Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labas rytas

Heida, vakar padariau silke senu savo receptu, dejau vietoj agurko - obuoli mirksiukas.gif
Visai buvau pamirsus laiko sukiojima per ta virusa ax.gif
Atsakyti
Labukas

Nekenciu ir as to sukiojimo.. Bet juk lygtai nubalsuota buvo,kad daugiau nebesukios laikrodziu.na bent ES g.gif Cia paskutini kart perrina ant vasaros laiko ir taip liks.. Tik va UK nebe europos sajungoj,tai..

Silkes suboj nedarau-mb nevalgo majonezo.. As pati irgi nelabai zaviuosi-darzoviu daug,o silkes tik ant dugno-sumaisai,negrazu,nemaisai nepasieki tos silkes biggrin.gif Geriau paprastai,su svoguniuku mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba, 

Negaminu ir as silkes pataluose. Nors silke gan populiari pas mus namuose, tai su morkom, tai su keptom bulvem, tai su juoda duona sumustini daromes. 

Vakar turbut del to sukiojimo tikrai sunki diena buvo. Pasidarem valgyti ir tik ant sofkes. Arba filma koki ziuret arba knyga skaityti. Ir gan salta buvo. Siandien jau geriau. 

Tikuosi visos sveikos!

Atsakyti
Vakar ilgai uzmigt negalejau,siandien sunkiai keliaus...Dabar jau visai gult eiciau...Nervina tie sukiojimai...
Darbo siandien daug buvo,net iskviete kam pirmad laisvi buna...Pardes nedirba,tai zmones viska intiku uzsakineja biggrin.gif Taip ir nemazeja mums darbai biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

Vakar ir as kazkodel blogai miegojau. Gal kad darbo daug - menesio galas. Uzsnaudziau tik apie 2-3 ryto. Prabudau apie 5, uzsnaudziau, ir jau atsikeliau pries 7.

Prisimenu pirkot kavos aparatus pries kelis metus bigsmile.gif sakykit kokius turit mirksiukas.gif ar patenkintos ax.gif

Giega, tai pilnu tempu dirbi bigsmile.gif turbut dar daugiau darbo nei per Kaledas bigsmile.gif
Atsakyti
Darbo panasiai kaip per Kaledas biggrin.gif Vakar 126,siandien 119..
Dirbsim per didyji penktad,dasidejo Morisonas. Velyku sekm ir pirm laisvi mirksiukas.gif

Kavos aparatui jau kokie 5/6m,jokiu priekaistu, veikia kuo puikiausiai mirksiukas.gif Turim De Longi. Jis apie 500£ kainuoja,bet pirkom per kazkokuas nuolaidas uz 350.
Atsakyti

As ir labai blogai miegu paskutines 3 naktis, budineju, sunku uzmigt, nesamones sapnuoju.

Musu aparatas Jura,  priekaistu neturiu, bet jau senas, planavom nauja pirkt, bet dabar reiks atidet neribotam laikui tokius brangius pirkinius 😒

Atsakyti

Labas, 

Oi, man skaniausiai plikoma kava, tai aparatas pas mane toks paprastas kapsulinis Dolce Gusto. 

Prasibegau siandien su reikalais, uzlekiau i savo mylima ferma vaisiu/darzoviu pasipildyti. Pries virusa kiausiniai kainavo 4.50, paskui 6, praejusia savaite jau 7 ir jau burnojau, kad nesazininga. Nu siandien vos is klumpiu neiskritau: 9 svarai!!! Pykes, kokie gobsuoliai  :blink:  :mad2: Ypac, kai ta ferma ne miesto centre, kur bile kas ateina. Gi, vistiek savi ir tie patys zmones vis perkasi. Eina sau! 

Lietuviu parduotuveje gavau baltu kiausiniu, Velykoms dazyti. 

Paskutine savaite ir as blogai miegu ir nesamones sapnuoju, ir zinokit, su kuom pasneku dauguma ta pati sako. Matyt kazkas menulyje veikia zmones. 

Atsakyti

Eina sau, 9£ 😱😱 pasiuto. Mes ir turim Dolce Gusto, panos geria visokius sokoladus ir baltas kavas, kartais ir as pasidarau.

As morrisone pries pora dienu pirkau kiausinius, tai nebuvo kaina pakilusi.

Atsakyti
Nesamoniu nesapnuoju ir miegu atrodo neblogai,nu bet taip sunku atsikelt...

blink.gif Nu tikrai isprotejo..Nors gal kiekis didelis?
Specialiai lietuvinej uzklausiau,tai uz 18 baltu kiausu buvo 5,95.Bet cia vakarykste kaina,pasibaige,ryt atves nauju,tai kaina irgi gali keistis biggrin.gif
As daug nedazysiu,kokia 10-12...Tik siemet man tos Velykos taip greit atejo,ar cia tas virusas..vnz visai nepasirinkau svogunu lukstu..Nors gal tiem 10 ir uzteks biggrin.gif
Atsakyti

As Velyku nelaukiu, nes man dirbt reiks 😥

Matet koki silta savaitgali si zada, bus galima ir kieme pasikapstyt, vistiek niekur nosies iskist negalima.

Atsakyti
Silta,bet ir lietu zada..Ka ten per lietu kapstysies..
MAn zemiu reiktu,bet cia naminiam fikusui biggrin.gif Kompostine pasidarius,maciau,kad jau galeciau pakapstyt zemiu,bet bijau ir kokiu vabalu parnest biggrin.gif DAr girdejau buna kazkoks skystis,kuris pagreitina ta komposto darymasi,gal zinot kaip jis galetu vadintis g.gif
Atsakyti