Įkraunama...
Įkraunama...

2019 lapkritis staiga tapo toks mielas ♥

Na, tas mano persileidimas pirmą kartą įvyko dvi dienos po gin apžiūros. Kažkodėl manau, jog tai galėjo būti persileidimo priežastis. Ir turint tokią patirtį ir savigraužą, ko aš ten ėjau... dabar norisi nukelti tą vizitą kaip įmanomai toliau.
O daktarais apskritai netikiu. Jei mus kas ir gydo - tai gydo mūsų kūnas, o ne tabletės ar daktarai. 
Jei prarasiu šią užuomazgą, reiškiasi prastai valgiau, mažai sportavau per daug kvailų minčių mąsčiau. Reiškiasi esu apsileidusi ir turiu pasitempti šiame gyvenime.
O tas mano pergyvenimas... na tiesiog, baisu jog ims ir suduš į šipulius tas mažas siurprizas privertęs visą gyvenimą naujai perskaičiuoti. 

Aš esu žmogus, kuris labai tiki likimu. Tai ir galvoju, kad nieko nepadarysi, kaip lemta, taip ir bus. Aišku yra atvejų, kai gal ne viskas nuo likimo priklauso. Krutikula viskas bus gerai, galvok tik apie gerą. Visada yra sunku, kai sudūžta svajonės, bet tai mus tik stiprina😍

Atsakyti

Sveika, o tu jau buvai pas gydytoją?

Aš buvau praeitą trečiadienį, paėmė kraują, šlapimą, kaklelio tepinėlį paėmė, echo pažiūrėjo, širdelės ritmą  :wub:​ 

Atsakyti

Labai bijojau šitas dienas svarstyklių, bet šnd pasiryžau  :D

Ir ką, man tinka! Manau, krūtys po +1  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Aš buvau praeitą trečiadienį, paėmė kraują, šlapimą, kaklelio tepinėlį paėmė, echo pažiūrėjo, širdelės ritmą  :wub:​ 

Uch, kaip faina, o kiek jau laiko?

Atsakyti

Labai bijojau šitas dienas svarstyklių, bet šnd pasiryžau  :D

Ir ką, man tinka! Manau, krūtys po +1  :D  :D  :D​ 

O aš svėriausi prieš buvo 51,5 kg. siandien ryte 52 kg  :yahoo:​ 

Atsakyti

Aš esu žmogus, kuris labai tiki likimu. Tai ir galvoju, kad nieko nepadarysi, kaip lemta, taip ir bus. Aišku yra atvejų, kai gal ne viskas nuo likimo priklauso. Krutikula viskas bus gerai, galvok tik apie gerą. Visada yra sunku, kai sudūžta svajonės, bet tai mus tik stiprina😍

Ačiū, už šiltą žodį   :4u: 

Aš tai nesisveriu, dar. Keksiukai ir sūreliai pusryčiams, tai čia rezultatas pas mane bus garantuotas  :D​ 

Atsakyti

Uch, kaip faina, o kiek jau laiko?

Šiandien 7 sav ir 4 diena  :wub:​ 

Atsakyti

Šiandien 7 sav ir 4 diena  :wub:​ 

O daugiau nei mano mums šiandien prasidėjo 6sav. 😍

Atsakyti

O daugiau nei mano mums šiandien prasidėjo 6sav. 😍

Su mažu pasiekimu - šešta savaite  :4u:​ 

Atsakyti

Su mažu pasiekimu - šešta savaite  :4u:​ 

Ačiū krutulka :wub:​ , šiaip laikas tai lekia, bet šitos savaitės laaaaabai ilgai eina  :rolleyes: 

Atsakyti

Su mažu pasiekimu - šešta savaite  :4u:​ 

Ačiū krutulka :wub:​ , šiaip laikas tai lekia, bet šitos savaitės laaaaabai ilgai eina  :rolleyes: 

Atsakyti

Man su tuo skaičiavimo tai mistika. Pagal mm yra 5 sav 7d. Bet pagal tikra pastojima tai apie 2 savaites. Tai kaip viskas skaiciuojasi? Ar bus skaiciuojama pagal mm?

Atsakyti