Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Labai populiari ji. Masiskai klientes siunciasi is Vokietijos. 

O ji ten kazkokia kitokia, nei parduodama musu vaistinese?

Atsakyti

 Sylvaines  buvau discovery box buvau  parsisiuntusi, bet  labai jie manes  nesuzavejo. ta proga riesa Helicriss pasipurskiau :)

 nezinau kodel,  bet   nieko neperku is ebay, nepasitikiu  originalumu, nesakau, kad  visi pardavineja  padirbinius,  bet  ai   uztenka man ir naujoviu :)

Mane Sylvaines užkabino tik vieni. Iš vanilla serijos.

Ebay ir perku, ir parduodu nusibodusius. Nusipirkus, jei jie tebėra ir parduotuvėse, būtinai palyginu su originalu. Nesu užsirovus ant padirbtų.

Atsakyti

Šiaip kai kurių homeopatinių skystųjų vaistų ir pati gamybos technologija labai keista. Bazinį kiekį galima skiest ir skiest nnnnnn kartų, bet tai nekeičia koncentracijos ar stiprumo, kaip čia geriau išsireiškus.

O ir tikėtis nereikia, kad homeopatinis po vienos piliulkos pamačys. Čia ilgas vartojimo laikas turi būt. O mes įpratę teip - įsimetei tabletę kokio ibupfrofeno ir skausmas liaujasi po 15 min. :)​ 

Na man per pusę metų nepadėjo. 

Bet nu tu man kaip medikė medikei paaiškink  :D , pzv. aš kasdien ryte ir vakare lyžtelsiu ibuprofeno tabletės (perlaužtos, ne apvalkalą laižysiu)  :D  ir užgersiu litru vandens. Teoriškai man gautųsi jau homeopatija. Nu suprantu, kad veikliosios medžiagos, tos kuri gydo/malšina skausmą, gausiu maždaug tokį kiekį, kiek būna homeopatiniam vaiste. Kiek tikėtina, kad galvos skausmas nuo to praeis?  :D Visa kita tuose žirniukuose yra pridėtinės medžiagos gi? 

Labryt

Atsakyti
Tai galiu kas geidzia beladonos ir aconitum ir pramoniniais kiekiais paskirt ir transporto priemones skraidymui be lektuvo ir matraca nusileidimui. Akivaizdziai matosi ,kad suopracio nulis pas visas. biggrin.gif
Atsakyti

Tai galiu kas geidzia beladonos ir aconitum ir pramoniniais kiekiais paskirt ir transporto priemones skraidymui be lektuvo ir matraca nusileidimui. Akivaizdziai matosi ,kad suopracio nulis pas visas. biggrin.gif

Gerai, o tau kad tik piktintis, vietoj to, kad kažkokių žinių įnešt. Aišku, tuoj įvertinsi, nes gi nemokamai nieko nėra. :)  

Atsakyti

Laba. Atostogos į pabaigą, liūdnuma.  :cry2:​ 

Na man per pusę metų nepadėjo. 

Bet nu tu man kaip medikė medikei paaiškink  :D , pzv. aš kasdien ryte ir vakare lyžtelsiu ibuprofeno tabletės (perlaužtos, ne apvalkalą laižysiu)  :D  ir užgersiu litru vandens. Teoriškai man gautųsi jau homeopatija. Nu suprantu, kad veikliosios medžiagos, tos kuri gydo/malšina skausmą, gausiu maždaug tokį kiekį, kiek būna homeopatiniam vaiste. Kiek tikėtina, kad galvos skausmas nuo to praeis?  :D Visa kita tuose žirniukuose yra pridėtinės medžiagos gi? 

Labryt

Po pusmečio gal ir praeis.  :hmm:  :D  Kur vieną tablietką išgerti, o kur pusę metų žirniukus ryti, kiek išlaidų.  :hmm: 

Atsakyti

Tai galiu kas geidzia beladonos ir aconitum ir pramoniniais kiekiais paskirt ir transporto priemones skraidymui be lektuvo ir matraca nusileidimui. Akivaizdziai matosi ,kad suopracio nulis pas visas. biggrin.gif

Na ne pas visas ...tu gi čia išimtis  :D  ...tik matai, ko mums reikia - tai jau paskirs gydytojas, o tu paskirk savo ožkai ir generolui  :mirksiukas: ...būsi jų daktarė  :daktaras​ 

Atsakyti

Laba. Atostogos į pabaigą, liūdnuma.  :cry2:​ 

Po pusmečio gal ir praeis.  :hmm:  :D  Kur vieną tablietką išgerti, o kur pusę metų žirniukus ryti, kiek išlaidų.  :hmm:

Žinok tie žirniukai dar kainuoja taip visai nekrikščioniškai. 

O praeit tiesiog sava eiga praeis, nu  :B  :D  Arba persimes į kitą kokią komplikaciją nuo negydymo. 

Pamenu viena gydė vaikui pūlingą anginą homeopatiniais. Pabaigė gydymą ligoninėj arkliškom dozėm antibų. Gerai, kad gerai baigėsi.  :unsure:​ 

Atsakyti

Tai galiu kas geidzia beladonos ir aconitum ir pramoniniais kiekiais paskirt ir transporto priemones skraidymui be lektuvo ir matraca nusileidimui. Akivaizdziai matosi ,kad suopracio nulis pas visas. biggrin.gif

nIApIk, Alta, esam kaltos labai kaltos  :B​ 

Atsakyti

Vakar buvom Metallica koncerte tartu. Pakėliausim db iki sekmadienio po Estija.

Tartu

Atsakyti

Laba,

Uij sunkus darbas aprėdus šventei išsirinkti. Abu su MB nusprendėm, kad mums geriau remontą daryti  :unsure:  :D 

O ji ten kazkokia kitokia, nei parduodama musu vaistinese?

Manyčiau, kad geresnė kaina. Vokiečių ir prancūzų vaistinės bei įvairios kosmetikos parduotuvės labai populiaros. 

Vakar taip užsizarazijau ieškoti tų žirniukų ir pasirodo jų pilnas ebay. Taip, pavadinimai pažįstami: beladonna kaip Alta rašė ir kiti. Iš ebay aišku nepirkščiau. Man tai negaila, kam nuo to geriau gali ir kvaiša išvadinti ir netikėti. Tiesiog žinau savo patirtį ir man to užtenka. 

Gražios foto Gaile  :4u:​ 

Atsakyti

Mano vaikui homeopatija lb padėjo. Tu zirniuku dėka nulipo nuo hormoninių purškalu, nuo montelukasto, salbutamolio. Bet vartojo ilgai, kelis mėnesius. Nzn kaip tai gali būti placebas, jam gi 2-3 m buvo. Ir kainavo tai visiškus centus, nzn apie kokius brangius orage rašo. Atsimenu pagamino mums Kauno vaistinėje specialioj pilna maisiuka visokių buteliukų su žirneliais ir sumokėjom apie  6 litus 😀

Atsakyti