Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Vat man tos kainos Amerikos labai patinka 🥰

Joo, man irgi.  :D​ 

Atsakyti

dabar, tai turi omeny, birzeli? nudvesi nuo karscio tu ten vasara. Tik kondicionuojamose patalpose tupet, ar tu dirbt varai?

 

 

Nu nenudves, bet karsta bus. As isvis UAE nesusizavejau, tai antra karta negrizciau :4u:

 

 

52 negimdyciau, bet apie 40 manes nestebina. O kazkada 35 baisiai atrode hehe. Bet mano gyvenimas tai tip top posakis "niekada nesakyk niekada". 

 

 

As irgi per sale'us uzsipirkau darbiniu rubu. Supratau, kad vaiksciot kaip suristam kumpiui nekas :D :D

Atsakyti

Man daba tik norėtųsi kuprinės nedidelios, bet dar pataupyti reikia  :rolleyes: ir jau vėl kvepalų paieškose  :angel_not:​ 

Atsakyti

Nuotaiką pakėlė šitas klipas ir daina.  :D Auto dažnai girdžiu per radiją. 

https://www.youtube....h?v=p03TIGqEc8o

Atsakyti
QUOTE(Pienė_ @ 2019 05 24, 19:38)
<p>Tai Th May išeina? Kas laukia toliau? 🤔</p>

Nieko kito ir nebuvo galima tiketis.

QUOTE(Rykute @ 2019 05 24, 20:17)
<p>Šiandien pagaliau pasiėmiau siuntinius nuo žiemos dar vos ne laukiančius ir naujus 😁</p>
<p> </p>
<p>Linamog , ačiū už užrodytą kašmyrinį megstuką, labai fainas, ėmiau didesnį, bet sekantį kartą reiks mažesnio dydžio. Kadangi susiriša jis, tai puikiai susinešios  wub.gif</p>

I sveikata

QUOTE(Rykute @ 2019 05 24, 21:51)
<p>Man daba tik norėtųsi kuprinės nedidelios, bet dar pataupyti reikia  rolleyes.gif ir jau vėl kvepalų paieškose  angel_not.gif​ </p><p></p><p></p>

Iki kokios sumos ziuri? Odines Coach ar MK iki 70-80$ galima paimt


Va rodau rutu darzus palyginimui
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Linamong, maždaug iki +- 80€, bet jau ne šį mėn.  :rolleyes:​ 

Atsakyti

  Balti faini ir laikrodis. Aš irgi laukiu džinsų, trusų ir palaidinės(gal ne visai palaidinė :hmm: ) ir dar du megztukus užsakiau vieną medvilninį už 6 eur kažkur, kitą su vilna už 7.20 eur. 

Turėjo būti ne eur, o dol.  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė orchidėja*: 24 gegužės 2019 - 22:37
Na del daugiabuciu landsafto dizaino , tai kazkaip nuomone net pakeiciau apie tuos akmenis , bobulytes ir mero apdovanojimus. Va cia tinka apdovanojimai uz pastangas. Dievaz. Bet ten kur nuvorishai paskoliniai taip daro ant savo statybiniu atlieku kalnu ir blogiausiu zemiu rajonuose tai ima isiutis.
Atsakyti

Esu uz bet kokia mociuciu saviveikla.Nekritikuoju ne vieno darzelio ir daziugiuosi kad jos is savo mazu pinigeliu dar sugeba pakapstyti ir kazka sumakaluoti.Ir ne  visos uzdirba alpinariumams.Kad tom bet kokiom tvorelem neleidzia nei trypti nei nuoruku metyti .Malaciai bobutes ir ne tik.Ir kad skonis draugu neturi.

Man nei grozis nei karstus UAE negresia.Dirbu ir tiek.Pravaziavau per Dubaju,ispudi paliko tvarka,konstrukcijos ir autostrados.

Labas mamzelkos.

Atsakyti

Laba,

Šilta, gera... ką veikiat? 

Mes su vaiku sugalvojom atrakciją. Kadangi 3 dienos išeiginių važiuosim rytoj prekiauti į bagažinių turgų. Ot, šluojam viską iš eilės: iš spintų, spintelių. Net, nežinojau, kad tiek turto turiu  :D Pridėjusi visokių dičkio rūbų mažiui, kurių jis purtosi. Uniformų vien kiek. Vešim viską parduot  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 05 25, 15:40)
<p>Laba,</p><p></p><p>Šilta, gera... ką veikiat? </p><p></p><p>Mes su vaiku sugalvojom atrakciją. Kadangi 3 dienos išeiginių važiuosim rytoj prekiauti į bagažinių turgų. Ot, šluojam viską iš eilės: iš spintų, spintelių. Net, nežinojau, kad tiek turto turiu  biggrin.gif Pridėjusi visokių dičkio rūbų mažiui, kurių jis purtosi. Uniformų vien kiek. Vešim viską parduot  rolleyes.gif​ </p>

Nezinau, kur silta, pas mus tai vejas ledinis.
O perka ten kazka?
Atsakyti

Vilniuj, bent iki pietu, tai najpuikiausias, 25 rode, kai vaziavau. Po piet, dingo saule, bet silta vistiek.

labu.
Atsakyti