Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Nu nera daug pora tauriu per savaitgali. Mazoka net, sakyciau  :lol:  :lol:  :lol: Mes per myta daugiau Zizzi buteliu nusipirkdavom, pamenat?  :lol: Jetau, kada tas buvo  :bigsmile:  :bigsmile: 

As vakar buvau labai labai pavargusi ir vakare taip uzsinorejau salto alaus. Na, tokio kaip Tenerifeje buna, ledineje apsalusioje taureje. Vyras nupirko, taip skaniai isgeriau. Paprastai mes vakarais geriam arbata: tai saldainiuks, tai pyragiuks, tai dar kazkas panasaus. Nu ir kai pagalvoji, kas sveikiau: vyno taure ar cukrus?  :D 

Giega, jus prie juros vis vazinejat, nestabdo policija?

Atsakyti
Pora tauriu penktadieni,pora tauriu sestadeni,pora tauriu sekmadieni biggrin.gif O jei pasakyciau,kad mano taure 0,7l talpina biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Beje,siandien vis dar neatsidariau vyno..Turi ta zuvi atvezt,tai su drauge ir isgersim koki buteli mirksiukas.gif Bet va vis dar nesulaukiu ju..

Nu zinok kiek kartu vaziavom,tai net nematem nei jokiu postu,nei jokiu stabdymu..Cia viena lietuvines pardaveja pasakojo,kad jos drauge vaziavo pas kazka i namus manikiuro darytis i Lakesida,bande issivartyt,kad atseit i Costco,bet vis tiek baidos gavo 250£,nes jis is Barkingo ir skaitos isvaziavo is savo consulo..Nu o ir mes vos ne kassavaite vaziuojam i ta Costco,nu irgi nei karto nemaciau nei policiju,nei kokiu postu..O ir zmoniu toj Costco amziais pilna,nu tikrai ne vien aplinkiniai...
Beje,ryt vel i Costco varysim biggrin.gif bet net jei ir stabdytu turiu pasiteisinima-akiu tikrintis biggrin.gif Paskui masazu vaziuosim darytis beveik i siaures Londona..Klausiau-gydomieji masazai neuzdrausti mirksiukas.gif
Atsakyti

Mes savaitgali labai norim iki juros pavaziuoti, bet labai baudu bijom. Eina sau, skaityk nuvaziuoji i Southend'a uz 250 svaru. Kosmaras. Jau tada geriau vyno keli buteliai savaitgali  :D  :D​ 

Atsakyti
Labas rytas

Ir mes mielu noru su panom prie juros vaziuotume, bet ir nenorim tokiu premiju gaut ax.gif

Einu pas anglus dantistus kolsultuotis del implantu. Jei nebus didelis skirtumas tarp LT kainu - tvarkydiuos cia. Nezinia kada I ta Lietuva dabar nuvaziuosi.

Ka gaminsit valgyt Siam savaitgaliui skanus bigsmile.gif As ryt gal zuvies drebuciu dsrysiu, o vat siandien - nezinau ka cia tokio uzsukus ax.gif
Atsakyti

labas rytas,

kaip gerai pamiegojau, nieks neprižadino, net negirdėjau kaip MB paryčiais išslinko  :rolleyes: 

aš tai labai kugelio noriu, senai jau ir buvo  :ax: 

sumąsčiau reikalų, nžn ar vyras pasirašys, nes be jo pagalbos tai tik dažyt galiu  :D  noriu elektrinio židinuko, židinys yra, tik perdaryt reiktų  :rolleyes: o dar plytelės virtuvėj, išsirinkom, beliko  tik susiskaičiuot ir užsakyt   :sokiai: 

Atsakyti

Laba, 

Mes abu siandien dirbam. Vakarienei dar nezinau ka gaminsim, kol kas jokia mintis nekyla. Rytojui gal rakleciu. Jau senai valgem,o jau kelinta savaite ant liezuvio galo ta mintis sukasi. 

Zidinys namie faina  :wub:​ 

Atsakyti

As kaip visada pavelavusi, bet uzvakar pradejau ziureti the Crown. Eina sau, koks gerulis serialas. Ir, kokie aktoriai panasus i tikrus zmones. Labai patinka. 

Atsakyti
Pusryciams isviriau mieziniu kruopu koses - valgau antra porcija rolleyes.gif myliu koses biggrin.gif

Obetaciau, remontuojates virtuve bigsmile.gif
Atsakyti
LAbukas

NA kuri cia pavydejo man vyno,a biggrin.gif JAu sitaip galva skauda...Net vaistai nebepadeda...

QUOTE(*nova* @ 2021 01 23, 08:27)

Einu pas anglus dantistus kolsultuotis del implantu. Jei nebus didelis skirtumas tarp LT kainu - tvarkydiuos cia. Nezinia kada I ta Lietuva dabar nuvaziuosi.

Ka gaminsit valgyt Siam savaitgaliui skanus  bigsmile.gif  As ryt gal zuvies drebuciu dsrysiu, o vat siandien - nezinau ka cia tokio uzsukus  ax.gif

O kodel butent pas anglus?Kodel ne pas lietuvius?As kazkaip galvoju,kad ju ir stomotologai tokie pat nieko gero,kaip ir kiti gydytojai..
As pas lietuvius einu mirksiukas.gif

Atveze vakar zuvi,einu tvarkyt,tai pietums zuvis ir bus biggrin.gif

QUOTE(Limcamca @ 2021 01 23, 11:05)
<p>As kaip visada pavelavusi, bet uzvakar pradejau ziureti the Crown. Eina sau, koks gerulis serialas. Ir, kokie aktoriai panasus i tikrus zmones. Labai patinka. </p>


As irgi dar nepradejau ziuret biggrin.gif biggrin.gif


Atsakyti

Pusryciams isviriau mieziniu kruopu koses - valgau antra porcija rolleyes.gifmyliu koses biggrin.gif

Obetaciau, remontuojates virtuve bigsmile.gif

virtuvėje remontą pasidarėm jau senokai, tik sienos prie stalviršio vis nebuvom apsisprendę kaip daryt, buvo dažyta, kadangi baltai, tai dažnai reik atnaujinti, nes nuo pavalymų visgi gerokai apsitrina. Tai pagaliau pribrendom, apsisprendėm ir laiko kaip ir atradom  :rolleyes:

 

LAbukas

NA kuri cia pavydejo man vyno,a biggrin.gifJAu sitaip galva skauda...Net vaistai nebepadeda...

As irgi dar nepradejau ziuret biggrin.gifbiggrin.gif

 

:4u:  te už galvą 

 

aš  kažkiek žiūrėjau Karūną, bet neatsimenu ties kur sustojau, šiaip visai fainas  :ax:

 

 Kai pirkom namą buvo du židiniai vienas malkų, kitas dujų. Dujinį naikinom, nes buvo nesaugus ir pasidarėm biokuro, pažiūrėt gražu, bet man kvapas visgi jo yra, nors aprašas jo visai kitaip kalb,  tai labai retai kada jungiam.

o malkų židinio tai niekad net nebandėm kurt, kaminai nevalyti neaišku nuo kada. Tai va norėčiau įkomponuot ten elktrinį  :rolleyes:

Atsakyti

Is to galvos skausmo niekur nevaziavau...Nei akiu pasitikrint,nei i masazus...VAistu prigeriau,dar paiegojau,biski geriau..Bet galva vis tiek sunki...

Isviriau zuvienes,dar kreveciu paruosiua,bet dar nekepiau,nes MB parveze gatavai keptos vistos,tai tos pavalgiau mirksiukas.gif

Mazoji sudalyvavo gimtadieny online biggrin.gif Nu fainai kaip bigsmile.gif Drauges sunaus gimtadienis,tai visi pasijunge ZOOM,19 vaiku,pasamdytas vedejas,visokius zaidimus zaide,soko bigsmile.gif Valanda laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Giega, nu kas cia dabar tau atsitiko 4u.gif Ar daznai uzeina tokie galvos skausmai?
Pas mus ir zuvies savatgalis. Pasidarem zuvies drebuciu rytdienai mirksiukas.gif

Tiesa, kaip dukros sveikata? Mano drauge prasirgus korona, antra savaite kaip atsigaut negali. Sake baisiai silpna, sveikatos visai neturi.

Neinu pas lietuvius dantistus, nes nieko aplink mus nera. Artimiausi romforde, bet atsikiepimai nekokie - ilgai, nesvariai, gydo....
O cia, man nueit peskom 15 min, daug metu einam visa seima. Man patinka mirksiukas.gif einu 8 konsulacijai, bus matyt ka pasakys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 23 sausio 2021 - 18:32