Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labas rytas

Sedziu kieme. Toks gaivus rytas.
Vakar per Romforda praejom. Ieskojom kriksto dukrai batuku. Negavom nei m&s nei kitose keliose pardese, kurios dabar atidarytos. M&s is viso 2 aukstas, kur buvo vyru ir vaiku skyriai, uzdarytas.

Giega, tikrai taip. Vis paberk gausiau sauso maistuko tose vietose mirksiukas.gif tik sitaip atsigyniau kaimynu katina. Jau kiek metu ramu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

Nu tikrai nepirkaiu svetimom katem maisto biggrin.gif Nupirkau ta prietaisa, ryt turetu ateit biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 03 07, 08:58)
Labukas

Nu tikrai nepirkaiu svetimom katem maisto  biggrin.gif Nupirkau ta prietaisa, ryt turetu ateit biggrin.gif


biggrin.gif nu kad tik padetu aparaciukas mirksiukas.gif

Siandien darysiu kijevus is maltos mesos. Man taip skaniai susiskaite tavo receptas ax.gif
Atsakyti
Ziuresim biggrin.gif As matau tokiu aparatuku priekiniuose kiemuose,cypci jie,gal ir atbaido tas kates biggrin.gif
O kad sert kate ir ji nesiks,nevisai teisa..Yra tokiu atveju,kai paeda ir salia pasika biggrin.gif biggrin.gif Be to,jei tik 1 ateitu tai ok,dar pasert gali,bet jei kokios 5 biggrin.gif biggrin.gif 4 paede,vienai neuzteko ir ta pasiko biggrin.gif biggrin.gif


MAn is maltos greiciau pasidaro biggrin.gif Esu kelis kart ir is cielos krutineles darius,tai tokie milziniski gaunas,negrazios formos..Nu neigudus graziai susukt biggrin.gif O is farso,kokio nori dydzio,tokio ir padarai,kaip nori,tai paformuoji..

As tai makaronu su farsu pamakaluosiu siandien ir bus gerai biggrin.gif Cia MB megiamiausias patiekalas,o man irgi greit jis pasidaro biggrin.gif
Atsakyti
Nu taip, neiskarto gaunasi grazi forma kijevu darant is krutineles mirksiukas.gif

Limcamca, vis pamirsau as tau pasakyt, kad turiu 2 naujus maisus sito kraiko. Likes dar nuo Barto. Atvaziuok pasiimt mirksiukas.gif dar ir sauso maistelio as jo turiu. Gal suvalgytu po trupuciuka tavo juoduke. Rainiukui tikriausiai duodi spec maisteli mirksiukas.gif
https://www.zooplus....lden_grey/29960
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 07 kovo 2021 - 10:59

Labas,

Išlindo saulutė pas mum šiandiena, smagu kieme, bet kažkaip nedžiugina, ūpas dingę, kažkaip rankos nekyla. Vakar su drauge vakare susirašėm, tai ir užmigt negalėjau. Prieš porą metų ji vėžį įveikė, o dabar jis vėl sugrįžo  :(  Kažkaip nėr žodžių, kad paguost, o ir padėt nieko negaliu...

Soriukas, kad čia verkšlenu, tiesiog per daug savy nešiot.

Pas man tai šiandiena tinginių maistas - jacket potatoes  :ax: 

Atsakyti

Laba, 

Giega, zinok maistas pigiausias tau butu pigiau kainaves  :D 

Nova, aciu tau uz gera sirdi, zinok mano abi valgo specialu maista, o kraikas joms tik is medzio drozliu.  :4u: 

Geras oras, kad steikus kepam jau zinot is FB  :lol:  :lol:  Kazkokia tinginio diena. Vakar vakare paziurejom tokia komedija https://www.imdb.com/title/tt8523334/lietuviskai Niki Larson, agentas mergisius. Nu, kokia tupa komedija, bet su vyru tiek atsijungem, tiek prisijuokem. Kartais gerai, tokias kvailystes paziureti, kad neapkrauti smegenu. 

Atsakyti
Limcamca, labai geras sitas kraikas. Sulaiko kvapa, gerai susisemia kastuveliu ir ant leteneliu nesinesioja. Man geriau patiko nei medzio drozles. Pasigalvok, gal isnaudotumet ax.gif

Obetaciau, sveikatos tavo draugei 4u.gif Mano drauges is LT pusesere taip kovoja jau keli metai. Tai iseina, tai vel pareina ...


Nu saltas dar tas oras. Namie, pries saule sedet, tai gerai, bet vat idejus I lauka norisi namo gryzt biggrin.gif

Tiek bjauriai traukia kaire aki...
Atsakyti

Labas rytas,

Ačiū *nova* už balioną, mano draugė irgi kovoja jau ne vieni metai, toks kone amžinas sėdėjimas ant parako statinės  :sad: 

Lauke žvarbu, pavasaris pabuvo Vasarį savaitėlę ir išnešė kudašių  :ax: 

Katinai pas man WC neatidarinėja, tfu tfu tfu, bet vat šunį kažkas retkarčiais "ištuština" ant šaligatvio ir nesusirenka  :mad2: 

Niekaip nepavyksta susitarti su robotu, prarado ryšį su wifi, distanciniu junginėjasi tik  

Atsakyti
Labukas

As irgi kazka taip nureguliavau robotui, kad dabar pats nakti isijungia pasiurbliuot.. Jokiu problemu, bet va vis i laidus isivelia.. Jau ir uzstatau tuos laidus, vis tiek randa kur pastrigt gali biggrin.gif Ir taip kiekviena ryta randam kazkur pastrigusi, darbo iki galo nepadariusi biggrin.gif

As dar lovoj, bet jau reik keltis.. Kazkokiu planu siandien neturiu.. Vakar maistines apvaziavom.. Tai tik valgyt kazka padaryt.. Dar iki vienos pazistamos nulekt reik, nes uzsakiau pas ja toki paveiksliuka is akmenuku, ji iskart pastu pasiunte, o as visa sav nesugebu jai pinigu nunest.. Na bet praeita sav tikrai kasdien po darbo vis reikalu atsirasdavo. Sia gal ramiau bus biggrin.gif
Atsakyti

taigi su tulpių diena mus visas, visai pamiršau, šešuras video atsiuntė  :wub:  virtualių tulpių gavau  :rolleyes:  nors vakar ir pati nuo vyro nusipirkau  :hihihi:

giega nustatymuose patikrink laiką, jei naudoji appsą ten tikrai turi būti arba ant distancinio, nesvarbu jei nenustatinėjai ten gal automatiškai vidurnaktis nusistatė 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obetačiau: 08 kovo 2021 - 11:01
Jo,kazkur 12 nakties jis ir isijungia biggrin.gif Bet niekaip nerandu,kaip visiskai atjungt,o tik pakeist laika...Ir kas svarbiausia,knygute jau ismeciau biggrin.gif
Del manes lai jis siurbia nakti,tik va amziais kazkoki laida vis suranda,nors atrodo jau visi uzkisti,uzstatyti biggrin.gif Jei ne laida,tai tada po viena spintele pavaziuoja is po kurios pats islyst negali biggrin.gif KAi paleidziu siurbt,tai uzstatau ta spintele biggrin.gif Nu dabar reiks ir nakciai uzstatyt biggrin.gif
Vnz kaip ir geras daiktas tas robotas,bet tupas biggrin.gif biggrin.gif

Man uosviene virtualiu tulpiu atsiunte biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti