Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Mano paskutinis pleistrinis atradimas yra blister plasters. Kokio gėrio gerumas mano kojelėm, nes praktiškai visi nauji, net mano pernai avėti batai nujieda kulnis.

Atsakyti

Mano paskutinis pleistrinis atradimas yra blister plasters. Kokio gėrio gerumas mano kojelėm, nes praktiškai visi nauji, net mano pernai avėti batai nujieda kulnis.

Yra labai geras daiktas Compeed stick. Pasitepi kulnis, ir net naujausi batai jų nejieda.

compeed-1.jpg?fit=500%2C971&ssl=1

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2019 07 17, 21:12)
Kokie čia tau taip nepatiko?</p>

Nezinau, kazkokie a la nauji rytietiski.
Atsakyti

Yra labai geras daiktas Compeed stick. Pasitepi kulnis, ir net naujausi batai jų nejieda.

compeed-1.jpg?fit=500%2C971&ssl=1

Rinkausi tarp to piestuko ir purskalo. Bet man aktualu ne nujiestom kojom, o apsaugai, kad nenujiestu (nezinau, kaip tos zviazdos basa koja i naujus kablinius tuflius sukisa, laigo kaip smilgos ir joms niekas nieko nenujieda. Man nujiede, nors iki kablu ten, kaip iki menulio). 

Atsakyti

Aš tai Kreminėj ir Kristutėj kelis kvapus vis bandžiau, žodžiu užsikabinau ant Sospiro Opera, Aqua Di Parma Bergamotto Di Calabria(bergamotė patinka) ir dar visai nieko saldėsis Tiziana Terenzi Kirke. Opera tai jau nedidelį kiekį papirkau, lauksiu pareinant(ačiū Limcamca už kvapomanų grupę FB, nors nežinau ar dėkoti, nes vien išlaidos :D ) :wub:

Oi nesijausk vieniša 😊 aš šiandien Nishane Wilong Cha papirkau 😊 . Man Kirke yra Erbos Puros kopija, o Opera labai “skani” bet tik tam tikromis dienomis kazkodel 😊. Tai va kai bus kitas balius jau, kad prisikvepinsim 😊tai kazi ar mus vaisins  tiek gausiais kaip LO 😊😆

Atsakyti

Rinkausi tarp to piestuko ir purskalo. Bet man aktualu ne nujiestom kojom, o apsaugai, kad nenujiestu (nezinau, kaip tos zviazdos basa koja i naujus kablinius tuflius sukisa, laigo kaip smilgos ir joms niekas nieko nenujieda. Man nujiede, nors iki kablu ten, kaip iki menulio). 

Aš iš tų, kam nujieda net kailinės šlepetės. O su šitu pieštuku bet kokius nujiedimus pamiršau. Šitas pieštukas yra būtent apsauga. Prevencija.

Atsakyti

Mergaiciai, ar bandet tuos purskiamus pleistrus? Pasiteisino?

Labdien.

Nebandėm dar, bet nešiojuosi šunį vedžiodama  :D​  Kitu tikslu.

Atsakyti

Orage, rimtai? Purksi pleistru i akis debilams??? :D 

Atsakyti

Orage, rimtai? Purksi pleistru i akis debilams??? :D

Kuo rimčiausiai. Pati nebūčiau sugalvojusi, viena dresuotoja paprotino.  Dar nepurškiau, bet esant reikalui tikrai tą padarysiu, jei tik reiks. Tik ne į akis, o į snukį. Pagal situaciją arba elektrošokas arba pleistras į snukį.

Atsakyti
Romos legionas apsiverte karstuose. biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas, tai darom meetą  :yahoo: 

Tuos pleistrus vaikams perka mamos, giria. Aš nebandžiau, bet reiktų jaučiu išbandyti, nes sveikos vietos jau ant mažės nėra 🙈🙉🙊

Atsakyti

Romos legionas apsiverte karstuose. biggrin.gif

Nu svarbu patogiai vartosi 😁

Atsakyti