gyventoja pakalbejau, ji visa gyvenima slauge pradirbo, tiesa ji nera dar sena, tik 64 metu, bet labai ligota, tai ji man papasakojo kad yra kalejime sedejusi, neturejo is ko concul taxu sumoket, sunkiai vertesi ir gavo 45 dienas kalejimo. As buvau apakus kad uz tokius dalykus i kalejima sodindavo ir dar taip nesenai.
Atsakyti

Uz council taxu nemokejima ir dabar sodina i kalejima. Ir uz TV licenzija. Beprotybe visiska. O su peiliais lakstancius paleidzia. 

Ar pailsesi per iseigines Heida? Nes turbut vistiek visus i darbus/mokslus isleist. Nesijaucia iseigines, kaip, kad savaitgali.

Atsakyti
As irgi ryt laisva busiu mirksiukas.gif Man tai visai tinka toks laisvadienis vidury savaites-susitvarkai namus,kad savaitgali nereiktu mirksiukas.gif
Tik va daznai tiek prisiplanuoji ir paskui kas nors neiseina biggrin.gif Pvz praeita trec i darba iskviete biggrin.gif
Atsakyti
Rytoj ir as iseigine pasidariau. MB gimtadienis tai varysim pusryciau, paskui spa, vakare vakariene pas brazilus. rolleyes.gif
Atsakyti