Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Dirbu Dirbu...Siandien 177 stopai buvo..Tai patikek,kiek kartu reik ilipt islipt is masinos biggrin.gif Pavargau...

I Debengama nuo ryto taip ir neieinu biggrin.gif Vis eilej stoviu,vis 3 minutes,bet jos niekaip nesibaigia biggrin.gif

KAlakuta kepiau gal tik 1x biggrin.gif Ten irgi visa istorija biggrin.gif Tada daug zmoniu buvo,daug nakvot pas mus liko,sakau-kas pirmas atsikelia,tas ijungia kept kalakuta biggrin.gif Uosviene pirma pabudo,bando ijungt ta kalakuta,o pas amne orkaite is jungiklio atjungta biggrin.gif
PAskui kepe kepe jis ten kelias h,jau visi valgyt nori,o kalakutas,kaip neiskepes,taip neiskepes..GAliausiai supjaustem mes ji gabaliukais ir tada jau greit issikepe biggrin.gif
O pas viena drauge kalakutas kasmet buna mirksiukas.gif Ten draugelio gimke Gruodzio 25 d,tai ir KAledu,ir gimtadienio proga kepa.Skaniai pas ja gaunas.Net ir ta krutinele skani mirksiukas.gif Bet as daugiau nebezaidziu biggrin.gif
PAs mane kaledinis patiekalas-avies koja biggrin.gif
Atsakyti

As pagalvojau, kad siemet labai noriu liezuvio. Va, pirksiu ir virsiu butinai, jeigu tik bus parduotuveje. 

Atsakyti

labukas
Kazko ner intiko namie.. Lygtai rase kad bus kazkokie tvarkymai... Nepamenu ar dabar ar jau turejo but..
Siandien darbo tiek kiek man patinka-117 biggrin.gif Vakar 177 buvo biggrin.gif Tai Gal net i gyma nueisiu biggrin.gif Nes juk jau viska atidare biggrin.gif
Atsakyti

labas,

na, va atslenku su kava, susiplakiau su sviestu šįryt  :rolleyes: už lango lietus.

liežuvį valgiau, net neatsimenu kada, valgomas daiktas, bet kad labai norėčiau tai ne, o dar ir darbo su juo visai nemažai.

su aviena iš vaikystės ne kokie prisiminimai, tai kažkaip ir dabar jos nevalgau.

gal reiktų savaitgaliui duonkepę į dienos šviesą išsitraukti, kūčiukų, bandelių su cinamonu išsikepti  :hmm:  kol kas apart futbolo lyg nieko nenumatyta daugiau. 

Atsakyti
Liezuvis ir man- is bado valgomas ir tikrai pati neuzsiimciau gamint biggrin.gif
O va aviena cia kazkokia kitokia nei lt biggrin.gif Ji nei to baisaus kvapo neturi ir tas lajus nesivelia burnoj.. gal kad cia maziukai aviukai, o ne lt senos avys...
Atsakyti

Labas rytas, 

As delioju reikalus, ir niekas nesigauna. Reikia buti keliose vietose, skirtingu laiku, ir tokiais durnais atstumais ir laikais viskas, kad niekaip neina sudeti i marsruta. Jauciu reikes dvi dienas vazineti. Siandien einu tvarkytis antakius  :wub: 

Liezuvis mano seimynoje labai valgomas. Su majonezu ar krienais, kam kaip patogiau. Niam niam  :D  :D​ 

Atsakyti

Liezuvis ir man- is bado valgomas ir tikrai pati neuzsiimciau gamint biggrin.gif
O va aviena cia kazkokia kitokia nei lt biggrin.gifJi nei to baisaus kvapo neturi ir tas lajus nesivelia burnoj.. gal kad cia maziukai aviukai, o ne lt senos avys...

 


tai tada papasakok kaip tą koja kepi  :mirksiukas:

 

Limcamca te  :4u:  kad su tais reikalais kuo paprasčiau 

Atsakyti

Kas gali but skaniau uz liezuvi su majonezu ir zirneliais 🥰

Lietuvoj avienos gauti labai sudetinga, jos nera prekybos centruose, turi pazinoti ukininkus kurie tuo uzsiima, kad nusipirkti. Tarybiniais laikais pardavinejo paprastu aviu mesa, uztai ji buvo neskani ir mums like seni prisiminimai, dabar visur auginamos spec aviu veisles mesai, kuri jau neturi to specifinio kvapelio. As pati visai nesenai pradejau valgyti, kai MB pradejo gaminti, negaliu pasakyt kad man ji labai jau skani, bet kartais visai nieko.

Atsakyti
Na va,maziau darbo ir iskart anksti namie biggrin.gif Tik siandien jau visi tokie suletintu judesiu...Kol laiptais nulipa,kol duris atidaro..O orelis tai nekazka stovet ir laukt...Dar vienam stope gatves pav yra,o namo numerio ne.Skambinu-sakau-Dpd,turiu siuntini,nera tikslaus adreso,prasau pasakykit namo nr..O tas-o kodel as tau turiu pasakyt savo namo numeri blink.gif As vel-jus toks ir toks?Ant siuntinio nera pilno adreso,galit pasakyt,koks namo NR,tas vel-o kam tau blink.gif Nu blyn,jau vos nepasiunciau biggrin.gif biggrin.gif Ir buciau nurafuzinus,ir man uz tokius sumoka mirksiukas.gif O zmogelis paskui lauktu,kol issiaiskintu ten jo adresa..O buvo telefonas mirksiukas.gif


Aviena biggrin.gif Perku ta visa koja(kazkaip nemaciau dabar pardese,matyt ispirkta) Pridarau skyluciu,ikisu cesnako i jas..Ir siaip daug cesnako,druskos pipiru,jei turiu avies prieskoniu,jei ne,ir nereikia mirksiukas.gif Tik jokiu vegetu.Gerai istrinu ta avies koja ir marinuoju 1-2dienas..Tada i maisa ir i orkaite geroms 2-2,5h mirksiukas.gif KAmade kepem,i folija viniojom,iskepe per 1,5h biggrin.gif
Atsakyti

ačiū giega  :4u:  reiks pabandyti, ne šventėms, nes jei nepatiks tai nebus kur dėtis  :D 

man tai apskritai gali nebūti mėsos, nemėsinė aš   :rolleyes:  visos pastangos tik dėl šeimynos  :B 

Atsakyti
Tai gal pradziai ne ciela koja kepk,o avienos chopsiukus mirksiukas.gif Ant BBQ is vis idealiai gaunas mirksiukas.gif Jei patiks,tai tada ir didesniu patiekalu uzsiimsi mirksiukas.gif
Chopsus kartais tik zolese marinuoju mirksiukas.gif Metos,kalendros-patiesi sluoksni kokiam inde,sudedi chopsus(tik druska ir pipiriukai),vel sluoksni zoliu,vel mesa,ant virsaus ves zoles.Irgi kokia 1-2d marinuot mirksiukas.gif
Atsakyti

Giega, tokius skanius receptus nakciai dalina, seiles tysta  :D​ 

Atsakyti