Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Giega, bus labai idomu kaip naujas ciuzinys. O Diatlovo perejos jau kelias serijas perziurejau, man patiko.

Atsakyti

Crown per Netflix rodo. 

Kaip as cia praleidau, Giega koki ciuzini is kur pirkot? 

Rytoj juodasis penktadienis! Pirkiniu diena  :D​ 

Atsakyti
Senas musu ciuzinys buvo,tai kazkaip nusprendem,kad jau laikas pasikeist biggrin.gif Nors pats ciuzinys idealus,nes visa laika ant jo tas memory toperis buvo biggrin.gif
Tai va,pradejom ziurinet,rinkomes tarp Emmos,Otty(sitas man patiko) ,Simba(is pradziu labai gyre ji,paskui labai blogu nuomoniu radau) ir dormeo..Pirkau is Costco dormeo ciuzini,nes jis dvigubai pigiau gavos,nei is oficialaus puslapio mirksiukas.gif
Taip pagulet labai malonus,ziuresim,kaip miegosis biggrin.gif

Kazi ar bus didesniu nuolaidu,nei kad dabar jau yra..Pvz ta Shuch parduotuve raso,kad 80% nuolaida,bet tuos kuriuos as nusiziurejus,kaip kainavo 55,taip ir kainuoja 55 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Obetačiau @ 2020 11 25, 10:16)
<p>labas </p>
<p>pastaruoju metu labiau viberis pas man su kava ryte, supermama pasislinko į vėliau. Įvedus karantiną mano mamos visos veiklos užsidarė, tai sėdi namie, na kartais išeina pasivaiksčiot su draugutėm, tai dabar rytais plepam, politikuojam ir pan. reikia dvasinį ūpą palaikyti  rolleyes.gif  greičiau tos koronos ir tamsus laikas praeitų  cool.gif</p>
<p>su stomotologais total košmar mano kaime, vasara skambinausi nepriėmė, mol neskauda sėdėk namie, eilės susidariusios dėl karantino, o dabar jau jaučiu dantį, skambinuosi, užduoda begales kalusimų, sako gali tekt pačiai plombą nusipirkt ir įsidėt  blink.gif dar bandai kalbėt, pasako- perskambins, pikta aš šiandiena dėl dantų, lietaus ir visko  mad.gif</p>


Man per pirmajį karantiną dantis nulūžo, tai ir liepė dėt plombą pačiai, per mėnesį laukimo jau ir įvaldžius buvau, dėdavau vos ne kas antrą dieną biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2020 11 26, 11:32)
<p>Laba diena, </p><p></p><p>Matai, Giega, kaip  mes atsiliekam su serialu pasiulymais  biggrin.gif  biggrin.gif  </p><p></p><p>O jus ziurit ta garsuji Crown dabar? </p><p></p><p>Obetaciau, zalieji kokteiliai skanu labai. Pasidalink su kuo darai  smile.gif​ </p>


Crown su vyru per tris vakarus sukramtėm praėjusią sav paskutinį sezoną smile.gif
Atsakyti
Labukas

Tai gerai, jei neskauda to danties, o ka daryt jei skauda?
As ryt einu pas stomotologus.. brrrr..

Blach friday biggrin.gif Mano ciuzinys dar 60£ nukainuotas biggrin.gif paskubejom biggrin.gif

Bet issimiegojau labai gerai biggrin.gif
Atsakyti

laba,

penktadienis ir dar juodas  :D shopintis neeisiu, kažkaip perkračiau galvoj spintą, lyg nieko joje netrūksta  :rolleyes:

laukiu savaitgalio, kažkaip pavargau per šią savaitę, neatsiranda man kolegė, tai yra kas veikt.

Audžiu mintį gal savaitgalį namus, eglę pasipuošt, nes jei fulė vėl prasidės, grįžus jau nelabai norėsis kažko imtis  :hmm:  

 

Labukas

Tai gerai, jei neskauda to danties, o ka daryt jei skauda?
As ryt einu pas stomotologus.. brrrr..

Blach friday biggrin.gifMano ciuzinys dar 60£ nukainuotas biggrin.gifpaskubejom biggrin.gif

Bet issimiegojau labai gerai biggrin.gif

su skaudančiais priima, klausia ar miegot gali? jei gali tai ir neik  :D

 

o taip greit jau galėjot miegot ant naujo čiužinio? 

Atsakyti

Laba, 

Ar jus darote advento vainikus? Jeigu nedarote, o perkate, kur ju randat?

Atsakyti

Limcamca, 27 Lap 2020 - 11:01, parašė: Laba, Ar jus darote advento vainikus? Jeigu nedarote, o perkate, kur ju randat?
Esu pirkus Lidle, Morrisone esu mačiusi,kad būna. Dažniausiai patį ką pasidarau, o šįmet nusipirkau iš konkorėžių padaryta B&M krautuvėj
Atsakyti
Siaip nededu as advento vainiko ant stalo...Ner vietos biggrin.gif Nors kazkuriais metais esu sudejus zvakes i toki nedideli vainikeli,kuris siaip ant duru kabinas mirksiukas.gif

Po darbu jau mirksiukas.gif Galvoju varyt i Romfordo LIDLa ar tinget biggrin.gif
Atsakyti

Va va, as siandien Lidl maciau, varciau visai man nieko tokio pasirode. Bet, pagalvojau, gal fermoje geresni rasiu. Yra tik su egles sakomis, pasipuosti paciam reikia. Kai is manes tokia menininke tai as neturiu ne zalio supratimo, kaip tuos papuosimus pritaisyti reikia. Sese, va mano, floriste, gal su ja reikes pasitarti. 

Atsakyti
Labukas

Limcamca,vaikams duok papuost mirksiukas.gif
As sakiau mazajai leisiu egle puost biggrin.gif Pernai tai visai graziai kabino zaisliukus,negrudo i viena vieta,o paderindavo.Tai siemet is vis didele biggrin.gif O jei kas,tai gi perpuosiu pagal save biggrin.gif Pirkau Renge zaisliuku-tiek visokiu graziu,vos issirinkau biggrin.gif Dar amazonej uzsakius tokius kristaliukus.Tai siemet kitaip egle puosiu biggrin.gif O tai kasmet zadu egle nenupuosta i maisa ikist,nes vis tiek tie patys zaisliukai biggrin.gif
Atsakyti

labas rytas, 

išsimiegojau šiandiena kaip reta, kaip naujai gimus jaučiuos  :laugh: 

Iškrausčiau visą amuniciją kalėdinę, žiūrėsim kas čia gausis mums šiandiena  :ax: 

Ant durų paprastai vainiko nekabinu, kažkaip nėr patogu pritvirtint, bet užpernai draugė buvo nupynus, tai tvirtinau  :D ant stalo yra vietos, dažniausiai virtuvėje dedu, ten dažniau susirenkam, nei svetainėje. 

Dukra užsimanė tortą kept, nėr to darius dar tai mano dalyvavimas privalomas bus, torto tai noriu, bet terliotis tai visai ne  :blush-anim-cl: 

Mama atsiuntė nuotrauką šiandiena žiema atėjo, gražu balta  :wub: 

Atsakyti