Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Pasidarai farsa pagal savo skoni,toki biski skystensi mirksiukas.gifTesla as darau varskine.Kiekvienam 250gr varskes 1 kiausinis.DAzniausiai darau is 3 pakeliu varskes.Druska,miltai,kad prie ranku neliptu mirksiukas.gifMiltu dedu biski maziau,nes kaskarta kociojant viena cebureka,vis dasideda miltu...
Vnz pasidarai ceburekus,i puoda prisipili aliejaus ir kepi is abieju pusiu mirksiukas.gif

Ceburekus su varske?

As dazniausiai darau pagal si recepta

https://giedrius-v.l....com/30220.html

O sitas liuks, aciu. Gaminsim. 

Atsakyti

patekau į stomotologo kėdę, kainos nepasikeitusios, kosmonauto kostiumo nereikėjo, tik temperatūrą pamatavo. dar gavau receptą dantų pastai  :rolleyes: ramu dabar kurį laiką bus.

aš pirmą kartą  išgirdau apie tai, kad vaistinėj gali plombų prisipirkt :D  įtariu užsilipdai laikinai, pvz. krūminį dantį, kad nenulaužtum gal  :hmm: bet kaip man ten kažką pasidaryt reiktų tai neįsivaizduoju, nekrūminis pas man. Aj, išvengiau saviveiklos ir tuo džiaugiuos  :rolleyes: 

čeburėkus esu kepus irgi pagal giedrių, kur Heida nuorodą įmetė, lęšių/grybų įdarą esu vietoj mėsos darius. 

Atsakyti
Na taip-tesla is varskes mirksiukas.gif Tik varske reikis gerai pertrint,kad guziuku nebutu..
O va plykytos teslos as nemoku..KAzkada dariau plykytus sausainiukus,tai kazkokia nesamone gavos biggrin.gif O sitas amziu patvirtintas receptas,visada pagal ji kepu mirksiukas.gif

Obetaciau,o jus gal prie kokiu sveikuoliu?TAi zalieji kokteiliai su seleriais,tai ceburekai su lesiais ir grybais bigsmile.gif

PAs dantistus as sestad einu..Bijau jau dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 25 lapkričio 2020 - 18:45

Nesu ragavusi varskes - cebureko mikso. Geras. 

Antiena gavosi labai skani. Vyrai sake, butinai kartosim  :D 

Ai, beje Giega. Baigem su vyru ziureti rusu seriala Adaptacija. Gal jums patiks. 2 sezonai yra. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2020 11 25, 20:26)
<p>Nesu ragavusi varskes - cebureko mikso. Geras. </p><p></p><p>Antiena gavosi labai skani. Vyrai sake, butinai kartosim  biggrin.gif </p><p></p><p>Ai, beje Giega. Baigem su vyru ziureti rusu seriala Adaptacija. Gal jums patiks. 2 sezonai yra. </p>

Minksti skanus ceburekai gaunas mirksiukas.gif

Adaptacija matyta jau turbut pries 2 m biggrin.gif Na kai ja rode per tv biggrin.gif

Dabar ,, Ivanko” ziuriu ir ,, Rodkom” biggrin.gif Irgika tv rodo, ta ir ziuriu biggrin.gif Dar ,, Pereval Djatlova” toks rimtesnis, atseit pagal tikrus faktus.
Atsakyti

Pereval Djatlova irgi serialas? As filma tik maciusi, man patiko, toks mistiskas nutikimas. Reiks paieskot.

Atsakyti

labas rytas, vėl pašalę pas mus, gražu pro langą pažūrėt, stogai balti, dangus minkštas, spalvotas atrodo  :bigsmile: 

esu valgius čeburėkus su varškine tešla, skanu  :mirksiukas: pati tik niekad nedariau.

apie sveikuolius, tai reiktų sutart, kas yra sveikuolis. Jei koks žaliavalgis ir veganas, tai tokie neesam, o jei negeriam kolų ir traškučiai tik per šventes, tai tada sveikuoliai  :D Visko būna mūsų racione, manau saiką išlaikom. Žaliuosius kokteilius atradau, ieškodama priežasčių mažakraujystei. Su antruju neštumu, kai prasidėjo tai ir tempesi keletą metų. Nevisi vaistai gelbėjo, arba buvo trumpalaikis efektas, o jausena amžinai neišsimiegojusios, bejėgystė labai vargino. Taip šiek tiek pakoregavus racioną, ar pakeitus vieną kitu, atėjo ramybė į mano daržą  :rolleyes: 

Atsakyti

Laba diena, 

Matai, Giega, kaip  mes atsiliekam su serialu pasiulymais  :D  :D  

O jus ziurit ta garsuji Crown dabar? 

Obetaciau, zalieji kokteiliai skanu labai. Pasidalink su kuo darai  :)​ 

Atsakyti

Kaip artimuju sveikatos?

Atsakyti
LAbukas

As ir vel anksti namie mirksiukas.gif Jau ir sriuba uzstaciau virt mirksiukas.gif Siandien tokia paprasta darzoviene su makaroniukais ir galkutem mirksiukas.gif


QUOTE(Heida @ 2020 11 25, 21:33)
<p>Pereval Djatlova irgi serialas? As filma tik maciusi, man patiko, toks mistiskas nutikimas. Reiks paieskot.</p><p></p>


Aga,TNT dabar rodo.8 serija siandien bus mirksiukas.gif
QUOTE(Limcamca @ 2020 11 26, 11:32)
O jus ziurit ta garsuji Crown dabar? 

Girdejus,bet neziuriu..Ji per anglu kanalus rodo?,o mes neziurim ju biggrin.gif

As retai kada ieskau filmu internete..Nu jau nebent visiskai nieko neberodo TV biggrin.gif
Tai va,tuoj uz poros h bus ,,Rodkom",tas pasibaigia,per kita kanala ,,Ivanko" ir po jo uz valandos ,,Pereval Djatlova" biggrin.gif I tarpus tarp filmu-valgio darymas ir tvarkymasis biggrin.gif
Filmu nesedziu ir akis isputus neziuriu biggrin.gif paraleliai dar kazka darau-mezgu pvz biggrin.gif
Atsakyti

Naujo sezono karūnos dar nepradėjau, vis kažkaip nėr kada prisėst  :ax:  Netflix'e dažniausiai žiūrim, tokio kaip TV  nėr pas mum, tiksliau teliką turim, bet nelabai pagal paskirtį naudojam  :B  kartu su vyru dažniausiai jau lovoj kokį filmą žiūrim, tai tada tik filmas ir jei nelabai mane kabina, tai leidžiu sau užmigt  :rolleyes: o jei žiūriu, kas man tik vienai įdomu, tai irgi kaip giega nesėdžiu ir nežiūriu, dažniausiai narplioju kažką, lyginu ir pan.

Anytai ryt kraujo tyrimus darys ir jei geri, išleis namo, babulytei tyrimai dar kažkokie numatyti, bet namai dar nešviečia.

O kokteilius pagrinde mes tik du plakam, atsitaikėm, kur skoniai visiems tinka ir makaluojam. Vienas - saliero stiebai keli, pora bananų, pora kriaušių, citrinos sulčių ir kelios saujos špinatų arba kalė kopūstų, bet su špinatais švelnesnis skonis, vandens kažkur pusė kokteilinės. Antras iš šaldytų vaisių ar uogų, čia sėklų, gerai sunokusių bananų, augalinio pieno ir jei reikia - medus ar agavų, klevų sirupas.

Šiandiena viriau agurkinę sriubą, labai ją mėgstu  :rolleyes: 

dar kepiau cukinijų šokoladinį pyragą, orai atvėso reik pūkų sluoksnio  :D 

Atsakyti
Kai biski dietinomes,tai vakarais gerdavom toki kokteili-agurkas ar puse to ilgo agurko,citrina,imbiero puse saukstuko,alijosiaus lapas arba toj Hollan barrat parduotuvej yra sulciu ir petrazoliu.Vandens truputi ir viska suplaki..MB medaus isidedavo,nes jam neskanu,o man visai tiko mirksiukas.gif Nezinau padejo jis ar ne,tada svorio nemazai nusimetem biggrin.gif Dabar vis zadu vel pradet makaluot,bet vis pamirstu biggrin.gif

Atveze ciuzini mirksiukas.gif Supakuotas i deze,bet koks sunkus.Siaip taip uzvilkau i antra auksta,nes kol sulauksiu kol kas gris biggrin.gif O jam dar atsigaut reikia po tu vakuumu..Atrodo visai patogus mirksiukas.gif Emem medium firm mirksiukas.gif
Atsakyti