Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

QUOTE(Limcamca @ 2020 08 03, 09:43)
<p>O, tai boileris vistik sugedo? Del to elektros dingimo? O yra tokiu atveju koks draudimas? Nes, gi boilerio saskaitos tokios nemazos, paprastai. </p><p></p><p>Neissigando maze? </p>

TAip,motinine parejo..Mums dar ir penktad vakare buvo dingus elektra..Kieme prie zvakiu sedejom..
Turim mes draudima boileriui mirksiukas.gif KAsmet servisa darom,bet va tas elektros persokinejimas ne i gera..
MAn ir masinos kroviklis labai garsiai dirbt pradejo po tu elektros dinginejimu...Anksciau girdejos uzesys,bet dabar visi namai gaudzia..O kraut masina reikia..KAi pakraunu,atjungiu is skaitliuko,kad nebeuztu..Ir ko gero reiks kviest meistra,kad paziuretu...

Nespejo issigast biggrin.gif Vandens ji nebijo,o cia net nepaniro,tai ner ko ir issigast biggrin.gif
Mokinu,kad jei panyra,kad pustu vandeni per nosi ir burna..Nes ir namie baseine paslysta ir panyra..TAi pradzioj traukdavo vandeni ir prisigerdavo,issigasdavo..O dabar jau kelis kart pavyko ispust ir visai patenkinta isnyra biggrin.gif
Atsakyti

O kokia kalba bendraujat su ja?

Atsakyti
Mes -lietuviskai,marti-lenkiskai,filmukai-angliskai biggrin.gif Ji atsako visom kalbom biggrin.gif pvz sako-look somoliot skrenda biggrin.gif Bet toks jausmas,kad angliskai jai lengviausia kalbet,nors tos kalbos maziausiai girdi.
Atsakyti

A, tai pradeda miksuoti kalbas. Kazkur esu skaiciusi patarimus, kad taisyti tada vaikus reikia, nes jie taip ir ipranta kalbeti. 

Mano mazius taip daro, tai as vis neleisdavau, liepdavau arba ta arba ta kalba pilnai sakyti. Bet, mano didesnis ciut buvo. 

Atsakyti
Zinok,ji kazkaip atskiria kalbas..Pvz su mama tik lenkiskai sneka.O mums biski pamakaluoja..Lietuviskai turbut blogiausiai kalba,bet viska idealiai supranta.Zodzius pakartoja mirksiukas.gif Ir visiskai nesvepluoja.Ir R gerai istaria mirksiukas.gif
TAisyt dar netaisom jos.Geriau tegu maiso visas kalbes,bet bent jau zinos 3 iskart biggrin.gif

DAr kartais ijungia kaciuka biggrin.gif TAda nepaeina,reikia nesiot,sneka tik miau miau miau ir turi suprast ko uzsimano biggrin.gif

LAukiu siuntinio,kazka darbas vel atsiuncia biggrin.gif Ir varysiu iki Romfordo.Nei viena nevaziuojat?
Atsakyti

Oho, daznai darbas taip pamalonina?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2020 08 03, 17:49)
<p>Oho, daznai darbas taip pamalonina?</p>

Anksciau uzsakydavo kokius fish and chips ir atvaziuodavo vagonelis i darba,uz dyka mirksiukas.gif Dabar virusas.. Tsi tiesiai k namus siuncia.. Nu jazkur kas men.. Jau ir geliu gavau,ir visokiu zaidimu-kortos,toks kaip laivus zaist,piesimo sasiuvinys,piestukai. Dar karta toki kaip brauni pyraga,tik saldybe nevalgoma buvo biggrin.gif
Dabar gavau chilli oadaza,bbq souse, chlli flakes ir chilli dzemas mirksiukas.gif viskas graziai supakuota mirksiukas.gif
As nemegeja nei chilli,nei is vis padazu,bet mb suvalgys biggrin.gif
Atsakyti
Giega, alia fainai tokios dovaneles mirksiukas.gif tai darbai i senas vezes gryzta, stopu skaicius gryzo i pries virusini lygi 🤔
Na, o mes I ofisus dar ir rugseji negrysim. Lyg po biski turetume gryzdinet apie spalio men, ir tai ne visi is karto ir ne 5 dienom per savaite. Bus taip neidomu vazinet taip toli, trintis tam public transporte ax.gif

Taigi visgi gryzau prie mokslu biggrin.gif toks dabar visokiu kursu pasirinkimas online, tai vat ir susigundziau hr ir payroll diploma pasidaryt. Bet bus matyt kaip istemsiu biggrin.gif labai jau tingisi po darbo ax.gif

Atsakyti
Labukas

Na,pasiruose karsciams biggrin.gif

Grizus-saltibarsciai ir baseinas biggrin.gif

Aga,apmazejo mums darbu,bet greiciau del didesnio vairuotoju skaiciaus,nei del uzsakymu. Bet jei per karantinus visi namie buvo,tai dabar jau parvezu po 4-6 siuntinius atgal..

Online mokintis is vis tingeciau biggrin.gif
Atsakyti

Laba, i ora paziurejus, tai visai neatrodo kad bus karsta, bet i prognoze, tai jooo, 36 jau daugoka 🥵

Pas mane vakar buvo saltibarsciai, siandien kazka kita reiks galvot.

Smagu dovaneliu gaut is darbo, malonu kai demesi rodo. As tai gavau pries pora dienu ilga padekos laiska, kaip jie dekingi uz sunku darba itemptu laikotarpiu ir bla bla bla, net iki puses neperskaiciau, po keliu dienu MB sako, tai kur pinigus desi, nesuprantu kokius dar pinigus, o pasirodo jis iki galo ta padekos laiska perskaite, ir jau i gala buvo parasyta, kad tiems, kurie dirbo visa si laika, na kaip as, duoda padeka 208£. 

Atsakyti
Oho,geriau ir man duotu 200,nei visokiu sokoladuku ir padaziuku biggrin.gif

Nors ten pas mus irgi yra kazkokia sistema..jei per kazkoki laikotarpi padarai atitinkama kieki siuntiniu,irgi gauni papildomu pinigu mirksiukas.gif Esu taip gavus irgi 200 biggrin.gif
Vnz,visada gerai,kai paskatina is salies mirksiukas.gif

Iki 12 visai gerai buvo dirbt mirksiukas.gif Toks idealus darbui oras-neperkarsta,nepersalta,truputi lengvas vejelis gaivina,debesuota,tai saule i akis nespigina mirksiukas.gif
Gerai,kai siandien neilgai dirbau.Va jau ir namie.Tuoj bulves prie saltibarsciu isvirs ir eisiu i baseina pamirtk biggrin.gif
Atsakyti

Labukas

Tai savaitgaliaujat biggrin.gif Mes kaip penktad po darbu isvarem i Hastingss,tai tik nesenai grizom,nieko net nekrausciau,o susokom dar namie i baseina biggrin.gif Visas dienas oras pasakiskas buvo,juroj atmirkom neblogai biggrin.gif Gerai kai turim ir sketi ir palapine,buvo kur pasislept nuo kepinimo.
Atsakyti