Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Masina atiduos tik 14-15h, tai riedu autiku namo biggrin.gif Viesu transportu vaziavau pries kokius metus biggrin.gif
Atsakyti

Laba, 

Jau nebesuprantu kur plepam  :D  :D ir ten ir cia  :D As savo mesendzeri kai atsidarau, tai tik spek skaityti. Jau vien su kitos temos panomis plepesiu labai daug. Paskui dar su sese ir duktereciom, dar su mano seima, dar su vyro seima, paskui vyro jaunimas, visi pusbroliai susijunge. Prapultume visi be FB  :D 

Siandien vakarienei isbandziau naujoviskus makaronus, su visais sertifikatais ir nauja recepta su degtine  :D Labai skanu buvo, vyrija namie dziugavo, kad mama, beveik Italija  :D 

Pastatem mazylio kambaryje nauja spinta. Jau viskas, paskutinis baldas jo kambariui. Lentynos placios, pagaliau tilps visi frajerio rubai. Baisu ir pagalvoti, kas butu, jeigu butu pana.  :D  :D​  beliko rasti auksta spinta virtuvei ir kol kas baldu namie gana. 

Atsakyti
labukas

Na man sm labiau patinka biggrin.gif Visu pirma nereik ieskot pokalbiu pradzios.. Na bet jei kitos nori fb plepet, prisitaikysiu biggrin.gif
Beje, jei ne SM tai visos nepazistamos butume biggrin.gif

O del spintu, Ikejoj neziurejai?
Atsakyti

Labu,

Man irgi labiau SM patinka  :ax: Nemažai iš SM platybių pažinčių įvyko  :wub: gaila, tik, kad atstumas neišlaiko išbandymų...

Pas Limcamca žiūriu plati ir draugiška giminė.  Pas man nedidelė giminė, o ir ta pati nelabai kalbi  :B pas man dar Viber naudojamas, ne visiems FB patinka  :rolleyes: 

Pavasaris kaip ir atėjo, bet šiluma kažkur išėjo... apniukę ir laipsnių tik iki 10

Pas mano merginą poreikis daugiau rūbų turėti atėjo tik tada, kai į mokyklą nebereikia dėvėti uniformos. Iki tol kažkaip abejinga skuduram buvo  :D tai ir spinta ir komoda pustuštės stovėjo. 

Laikinu giegos pasiūlymą Ikeja, ten juk pats gali susidelioti kokios spintos nori  :mirksiukas: 

Atsakyti

Laba, 

Jo, giminė pas mane plati, iš abiejų pusių. Bet, faini tie pokalbiai, nu vistiek kažkoks ryšys išlieka, foto pasirodai, pasibendrauji. Aktyviausi tai SM pokalbiai, ten kai nespėja panos, tai audio net žinutes įrašo.  :lol: Bet, mūsų daug yra, užtai ir aktyvumas didelis. 

Ikea spinta ir pastatėm mažiui. Bet, pas mane spintoms buvo daug reikalavimų, kad lentynos, kabyklos būtų ir pan. Taip pat ir virtuvei noriu, kad būtų su prieskoniu stalčiumi, kad būtų didelė lentyna visokioms sulčiaspaudėms, kad tilptų mikrobangų krosnelė ir t.t. ir pan. 

Atsakyti

PAgaliau namie...Sitam raj dirbau,kai tik sita deliveriu darba pradejau...LAbai jau jis didelis...Su 120 stopu savo senam jau 14h namie buciau,o cia tik po 16h baigiau..NA aisku,biski ir is depo velavom isvaziuot,ir laiko daugiau uzsidejau,ir marsruta pamirsus,vaziavau,kaip sistema sudejo,o ji biski megsta pirmyn atgal pavedziot biggrin.gif NA ryt bus lengviau biggrin.gif

Ikejoj tikrai yra spintu ir i virtuve mirksiukas.gif
Atsakyti

O kokiam rajone dirbai?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2021 03 02, 18:06)
<p>O kokiam rajone dirbai?</p>

IG74,IG75,IG76 ir biski IG62 biggrin.gif IG76 labai laukais vaziuot reikia...Ten buna,kad nuo 1 stopo iki kito stopo apie 5 min vaziuot reikia...
Idealiausias postcodas-IG50 biggrin.gif Nedidukas,viskas vietoj,jokiu daugiaauksciu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos

Prie geriausia noru negaleciau dakyvaut tokiuose masiskuose pokalbiuose. Greit pasimesciau kur kas randasi biggrin.gif o ir laiko nebutu laisvo tiek ax.gif

Musu gimines labai mazos. Visi uzsieme, darbuose prapuole tai ir kalbames galbut ne taip daznai kaip noretusi ax.gif uztat ir norim I LT pas savus kiek imanoma dazniau vaziuot ir kiek imanoma laiko daugiau praleist kartu mirksiukas.gif

Giega, praleidau kazka ax.gif kas su masina nutiko?
Atsakyti
Eilinis servisas-tepalu keitimai, dar ten kazka..

Atsakyti
Giega, nesibookinat dar skrydziu pas ispanus bigsmile.gif nu gal jau sia vasara galesim sparnus kelt I uzsieni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2021 03 02, 20:06)
Giega, nesibookinat dar skrydziu pas ispanus  bigsmile.gif  nu gal jau sia vasara galesim sparnus kelt I uzsieni  biggrin.gif

Ziurinejau, bet kol viskas nebus galutinai aisku, nepirku bilietu..
Atsakyti