Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Laba, 

Skaiciau ir as apie Borisa. Ir, kiek domejausi tai tas virusas jeigu sunki jo forma, butent labai suintensyveja 9a diena, ir tada jau arba kapanojiesi iki 21 dienos arba amen. Likimo ironija, norejo, kad mes visi susirgtume ir igytume kolektyvini imuniteta. 

Sakau, negali zaisti, kad ir kokia lengva liga atrodo. Vienam lengva, kitam blogai gali baigtis. 

Nova, kaip tavo mamyte laikosi? 

Giega, ar tu vaziavai tada i B&Q ar ne? Dabar jau ir man idomu, dirba ar ne. Internete raso, kad atidaryta. 

Atsakyti
Labukas

Mes sestad buvom Costco Lakeside,tai maciau kad b&q dirbo. Bet dazu ir zemiu buvo ir Costco,tai ir nebejau.
Atsakyti

Na tai borisiukas jau reanimacijoj  :rolleyes: 

Atsakyti
Labukas

Kaip issedit per toki nuostabu ora biggrin.gif Pliusas,kad visos mes namuose,o ne butuose gyvenam,tai vis i lauka iseit galim mirksiukas.gif

As va po darbu kiemely relaksuoju mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba, man tai karantinas nieko is esmes kaip ir nekeicia, i darba einu, i parde kai reikia irgi einu, na gal buciau i shopinga koki karta nuvaziavusi, o daugiau viskas lyg vienodai, na vaikai tik namie kad sedi.

Atsakyti
I darba einu ir as biggrin.gif I pardes gal iki svenciu nebeisiu biggrin.gif Bet va i kokia batu parde tai labai reiktu.. Per karsta jau su mano darbiniais batais,reik lengvesniu.. Kaip ir uzsisakius intiku,is amazones,prime,bet dar negavau(2d)
Cancelino mano skrydzius i Ispanija,pildau pinigu grazinimo formas.. Dar lt likus geguzes 15-17..
Atsakyti

As batus internetu pirkau, atrode labai faini, bet va didoki ir kieti labai, gyvai nebuciau emusi, bet kad gyvai dabar nenusipirksi.

Atsakyti
Sport direct prisirinkau papigusku.. Bet tik isidedu savo dydi,kaina ant 2-5£ kyla.. nu ok,tiek to..bet dar uz deliveri 5£.. nu nekyla rankos beveik 10£ permoket,kai gyvai nusipirkciau ir net normaliai asimatuociau..Man reik lengvu keduku,bet tvirtu gruobletu padu,kad neslidineciau kai slapia ir nejsusciau visokiu akmenuku..
Atsakyti

Mes po savaites turejom buti Barselonoje. Atsauke skrydzius. Labai gaila  :huh2:  :huh2: 

Ziurejau B&Q del geliu, tai turi uzsisakyti internetu ir atvaziavus pasiimti. Bet, as nenoriu taip pirkti gyvu geliu. Juk realiai tai nezinau kaip jos atrodo, ar geros, ar su ziedais. Kaip ir nera is kur geliu gaut  :hmm:​ 

Atsakyti
O tavo fermoj ner geliu?

Dar dirba B&M -tokia namu ukio parde.Ten visko yra,ir namu apyvoka,ir baldai,ir zemes,ir geliu maciau buvo..GAl neperdidziausias pasirinkimas,bet buvo.Viena tokia yra prie mano darbo,netoli A13,yra ir Romforde,bet romfordo lygtai geliu nera g.gif Tokia parde yra ir prie didziosios Lituanicos.

As i kabancius vazonus pasodinau zemuoges biggrin.gif Visai graziai atrodo,o ir uogu bus mirksiukas.gif O zemuoges veda visa vasara,net iki velaus rudens mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba,

Yra geliu  mano fermoje, bet jie ten labai pro pirstus i tvarka ziuri. Daug zmoniu vienu metu suleidzia i vidu. Nenoriu trintis ir rizikuoti. 

Dar buvo labai gera geliu ferma visai netoli. Jie siltnamiuose augina geles ir darzoves visokias, ir atsidarydavo tik porai menesiu. Issiparduodavo ir vel uzdarydavo. Bet, siemet mazdaug sausio menesi, pas juos isibrove tie cigonai su karavanais. Kol juos iskrauste tai greitai, ne savaite nepraejo. Bet, jau nusiaube tai baisiausiai, siltnamius islauze, augaliukus isdauze ir siuksliu dar priveze. Nuostolis didziulis zmonems. 

Atsakyti
DAr kazkokia ala ferma yra tarp carbotkiu,na kur buvom susitike ir auxxes namu.Bet nezinau ar kie turi kokiu geliu..

Su tais cigonais..MAciau karta kai ivaziavo i toki parka,greit juos is ten isvare,per pora dienu,bet siuksliu kiek paliko blink.gif Kalnais..Toks jausmas,kad jie renka tas siuksles ir paskui kurioj nros vietoj atsikrato..Visko ten metes ir dviraciu,ir zaisliu,rubu,deziu,statybiniu atlieku...VA tos siuksles paskui ilgai gulejo...

Ziurek,ten prie taves Hermes?NA kam tu per KAledas isveziot padejai?Draugelio stroikes sustojusios,eina is proto namie besededamas..Sako ne tiek pinigu,kiek kokios veiklos reikia..PAs mane tai labai grieztai viskas,visokie patikrinimai ir tt..GAl ten paprasciau,nes matau,kad su paprastom masinom vazineja daug kas...
Atsakyti