Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labai fainos suknikes mirksiukas.gif ta melyna, vidurine labai grazi mirksiukas.gif

As tik basutes is ofiso siandien nusipirkau jau vasarai ruosiuos biggrin.gif
Atsakyti
LAbukas

TAi dar neaisku ar pa pasiliksiu biggrin.gif Pasiziuret grazu tos sukneles,o apsirengi ir biggrin.gif biggrin.gif
Kai po pirmo karantino atidare shopingus,nuvarem i Outletus..Ten tokia Diesel suknele wow wow buvo.Jau svaigau,kaip man jos reikia biggrin.gif DAugely parduotuviu neleido matuotis,bet Diesely leido,pasimatavau ir biggrin.gif biggrin.gif Nu maisu maisas biggrin.gif

Einu ir as kokiu basankiu paziurinet biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

Giega, nedirbi siandien bigsmile.gif as va kokius pirkau:
https://www.office.c...- SCOTCH DYECUT

As nedirbu - iseigine pasiemiau rolleyes.gif
Atsakyti
Dabar pirmadieniai vel bus laisvi mirksiukas.gif
O kokia proga tu iseigine pasiemei?

As kokias sviesias basankes ziurineju...Dar noriu tokiu bateliu/puskeduku..Net nezinau kai tokius pavadint biggrin.gif Turiu sviesius,turiu juodus,bet tuos juodus jau baigiu sunesiot,tai va analogisku juodu ir reikia biggrin.gif
Atsakyti
Be progos, tiesiog 4 dienas persikelus turiu nuo pernai metu, tai vat turiu isnaudot tas dienas iki kovo 31. Dar plus 25 atostogu dienos siu metu mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi bus problemu,kai baigsis lockdaunai ir visi prades atostogu prasyt biggrin.gif biggrin.gif


As tai svaigstu,kaip noriu kur nors,kur silta biggrin.gif
TAi 4 ir pasiemei laisvu,ar tik siandienai?Man visai patinka dirbt 4d per savaite mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba, 

Kazkaip velai siandien ateinu. Gaminau vakariene pagal Nida, na, labai patiko. Orkaiteje keptos bulves ir svediskos salotos. Kurios yra krevetes su padazu. Man labai patinka Nida ir jos receptai, labai daug ka is jos gaminu. Vat, kas prilipo, tai prilipo. 

Ir, ka merginos naudingo nuveiket per iseigine?

Atsakyti

labas rytas :)

už lango šlapia, o prieš daug metų buvo pūga, tiesa, tik LT  :rolleyes: 

pjausim vakare po darbų mano gamintą lepiošką  :ax: mano pupa uoga virsta gražuole  :wub: 

basučių man nereik, nuo pernai naujos laukia vasaros  :D 

bet va sportbatukus užsisakiau odinius, o atsiuntė medžiaginius :aggressive: 

Atsakyti

Laba, 

Obetaciau, gal kokia svente svenciat, kad taip gerai atsimenat? 

Kaledu senis man atnese dovanu Puma kedukus. Tokius kaip norejau, pastorintu padu, viduje labai minkstus. Labai man patinka, ir jau komplektu turiu su kuo avesiu. Tik viena beda, jie akinamai balti. Tai, jau visiskai bet kada negalesiu begioti, bus gaila issimurzinti. Nors, odiniai, plaunami. 

Atsakyti

Laba, 

Obetaciau, gal kokia svente svenciat, kad taip gerai atsimenat? 

Kaledu senis man atnese dovanu Puma kedukus. Tokius kaip norejau, pastorintu padu, viduje labai minkstus. Labai man patinka, ir jau komplektu turiu su kuo avesiu. Tik viena beda, jie akinamai balti. Tai, jau visiskai bet kada negalesiu begioti, bus gaila issimurzinti. Nors, odiniai, plaunami. 

dukros gimtadienis  :blush-anim-cl: 

vat, tie akinamai balti, gražu pažiūrėti, bet sudėtinga prižiūrėti. dėl to ir aš užsisakinėjau odinius, kad lengviau jie skalbima pakelia  :ax: 

Atsakyti

po gabalėlį  :ax:


Pridėta:

Atsakyti

Obetaciau,sveikinimai dukrai su gimtadieniu!!!Torta pati gal kepei?

Atsakyti