Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

QUOTE(Limcamca @ 2020 01 28, 17:43)
Rytoj ir as iseigine pasidariau. MB gimtadienis tai varysim pusryciau, paskui spa, vakare vakariene pas brazilus.  rolleyes.gif


Tikiuosi ne i braza romforde einat bigsmile.gif gyvenime ten kojos nekelsiu....

O as dirbu... iseigines turiu pasiemus 5 ir 6 vasario. Laukiu nesulaukiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2020 01 28, 18:00)
Tikiuosi ne i braza romforde einat  bigsmile.gif  gyvenime ten kojos nekelsiu....

O as dirbu... iseigines turiu pasiemus 5 ir 6 vasario. Laukiu nesulaukiu  rolleyes.gif

O kodel nepatiko?
Nu aplinka ten su tom dirbtinem gelem biski juokinga,bet maistas man buvo 100X skanesnis,nei analogiskam O2 arenoj.Ten susimokejom dviese vrs 90£ ir viska ka nese,viskas perdziuve,perkepe...

O man galvos skausmas su tuo klases susitikimu..Nusprende imt sodyba sestadieni..Na kad visa diena ten pasitusint ir sekm varyt namo..O skrydziai kaip netinka man blink.gif Niekaip protingai ir uz padoria kaina neprisiderinu...
Atsakyti
Sveikos

Giega, si sestadieni klases susitikimas?

Nepatiko ten viskas. Pradedant plastmasines gelem ir baigiant maistu. Vadinasi O2 arenoj dar baisiau 😁

Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2020 01 29, 06:52)
Sveikos

Giega, si sestadieni klases susitikimas?

Nepatiko ten viskas. Pradedant plastmasines gelem ir baigiant maistu. Vadinasi O2 arenoj dar baisiau 😁

Geguzes menesi tas susitikimas biggrin.gif Bilietus mastau pirkt ar ne biggrin.gif Vienai varyt ar ir SB pasiimt..Jis kaip ir pazista puse mano klases mirksiukas.gif Jei realiai,tai su kai kuriom mano klasiokem jis seniau pazistamas,nei su manim,per jas as su juo ir susipazinau mirksiukas.gif

O2 arenoj gal aplinka grazesne..O va Romfordo Brazi maistas mums visai patiko mirksiukas.gif Siaip tai ten pataikyt reikia..O2 arenoj buvom apie 19h,kai visus tuos kepsnius jau neaisku kelinta karta apkepinejo,silde..Del to viskas ir perdziuve..Vieinteliai sparneliai buvo skanus,nes juos taip ir deda,nenesa sildyt..
O Romforde buvom ant pacio atsidarymo,kai visos mesos tik tik iskeptis,tai tiesiog net nezinojom kas skaniau-viskas biggrin.gif
Bet siaip is tokiu edyklu as geriau kiniecius rinkciaus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Žinau aš abu restoranus, abejuose esam buvę. Romfordo brazilų man labai tragiškas, ne tik dėl tų plastmasinių gėlių/aplinkos, bet ir mėsa neskani. Tiesa, tame O2 vieną sekmadienio vakarą irgi neskaniai pavalgėme. Bet, tada buvo labai daug žmonių, tai kaip ir pas kiniečius: daugiau žmonių, mažiau kokybės.

Vakar buvome tame O2, buvo labai ne busy, tai labai gerai aptarnavo, švieži mėsa, įvairi mėsa - skaniai labai pavalgėm. Žodžiu, variantas yra lankytis tose vietose, tada, kai mažiau žmonių. Tos mėsos tiek privalgėm, kad dar ir šiandien nesinori, vakarienei bus kokios žolės bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
O O2 mes senai buvom, tai labai patiko pasivaikščioti. Tie outletai taip fainai įrengti. Parkingas aišku, nenormaliai brangus, bet nu ką... pasaulinė vieta.
Atsakyti
Tai va,ten kaip pataikai.Jei pataikai ant svieziu,tai skaniai pavalgai,jei jau kelis kart sildyta,jau nekas..
Ir tos mesos mesos biggrin.gif Paskui tikrai nesinori kuri laika ju biggrin.gif
Bet kai man liepia rinktis restorana,i kuri noriu eit,tai buna italiski biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

Skrendu ir as i LT geguze. Nebrangius bilietus uztaikiau mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2020 01 31, 06:52)
Labas rytas

Skrendu ir as i LT geguze. Nebrangius bilietus uztaikiau  mirksiukas.gif

Kada varai,po kiek pirkai? Mes dviem return uz 132£ nupirkom mirksiukas.gif
Atsakyti
O, kaip smagu, Nova!
Maniskio gimtadienis geguze, norejom LT svesti. Nes jis LT labai myli ir tik ten nori baliavoti. Bet, vel siemet gimtadieniai kas menesi, tai nepriskraidysi. Nusprendem svesti UK, o kaip kompensacija dovanosim auto.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2020 01 31, 15:39)
kompensacija dovanosim auto.

Wow,kokios dovanos bigsmile.gif Kokia dovanosit?
Papildyta:
Koks garnyras tinka prie stintu?Bulves ar tik salotu?
Atsakyti

Ei, tik jūs nepradėkit galvoti, kad jau kokią krūtą dovanosim. Jis, gi dar metus laiko vairuoti negalės. 

Tiesiog, pagalvojom, kad pirksim auto, dėsim savo draudimus, ir su ja mokysim jį vairuoti. Kai išlaikys galės su ta pačia ir važinėti arba parduoti, jeigu nepatiks. 

O, pirmai auto, tai aišku rinksim kažkokią, kur draudimas pradedančiajam pigesnis ir aplamdyti šonų negaila. 

Su mūsų automatine jis jau dabar pavažiuoja. Darbe, sandeliuose vyras leidžia priparkuoti, perstumti, pastatyti, pavažinėti. Tfu tfu tfu, sekasi gerai. Bet norim, kad ir su mechanine išmoktų. 

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2020 01 31, 08:02)
Kada varai,po kiek pirkai? Mes dviem return uz 132£ nupirkom mirksiukas.gif


5 isskrendu, 12 gryztu - uz £34 mirksiukas.gif

Stintas vienas valgydavau rolleyes.gif jau net neprisimenu kada tas buvo biggrin.gif

Limcamca, ar vaikis nutuokia ka nors apie tokia dovana bigsmile.gif
Atsakyti