Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Ofisinis zverius gyvena gerai, tik durnas, kaip batu aulas. Mokosi but vedziojamas su pavadziu, visas norukas reik paragaut. 

Orage, rudeniop myta susiorganizuosim. Atvaziuosiu su gulbe ir naujom basanoskem. Ok???

Atsakyti

Buhalteres, skaitet, kad mazom imonem (iki 300 t apyvartos) PVM deklaravimo ir mokejimo terminus keicia? Ketvirciuot bus galima. 

Atsakyti

Ofisinis zverius gyvena gerai, tik durnas, kaip batu aulas. Mokosi but vedziojamas su pavadziu, visas norukas reik paragaut. 

Orage, rudeniop myta susiorganizuosim. Atvaziuosiu su gulbe ir naujom basanoskem. Ok???

Neįžeidinėk. Ne durnas, o smalsus.  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Ofisinis zverius gyvena gerai, tik durnas, kaip batu aulas. Mokosi but vedziojamas su pavadziu, visas norukas reik paragaut. 

Orage, rudeniop myta susiorganizuosim. Atvaziuosiu su gulbe ir naujom basanoskem. Ok???

Tai žvėrius pažindinasi su pasauliu, bet jo tuos msžus dundukus reikia kaip savo akį saugot, bo moment visokio š.. prisižiaumoja.

Nea, ne ok. Tau ok, kad iki rudens aš tavęs nekęsiu, nes tu tyliai op ir nusipirkai? O aš vis dar nežinau ko noooriuuuu  :cry2: Čia aš apie basankes. O gulbė, tinka. 

Buhalteres, skaitet, kad mazom imonem (iki 300 t apyvartos) PVM deklaravimo ir mokejimo terminus keicia? Ketvirciuot bus galima. 

Skaitėm. Bet man tai deja neaktualu  :cry2: 

Atsakyti

Neeeaaaa. As drasi, bet ne ant tiek :D

Kiba su platformom, kad taip slepi?  :D​ 

Atsakyti

Buhalteres, skaitet, kad mazom imonem (iki 300 t apyvartos) PVM deklaravimo ir mokejimo terminus keicia? Ketvirciuot bus galima. 
Skaitėm skaitėm. :D​ Man irgi nelabai aktualu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madam pareis veliau: 20 birželio 2019 - 21:53

Kiba su platformom, kad taip slepi?  :D 

Tai is kart rasiau, kad su platformom :D 

Atsakyti

Tai is kart rasiau, kad su platformom :D

Nu tai rodyk. Aš patylėsiu. O gal man stebuklingai ims ir patiks.  :D​  

Atsakyti

Fate blyn, rodyk sabanoskes, oi, basanoskes 😡

Atsakyti
QUOTE(Fate Fate @ 2019 06 20, 22:05)
<p>Dar necivilizuota, Orage. Apie visas mazalitraskes jau galiu pasisakyt - multiplos tik dar nevairavau.
</p><p>Sian bajeris buvo - bandau uzrakint fiat'a. Skambutis is city bee - tipo nori mano nuomones is klientu kontroles skyriaus. Sakau, trukdot man auto uzrakint. Sako pakentekit - dovanu gausit.

O tai ka dovanu daveeee?

QUOTE(Fate Fate @ 2019 06 20, 22:25)
<p>Ofisinis zverius gyvena gerai, tik durnas, kaip batu aulas. Mokosi but vedziojamas su pavadziu, visas norukas reik paragaut. </p><p>Orage, rudeniop myta susiorganizuosim. Atvaziuosiu su gulbe ir naujom basanoskem. Ok???</p>

As noriu vasariop.
Atsakyti

sVEIKOS.

Tai visada yra galimybė pakartot ten pat, tuo pačiu laiku. Nesvarbu kiek ten mūsų besusirinktų. 

Sveikos. Koks puikus oras.

Atsakyti

Linamog, kaip ta platforma vadinasi, kur šmutkes tu siuntei. 

Atsakyti