Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Nežinau ar tu buvus rugpjūtį ten. Bet aš tai buvus Italijoj, Ispanijoj, Turkijoj, ir karštis yra siaubingas. Realiai sunku veikt ką nors kito, apart pliažo ir baseino. Ir 35 čia jei pasiseka dar. Marmary pamenu visą savaitę buvo apie 40. 1 d net 45. Tai pypiec, visiška koma. Nors aš šilumamege šiaip esu

Ir Italijoje ir Ispanijoje esu buvusi rugpjuti ir nera ten jau visiska koma. Cia gal kas kaip karsti pernesa. Mes net prie vandens negulejom, turistavom. 

Atsakyti

Na taip, ne visi supermenai yra :D. Man 40 c yra košmaras 

Atsakyti

Ne prie ko cia buvimas ar nebuvimas supermenu. 

Atsakyti

Ne prie ko cia buvimas ar nebuvimas supermenu. 

Nes mano nuomone retas vidutinio klimato juostos gyventojas be problemų Tveria tokią temperatūra. 

Atsakyti

Niekas nežino juk, bus ar ne tie nenormalūs karščiai 😁 vaikai paaugliai, nori vandens pramogų, tad jūra, baseinai ir +- turistavimas. Skrisčiau į Barseloną, iš ten į Salou ir vandens, atrakcionų parkai... Dar pavažinėti aplinkui...  

Atsakyti

Terrezza, kaip katės?

Atsakyti

Labas rytas, 

Irgi norėjau klausti, kaip Terezzos katės?

Nes mano nuomone retas vidutinio klimato juostos gyventojas be problemų Tveria tokią temperatūra. 

Man atrodo retas ne-tveria. Normali karšta vasaros temperatūra. 35-40 tikrai nebūna non stop, tai labiau išimtis, nei kasdieninis oras, kad neplanuoti atostogų. Plius šiais laikais kai visur kondicionieriai, plius atostogos, gi normalu, kad žmonės maudysis, šaltais gėrimais-ledais gaivinsis. Sakyčiau, sugalvojo į kokią Sacharos dykumą važiuoti, tada taip. Bet, kad būtų oras, dėl kurio reiktų atsisakyti atostogų, tai tikrai ne. Kas keliavo po LT praeitą savaitę per karščius, gi irgi grįžę galėtų sakyti, nevažiuokit į LT birželį, per karšta. Arba, į UK vasario mėnesį, nes pas mus buvo 25 laipsniai karščio. 

Atsakyti

Tere,duosiu tau smegtos.Turiu.vakare atvesiu.

Del karscio,tai vesiau butu Kanaruose.Ipatinga Tenerifes siaureje ir Lanzarotej.

Visoj pietu Europoj bus pekla.Kiek Piene tavo berniukam?O tu europoj vairuoji?Jeigu kaina nebaido tai super yra Italijos siaure su Gardenlandu vaikams.

Man kazkaip Barselonos apylinkes su visa Kosta Brava-pacios neidomiausios.

Mes irgi ziurinejam kur cia pasidavus.

Vakar perdazem pusdukros kambari,surinkom nauja spinta ir nupirkau lova,uzuolaidas .Dabar ten susikraustys mano Elijute su puszenciu.Ziuresim kaip cia bus.

Labas mamzes.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 17 birželio 2019 - 11:34

Labas rytas, 

Irgi norėjau klausti, kaip Terezzos katės?

Man atrodo retas ne-tveria. Normali karšta vasaros temperatūra. 35-40 tikrai nebūna non stop, tai labiau išimtis, nei kasdieninis oras, kad neplanuoti atostogų. Plius šiais laikais kai visur kondicionieriai, plius atostogos, gi normalu, kad žmonės maudysis, šaltais gėrimais-ledais gaivinsis. Sakyčiau, sugalvojo į kokią Sacharos dykumą važiuoti, tada taip. Bet, kad būtų oras, dėl kurio reiktų atsisakyti atostogų, tai tikrai ne. Kas keliavo po LT praeitą savaitę per karščius, gi irgi grįžę galėtų sakyti, nevažiuokit į LT birželį, per karšta. Arba, į UK vasario mėnesį, nes pas mus buvo 25 laipsniai karščio. 

Ne išimtis, o taisyklė tokia temperatūra ten.

Aš rašiau juk, jei tik pasipliazint, tai tikrai istveriama. Bet keliaut jau reik sveikatos daug tokių oru

Atsakyti
labas rytas 4u.gif Su darbo savaites pradzia visas. As gryzau i darba jau.
MB susirgo visa nakti u temperatura, idomu ar neatkrisiu as vel atgal i ligas unsure.gif rolleyes.gif

QUOTE(GAILE* @ 2019 06 16, 19:29)
Marmary pamenu visą savaitę buvo apie 40. 1 d net 45. Tai pypiec, visiška koma. Nors aš šilumamege šiaip esu

QUOTE(Limcamca @ 2019 06 17, 12:36)
Sakyčiau, sugalvojo į kokią Sacharos dykumą važiuoti, tada taip.


Mes dabaris egipto gryzom, ten virs 40 buvo, ir dykumoj pabuvom. Tai man tai viskas normaliai buvo, issiimaudai atsigaivini. Reik tik nusiteikimo bigsmile.gif biggrin.gif
As vis dar svaigstu apie Mexico wub.gif
Atsakyti

Sveikos.

Katės nebevėmė, bet dėžutėj dar skystai.

Atsakyti

Sveikos.

Katės nebevėmė, bet dėžutėj dar skystai.

Vargšės.

Bet ar gali gyvūnams taip nutikti vien dėl maisto pakeitimo? Ko nors rimčiau negali būt?

Atsakyti