Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

LAbukas

Heida,tai tu jau kaip ir imuniteta turi tai coronai?

Limcamca,o tau kokia migrena,kad taip daznai galva skauda?

Vakar nuvarem i Juoda balta papietaut.Nu ten 10£ uz cepelinus negaila moket buvo biggrin.gif Juk ir atnese,ir indus po valgio suplove biggrin.gif
Bet grizus namo taip negera pasidare..Irgi galva skaudet pradejo,kaulus lauzo,tempos tik 37..VAistu iskart prigeriau,siandien lygtai nieko..Bet net pati jauciau,kaip visa nakti lovoj varciaus-tai salta,tai karsta...
Siandien pas dantiste,ziuresiu,ka sakys.Viena karunele statyta pries kokia 14m.Dantis ten nebegyvas,bet kazkoks pulinukas susidares.Neskauda,nu bet juk nera gerai..
Atsakyti

Laba, tai Giega, koki virusa gal pasigavai, o siandien kaip, temp turi? 
O su mano atsparumu tai niekas neaisku, nes kalba kad galima sirgt ir antra karta, ir trecia, neaisku kaip jie zada sukurt vakcina, jei imunitetas nesusidaro, taciau sekmingai gydo sunkiai sergancius, jau prasirgusiu kraujo plazma, kurioje yra antikuniai. Aisku viena, kad nera jokiu tiksliu ziniu apie corona.

Atsakyti
Visi termometrai skirtingai rodo biggrin.gif Bet daugiau 36,8 nei viens neparode..
Gal is vis as maistu g.gif apsirijau biggrin.gif Nuo to tas silpnumas ir buvo..
Na,paspirtavau,varau namo maudytis,po truputi pas dantistus ruostis.. Isgersiu dar paracetamolio del visa ko biggrin.gif
Atsakyti

Isgerk isgerk to paracetamolio, tai apgrez prie duru temp pamatave 😀 mes kiekviena ryta matuojames pries ieidami i pastata, aisku kai pats matuojiesi, tai gali uzsirasyt ka nori, is kitos puses, koks gi beprotis su tempa i darba bandys prasibraut, kai gali namie sedet ir alga gaut.

Atsakyti

laba visom,

Limcamcos galvai  :4u: 

 Heidai  :4u:  ar sunkiai sirgot?

ir giegai  :4u: 

o manęs darbo reikalai atostogų neišleidžia, nuo ankstyvo ryto nervines ląsteles naikinau  :D bet lyg viskas jau gerai  :assa:  ir kirpėja priėmė valanda vėliau ir vazoną beveik tokį kokio norėjau nusipirkau, dabar jau su tinginio gabaliuku ir kava  :vacation1: 

 fulę vėl prapylė, ne mano eilė vežti buvo, tai mažiau nervinausi, vistiek gyvai stebint kiti jausmai.

su uošviais susitikom, trumpam užsuko, taip tik ant kavos, tai vakaras laisvas išpuolė, filmą pažiūrėjom ta proga.

Atsakyti
oi kaip per anksti pas tuos dantistus atvariau..dar gera pusv laukt. Gal bandyt nueit,gal anksciau priims g.gif
Atsakyti
Mes su MB sirgom vasario menesi, tada dar nebuvo karantino, nesunkiai, net nesupratau kad cia gali but corona, tik MB mane per danti trauke, kad is ligonines corona partempiau. Taip sutapo, kad tikrai lidejau viena gyventoja i ligonine, gal 4 valandas prasedejai dienos onkologijos centre, ir kita diena darbe pradejo saltis krest, namo gryzau su 39 temp, tris dienas prasilaike, bet nekosejau visai ir nedusino, tik silpna buvo, bet as visumoj temp labai nepernesu. Po triju dienu MB pradejo lyg sirguliuot, bet temp tik viena vakara gal pora daliu buvo, irgi nei kosejo, nei dusino, bet jam pradingo uosle, tik mes pamanem kad gal sinusitas prasideda, nes yra turejes kelis kartus. Va taip abu ir prasirgom, vaikai gal isnesiojo tik, nes visai nieko joms nepasireiske.
Atsakyti
Uosvienei mano irgi kazkur kova/ balandi sake tiek silpna,kad arbatos puodelio pakelt net negalejo. Bet ir nei kosejo,nei temperaturos. Tai irgi-ar siaip kas,ar tokua koronos forma..

Atsakyti

Laba, 

Gerai jau galvai, aciu. Siandien labai daug darbo, dar tik puse dienos, o jau pavargau. 

Tokios pripazintos migrenos neturiu, bet skausmas daznai toks migreninis. Stengiuosi daug vandens gerti, tada geriau buna. Bet ne visada ir skauda. 

Noreciau ir as antikuniu testa pasidaryti. Labai idomu. Mes sirgom kovo menesi, bet be temperaturu. Buvo tokia uzgulta krutine, atrodo sunku ikvepti. Vyrui iki siol nepraeina, buna dienu/bangu kai sunku ikvepti. O, man nieko. Ir, dar siemet pastebejau daznai gerkle skauda, ko nera buve per visa gyvenima. Tai gal irgi ta Corona persirge. 

Buvau uzvaziavus i ferma, visoms gelems 20% nuolaida. Graziu visokiausiu yra. Yra ir virziu, visokiu spalvu. Kai kurie dazyti. Kazkaip biski keistai atrodo dazytos geles  :hmm:  :hmm:  Reikes link savaitgalio nusipirkti nauju. Susigrebti lapus ir gal, dar koki moliuga pastatyt  :D 

Atsakyti
Na ka,ten po karunele luzus saknis. Nieko padaryt nebeimanoma,tik traukt ir statyt inplanta. Tam stomotologiniam nestato implantu. Belieka kreiptis kitur. Bet vien uz danties istraukima 175£, nes saknys susisukusios..

Dingo mano raktai. Ryte i gyma ejau,jais atsirakinau,bet pasiemiau masinos raktus,prie ju irgi yra namu raktas.Rai kur isejo tas mano naminis raktas g.gif
Eisim verst namu..
Peie to pacio sugrebiau lapus,nuemiau ciuzini nuo supynes, baigiu isvirt sriuba biggrin.gif Padaryciau daugiau,bet mazoji viena nepabuna biggrin.gif



Saldainiu nupirkau,bet skaiciau kad bauda 200£ uz vaiksciojima per helovyna. Tai nieko ir nepuosiu smile.gif o saldainius ir patys suvalgysim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 19 spalio 2020 - 17:46
Sveikos

Limcamca, sveikatos 4u.gif

Giega, raktus ar radai? O tu per NHS pas dantistus eini? Idomu kokios implantu kainos ax.gif

Obetaciau, o kodel darbe atostogu neisleidzia? Kas priklauso zmogui, tas priklauso mirksiukas.gif

As jauciu persirgau korona pernai metais. Su auksta tempa gal savaite isgulejau, atkosinau ir saziningai, kelis menesius "sausai atkaliau". Tai jauciu ir buvo man ta koronke ax.gif

Atsakyti
LAbukas

Prasideda ir mano darbo savaite biggrin.gif
Obetaciau,tu rasei,kad valaisi.Privaciai namus ar firmoj kokioj?


QUOTE(*nova* @ 2020 10 19, 21:52)


Giega, raktus ar radai?  O tu per NHS pas dantistus eini? Idomu kokios implantu kainos  ax.gif



RAktus marti pasiemus buvo.KAs svarbiausiai rasiau jai,klausiau,sake ne.Toliau verciau namus,lauke konteineri perziurejau,nes nesiau siuksles ismest,gal netycia isteskiau kartu.NAmie siuksliu kibira perziurejau,visu rubu kisenes,rankinuka,po sofom,zaislu kruvas.Nu niekur ner.Dar karta skambinau,sakau,nu paziurek dar karteli.Ir va-turi,nezino kaip cia ji juos pasieme..Issiziojus biski ta mano marti..Karta ir duryse palikus raktus buvo...
O del dantistu tai kazi kada per NHS prieiciau biggrin.gif biggrin.gif Neturiu jokiu privilegiju,kad eile greiciau eitu biggrin.gif Privaciai ejau.Buvau tokioj naujai atsidariusiam kabinete Grayse.Ruse gydytoja,lietuve sesele,labai malonios,labai sokineja..Susimokejau tik 20£ uz nuotrauka,nes daugiau kaip ir nieko nepadare.Bet net uz apziurejima ir konsultacija nieko nepaeme.
MAn ten reikia traukt ta danti,o saknys susisukusios,tai sake jau prie sudetingo traukimo,tai kainuotu 175£.Bet implantu jie nestato...TAi galvoju ka cia daryt g.gif ar pas juos issitraukt ir pas kitus vaziuot statyt,ar jau viska pas kitus ir daryt..
Pilna burnos higiena,su giluminiu valymu( na visi stomotologiniai daro) 100£.Kiti tiek uz paprasta pavirsini ima.
Atsakyti