Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Laba, 

Tai Heidos gimtadienis buvo? Kas atsakys?  :D  :D 

Nova, nezinau ar pati imone uzsidarys, gali buti, nes tiesiog nebeturi produkcijos. Baigiasi, naujos negauna. 

Sviezia zuvi as perku pas savo vietinius fishmongerius, maza parduotuve, bet visada visko turi. Kaip paprasai, taip isvalo. 

Atsakyti
Zinau,kad Heidos ir jos vyro gimkes per 1-2 dienas mirksiukas.gif Bet kieno ismeta fb g.gif lygtai vyro,Heidos veliau buna mirksiukas.gif

Varau i Costco mirksiukas.gif Ten dar buna ir seabasu ir brimu,ir lasisos mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbukas

Kuom uzsiemusios?

Skaitet,kad reiks i parduotuves kaukes detis...Sakyciau kazkaip atsilike vis UK biggrin.gif Visur nuimineja,cia uzsidet liepia biggrin.gif Nors man rodos teisiausias Borisiukas buvo,kai sake,kad visi persirgt tures...


Nova,o jus i ofisus dar negriztat?

Atsakyti
Labas rytas

Giega, I ofisus grysim tik rugseji. Bet jei bus antra banga - tai ir veliau. Kol dirbam is namu gerai, bet paskui reiks labai gerai pagalvot ar noresiu tiek toli vazinet. Tiesioginio nera man, varau su persedimais. Nu bus matyt kas cia toliau darysis.
Atsakyti

Sveikos, parsibeldem nuo juros pirmadieni, vakar darbe buvau, ir jau nuo siandien atostogauju  :vacation1: 

Aciu uz sveikinimus 😘😘 fb rodo vyro gimtadieni, nes is tikro ten jo fb, as tik prisiplakiau ir 

galima sakyt peremiau, mano buvo vakar. 
O karavanuose labai patiko, na parkas labai didziulis, tai is pradziu bludejom kol perpratom. Pats namukas viduj visas atnaujintas ir perdarytas, per visus langus matesi jura. Keista buvo kad uolos ne baltos, o raudonos, dar nebuvau maciusi. Ten labai kalnuota, tai kur beeisi ar prie juros, ar i parduotuve, ar pasivaiksciot, visur reikia lipt i gana stacius kalnus arba leistis labai staciais takais, koju raumenis dar siandien visiems skauda 😀. Parko plezas, nors pelnes 2020 apdovanojima, mums visai nepatiko, labai daug zaliu dumbliu ten buvo ir kvapas labai astrus, dar ten sunu neleidzia, tai eidavom i sekanti, “sunu” pleza, tekdavo lipti i kalna gerokai kad ten patekt, o vakare vanduo nueidavo, tai gryzdavom palei jura. As fb taip ir idejusi, pirma diena vaizdas is parko plezo, o kitos dienos nuotraukos , jau is to kur visas dienas ir praleidom. Zmoniu nors ir nemazai, bet plotai dideli, tai visi tikrai saugiais atstumais gulejo. Beda, kad nedirbo jokios nuomos, negalejom lentu issinuomot, MB dar galvojo vandens moca, bet visai viskas dar uzdaryta. Tai gavosi tokios pasimaudymo ir pasivoliojimo smely atostogos.

Atsakyti

Heida, paveluoti, bet tada dvigubai nuosirdzus sveikinimai gimimo dienos proga! Kad visi butumet sveiki! 

Labai fainos jusu atostogos. Cia Dorset buvot? Haveno karavanai?

Atsakyti

Aciu Limcamca 😘

Devon Cliffs, Haveno karavanai.

Atsakyti

Aaa, jus Cornwalio puseje buvot. 

Einu foto apziuret. 

Atsakyti
LAbukas

Grazu tam Cornwaly wub.gif
Draugai atidave pasus vizu pratesimui(jie baltarusiai),kada atgaus,neaisku,gali net iki 3-6 men uzsitest...TAi kaip laikinai neisvaziuojantys i tolimesnes salis,kalbina mus vaziuot i Skotija.Mes buve,labai patiko,bet kazkaip gaila leist atostogas saltai...TAda kai buvom rugpjucio men,vos 20 tebuvo,visas dienas su megztukais pravaiksciojom...Tai imt atostogas ir salt...


Si sestad Shoeburyness(kur uz Southendo) vyks kazkoks rusakalbiu susitikimas.Atseit ir bendras stalas,ir muzika..Planuojam nulekt su tais paciais baltarusiais biggrin.gif
O sekmad-tai vel i Hove biggrin.gif Tik va tas rytdienos karstis tai galetu but sekmadieni biggrin.gif
Atsakyti

Laba, 

Man visa Anglija grazi. Nuobodziausios vietos turbut tai Essexas ir Kentas, bet ir tose galima rasti visokiu idomiu misku. Arba Kente, va Seven Sisters yra, labai faina. Man tai Skotijoje net neisivaizduojamos atostogos karstai. Kazkaip pagal jos istorija ji man turi buti apsiniaukusi, lietinga, debesu daug. Mes tada sausi kai atostogavom, tai super. Kalnu virsunese saltis, nusileides namukuose i pirtis, siltai taip, su vaizdu i ezerus. Super! O, va Cornwalis jau tikrai toks: karsta, vandenynas, tas zydras vanduo. 

Atsakyti
TAi va va,ir sakau,kad i Skotija reik ziema vaziuot...O vasara cia tos silumos ir taip neperdaugiausia,dar nuvaziuot i Skotija vel saltai pabut...KAzkaip nesinori..

GAl kuri jau bande panaudot vauceri skrydziams?O kas butu,jei nupirkta vauceriu butu,o skridi vel atsauktu?Vel organizuoja ta mano klases susitikima..KAip ir noretus nulekt,bet va neaisku niekas..Gal vel reiks karantinuotis,tai tiek laiko gaila biggrin.gif
Atsakyti

Laba, mes isvarom nuo pirmadienio savaitei i Polperro Cornvali, nuotraukos tai labai ispudingos, paziuresim kaip gyvai .


Pridėta:

Atsakyti