Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Kas pavasrį pavogė?! Tik vargani 4 šilumos  :unsure: 

Labas,

Sėdžiu su vilnonėm kojinėm ir puodu kavos, kažkaip prastai šiandiena man miegojosi, sukosi kažkokie sapnai, nors dabar nelabai ir pamenu kas ten buvo...

giega tu darbą pakeitei? Ar tiesiog, kartais jums keičia post kodus važinėjimosi?

Mūsų gavėje po naujų 7 namus pardavė, per visus metus tokios kaitos nebuvo.

Atsakyti
Labukas

Tik postcodus pakeite.. Megsta jie cia vis kazka keitaliot biggrin.gif Perejau visus 4 depo kampus biggrin.gif Dabar tokia puse velnio vieta.. Biski masina nepatogu parkuot, amziais traukiot pirmyn atgal turi, nes kitos neissisuka..
Vakar apvariau, daug maz prisiminiau senas gatves biggrin.gif Sakau, kad vazinejau jau jom pries kelis metus biggrin.gif Tai siandien turetu lengviau but biggrin.gif


Tikrai kad salta.. ir vakar ir siandien su pirstinem dirbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 03 kovo 2021 - 09:58
Salta salta... Nesmagu net I lauka eit. O taip norisi tos saules, silumos daugiau ax.gif

Kam reikia batu, nuolaidos iki 70% office dabar. Vakar nusipirkau batus su auliukais is ten ax.gif patinka man offico avalyne mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba vakara, 

Aš šiandien esu tokia pasiutusi, kad man net garai iš ausų lenda. Kažkas naudojasi  mano mažiaus kortele. Bandom blokuoti banke, bet su manimi nekalba, tik su juo. Mažius neatsako į klausimus, nes nu jų tiesiog nesupranta. Pvz klausia, koks tavo emailas, jis pasakė savo. O, bankas registruotas mano emailu. Tie, bac pakeitė emailą. Nu kosmosas kažkoks. Praleidom 4 valandas ir nieko nepešėm. 

Žo... esu pikta. 

Atsakyti
Labukas

Limcamca, juk vaikas nepilnametis, man rodos gali tu uz ji atstovaut g.gif Dabar teks i banka eit..

Orelus fui..Vis labiau prisimenu senas gatves, vis lengviau vaziuot biggrin.gif
Norejau palikt robota siurbt, bet kad i signalizacija reaguoja biggrin.gif Tai tiek to, kai grisiu is darbo ijungsiu biggrin.gif

Vakar vaziavau apziuret nuomuijamo namo, draugai paprase.. Nu kaip ir neblogas, bet kaina 1600£.. blyn as uz morgiciu maziau moku..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 04 kovo 2021 - 09:59

Laba,

Turbūt banko reikaluose negalima atstovaut, mano dukra irgi pati tvarkėsi banko reikalus, nors ir nepilnametė. 

Su savo siurbliu kažko susitarti negaliu, neaišku ko ir kaip apsas "išsivalė", prašo vėl pridėti įrenginį  :hmm:  o įrenginys nesiduoda pridedamas  :D  anarchija kažkokia 

Vakar taip stipriai lijo, galvojau nors atšils kiek, bet ne vėl šalta, niūru lauke.

Kažkas paukštuką kieme nugalabijo, tik kas voverė ar lapė?

Ką gaminti, tai nei įdėjų, nei noro  :B paklausiau šeimynos, sakė, tiks bet kas, o kas tas bet kas!? Vakar kažkoks penktadienis man buvo, tai šiandiena turbūt tokia kaip iš medžio iškritus, nes lyg ir šeštadienis turėtų būti  :D 

*nova*  kokius bačiokus nukovei office? Man tai nieko nereikia  :B 

Atsakyti
Labas rytas

Giega, skaitydama pameciau, kad draugai prase nama paziuret biggrin.gif is karto, palauk, nafik jai ta nuomojama nama ziuret biggrin.gif

Manyciau ir as kad tevai galetu kalbetis su banku, jei vaikas nepilnametis. Bent taip buvo daug daug metu atgal mirksiukas.gif

Obetaciau, as planuoju gamint kijevo kotletus. Mano paprasti, nesudetingi, bet skanus. I vistienos ismusta krutinele issuku paruosta sviesta, susuku, apkepu aliejuje ir dar kokia 15 min I orkaite. Zinok, liuks gaunasi mirksiukas.gif

Batai turetu ant dienu atvaziuot - laukiu ir tikiuosi nereiks atgal siust 🙈 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 04 kovo 2021 - 10:26

Laba,

eina sau, tikrai maniau kad galima kalbet už nepilnameti vaika. As pati sau ar seimos nariams, jei kuris skambina kokius reikalus tvarkyt, surasau ant lapo visa info, adresa, gymimo data,slaptazodzius,  net varda su pavarde, nes buna kai klausia, tai ir pastringa kazkas. Bet siaip tai tikrai nervina tokie dalykai. 
Nuoma dabar auksine patapusi, skaiciau kad vyriausybe svarsto vel leist moket tik 5% pradinio inaso, nes rekordiskai mazai buvo isduota paskolu per pastaruosius metus ir istisa karta tampa nuomininkais, o ne savininkais.

Ka padaryt valgyt, man ir sunku sugalvot, nes atsakymas dazniausiai, “tas pats” arba MB buna pareiskia “cepelinu”, tai jau geriau butu buve ir neklaust.

Nova, o tokie kijevai nepadziuna, netampa kietas virsutinis sluoksnis? 

Atsakyti
Heida, nea nebuna sausi. Darau gamybini procesa pagal sita:
https://receptai.pat...kijevo-kotletai
Sviesta paruosiu is anksto, dedu druskos, krapu. Ismaisau viska gerai, padarau storio kaip per pirstas desreles ir dedu I kamera kad susaltu. Tada pjaustau gabaliukais ir dedu ant ismustos vistienos krutineles.
Su bulviu kose, ir morku misraine liuks, kaip eina mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba, 

Galima uz vaika kalbeti, jeigu jis duoda bankui leidima. O, kaip jis ta leidima duos, jeigu savo security nepraeina? Nu nesnekus mano vaikas, ypac su nepazistamais, jis toks yra. Tai susinervavo, susimete tarp klausimu, emaila va ne ta pasake ir viskas. Rytoj eisim aiskintis i banka, o kita savaite ikalsiu skunda. Issinagrinejau siandien 28 lapus T&C, ne ant tos uzsirove, kuri viska paliktu. Man tik duok tokias situacijas, su malonumu sukramtysiu. 

Logikos visiskai nerasta, kad saskaita atidaryti tevu reikia, o ja valdyti - tevu jau nebereikia. Nenuvesk vaiko i mokykla, tai bauda ikals, o cia tai bele ka galima daryti. Zodz...

Grizau is Lidl, daug fainu kambariniu geliu buvo. Labai pirko zmones. As pirkau steikus, labai geri sia savaite. Uz 10 svaru, 4 gabaliukai. Sirloin, mesos gabalus storas, mazai lasiniu. Pats tas ant lauzo. 

Atsakyti

As kai nezinau ka gaminti, pereinu per savo receptu uzrasus, knygas, BBC food, gousto, instagramerius, pinterestus. Ir prisirankioju ideju. 

Atsakyti

As ir buvau Lidl, tik pas mus jokiu geliu nera, net jokiu pramoniniu nera kurios buvo parodyta kad bus, gal neatveze, nors pas mus labai skurdus tas Lidl, amziais nieko nebuna. Va jautienos tai buvo gera kaina. 
Susukau zrasus, na daugiau gal interpretacija pagal zrazu recepta 🤭

Atsakyti