Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labas,

Atsikeliau ir viską planavausi taip, lyg koks penktadienis būtų ir visą dieną vis pasigaunu, kad galvoju apie penktadienį  :B

Būdama darbe užsigeidžiau varškėčių, nusipirkau varškės po darbo, o kol grįžau, kol nuotraukas susidėliojau į albumus ir noras praėjo, tai ką valgysiu ir ką chebrai duosiu dar nesugalojau  :oh:
 

 

 

Mb gavo emaila,kad gali registruotis skiepui mirksiukas.gifIdomu ar raso kur nors,koks butent g.gif

 

FB skaičiau, kokią vakciną gausi,  sužinai tik atėjęs skiepytis, bet ar patikimas šaltinis nžn  :D

Atsakyti
LAbukas

Obetaciau,darais gyvas nuotraukas?
As tik is kelioniu padarau fotoknygas,o daugiau viskas kompe biggrin.gif

VAkar sapnavau,kad kazkur basa einu per visokius akmenukus ir taip skauda padus(kita zodi pavartociau,bet uzdeda zvaigzdutes biggrin.gif )...siandien vel prisapnavau,kad kazkokia koju trauma gavau,kad net operacijos reikia biggrin.gif Bet cia UK tik patikrino,pasake,kad jo,reikia,arba nupjaus koja,jei nepasidarysiu,bet pacios op nedare ir tada as sugalvojau i LT nuvaryt biggrin.gif O kol susiruosiau ir praejo tas skausmas,ir niekur nebevaziavau biggrin.gif
VA kokia pavargus sia savaite,nes tokiu nesamoniu nesapnuoju biggrin.gif biggrin.gif
Prie nemazo kiekio siuntiniu,dar ir gymas dasidejo biggrin.gif Vakar irgi buvau,10 min ant slidziu,25 min ant dvirkos mirksiukas.gif PAmazu ilginu laika biggrin.gif
Viena drauge nori eit su manim kartu,bet taip dar ir nenuejo nei karto,nors atseit prisiregistravo...Kuo as labai abejoju biggrin.gif biggrin.gif

Siandien 120 mirksiukas.gif Ryt draugai planuoja atlekt,oras geras mirksiukas.gif Nesugalvoju ka valgyt daryt-ar zuvi su saslykais kept ant BBQ ar plova g.gif NA pasuksiu draugei,paklausiu ko jie labiau nori biggrin.gif Jie bute gyvena,tai viskas kas ant lauzo,jiems tinka biggrin.gif
Atsakyti

As siandien norejau MB uzregistruot, bet nepavyko, kazkodel jo neranda pagal nhs numeri, mane is karto rado ir leido registruotis, tai maciau buvo uzrasyta, kad jums bus pasiulyta astra zeneca vakcina, jei esate jaunesnis nei 30 metu, tai vyresnius matyt kitomis skiepyja.

O prisipirkom tai H&M visokiu tympu, treningu, maikiu, as dar dzinsus ir kelnes vasarines. Primarke vel panasiai to paties, na zodziu visokiu naminiu rubu.

Dabar registruoju vyra ir va ka raso: If you were under 30 years old on 30 March 2021, you will not be offered appointments for the Oxford/AstraZeneca vaccine.

Tai, kaip suprantu kaip tik jaunesniems nesiulo Zenecos. 

O, registruok be NHS numerio, viska randa. 


​Laba. 

Atsakyti

Laba,

 

Pramigau šiandiena  :oh: tiek sapnavau, kad net į žadintuvą nesureagavau  :D

Sapnavau *nova*, kad paskambino ir norėjo į svečius atvažiuot, nes kažkaip pro šalį važiuos ar kažką ir labai norėjo pyragą išsikept, bet kažkur receptą užkiso, tai sakė jei FB mergina jai duos kitą receptą, tai iškeps ir atlėks. Aš dar sakiau, kad nesvarbu tas pyragas, lai tik atvaro, bet tiek užsispyrus buvo iškept pyragą  :rolleyes:  tai va, nžn kaip baigės, nes pabudau... ir tada jau kūliais viskas, bet spėjau visur laiku, bet eina sau  :D

 

 

LAbukas

Obetaciau,darais gyvas nuotraukas?
As tik is kelioniu padarau fotoknygas,o daugiau viskas kompe biggrin.gif

Pasidarau fotkių, nors po kelias iš gyvenimo akimirkų, nes kartą kai nusprogo hardas ir kompas atsinaujindamas kažką suvėlė ir viskas dingo. Tiesa iš hardo dar vyras kažkiek išžvejojo, bet kompas nieko negrąžino. Tai dabar visad kažkiek foto atsispausdinu, debesų nusipirkom, kad dokumentai ir etc. būtų saugiau padėti. Technika yra technika  :ax:

Atsakyti

Pažiūrėjau registraciją vakcinacijai, maža aš dar,negalima  :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obetačiau: 16 balandžio 2021 - 17:16
MB tai gaves pakvietima,as dar ne biggrin.gif As jaunesne uz ji 1 menesiu biggrin.gif Sakiau-nesiregistruok be manes,nes paskui as viena neisiu biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
Obetaiciau, nu ir sapnelis tavo buvo biggrin.gif buciau atlekus ir be pyrago, gi nevalgau saldumynu 🙈 o jau taip noreciau koki uzsimaisyt...bet ne, svorio dar daug reikia numest ax.gif

Giega, jau einat ir jus vakcinuotis bigsmile.gif
Atsakyti

Giega, bet tu tai tikrai jau gali registruotis, gi dabar eile 45+, o tu vyresne. Nebutina laukti pakvietimo, NHS puslapyje pats gali uzsiregistruoti. 

As labai norejau kartu su vyru, butu smagiau abiem. Bet, vat neleido. Dabar gausis, kad jis pirmas, o kada as, nezinia. Nu ka padarysi, bile i prieki judam. 

Laba  :4u:​ 

Atsakyti
Sakiau mb, kad palauktu manes, o jis sako- o jei bus labai blogai abiem, kas pasokines aplink smile.gif gal davai atskirai smile.gif
Bet dar irgi neuzsiregistravo.. o as rai is vis nesiskiepyciau.
Atsakyti
Mes gave pakvietimus, bet dar neinam skiepintis. Nezinau, kazkaip nepatikimos man tos vakcinos. Nesam mes rizikos grupej, tai ir nesiverziam skiepintis. Ir viso ir atsiliepimai apie ta astra zeneca nekokie. Nu zodziu...

Atsakyti
Nenoriu ir as skiepytis..Bet manau vis tiek teks,jei noresim kur nors keliaut...Aisku nesiverziu i pirmas gretas biggrin.gif Tegu pirma MB pasiskiepina,paskui as jau pagalvosiu biggrin.gif biggrin.gif Nors as dar net pakvietimo negavau biggrin.gif

Buvom tuose supynese,vaikai prisiduko..Mazojis is pradziu biski bijojo,karta su manim pravaziavo,paskui jau viena visur ejo smile.gif ant tokiu masineliu net 3x vaziavo,nes su Spongebob-jos mylimiausiu herojumi biggrin.gif

PAskui kieme visa diena prasedejom smile.gif Kepem plova ant lauzo mirksiukas.gif Dekuti pasitiesem ir taip valgem visi,nes stalas nors ir yra,bet sunku prie jo prieit,uzkrautas irankiais,lentom jis biggrin.gif VAikams irgi taures daviau,tai patenkinti vaidino,kad irgi sampana geria biggrin.gif
DAbar statybos iki kito savaitgalio stoja biggrin.gif Nes po darbo tingi MB ka nors daryt...
Kita sestad galvojam virt zuviene kazane ir orkaitej kugeli iskept mirksiukas.gif Sekmad-kazane virt zirnius su kiaules kojytem mirksiukas.gif Vyrai aisku statys toliau ta triobele biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Gražu saulėti rytai, gaila, kad vėsūs tik...

Mano nugara užsiožiavo, nžn gal perpūtė, žodžiu sėdėt liūdesys, o vaikščiot tai į valias galiu  :D 

Šeštadienį mano vyrija  varė oro balionų patampyt, MB sesers šeimyna naują hobį įsitaisė, tai, kad balionas pakiltų kokios talkos reikia  :D 

Sekmadienį futbolas, šį syki gavo, bet kažkaip neapdaužė stipriai tai ir liūdesio didelio nebuvo, man dar mašiną nuplovė grįžęs  :rolleyes: 

Draugai į pirtį kvietė, MB vienas nevažiavo, o aš gi sėdėt negaliu  :B  tai namie visus kampus nusiblizginau  :D 

Ateis eilė ir skiepysiuos, kol kas dar negaliu  :ax: 

Atsakyti