Įkraunama...
Įkraunama...

2019 lapkritis staiga tapo toks mielas ♥

Labas rytas  :4u:

Kaip nuotaikėlės? 
Aš nieko gero neturiu papasakoti, tai ir nepasakoju - nerašau   :rolleyes:  Vis laukiu, kad kažkaip, vienaip ar kitaip išsispręs... bet vis dar "kabome ore". Dabar laukiu šios savaitės pabaigos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kritulka: 01 balandžio 2019 - 09:35

Gal norite sukursiu uždarą FB grupę? 

Atsakyti

Labas, krutikula, o kas turi išsispręsti? O kas šios savaitės pabaigoje? 

Atsakyti

Aš ryt laukiu vizito pas gydytoją. Šiaip savijauta tai ne kažką ištisai pykiną, viduriai užkietėjo niekas nepadeda. Na, bet kai pagalvoji , kad visa tai dėl mažo žirniuko tada kitas reikalas. Geriausiai jaučiuos, kai miegu 😃

Atsakyti

Man visi simptomai kaip ir praėję, tik kelnės siauros ir dabar papuliai pabrinko  :D 
O visumoj, jaučiuosi taip... kad net pagalvojau ar man senai tarkai tikrai dar to reikėjo   :lol: 

Atsakyti

Oi prajuokinai, reikėjo atjaunėsim 😃 kada tau pas gydytoją? Na man pilvukas jaubir matosi, nors sakyčiau dar gerokai per anksti. Bet sukneles turiu dėtis laisvas, nes kitaip jau matosi 🤔

Atsakyti

Man ir su pirmu nėštumu nuo pirmų dienų pūpsojo pilvas. Tai tas ne naujiena. 
Pas daktarų buvau ir antibiotikus teko gerti, nes ausies uždegimas buvo... O savaitgalio laukiu nes bus 8 savaitės. Kažkaip atrodo, jei tiek sulauksiu, viskas bus gerai  :rolleyes: 

Atsakyti

O tai tau rimtai liga įsismarkavo, man nieko išsisukau. Sloga jau praėjo. A dėl to, atrodo laikas tai lekia greitai, bet tos savaitės tai man lėtai. 

Atsakyti

Kaip džiugu girdėti kad nesusirgai smarkiau  :4u: 
Man visas šis mėnuo turbūt kaip kokie metai ilgumo  :blink: 
Važiuoju picos. Taip noriu valgyti, bet šaldytuve niekas netinka. Visa ši savaitė tokia - noriu, bet nežinau ko  :D​  

Atsakyti

Kaip džiugu girdėti kad nesusirgai smarkiau  :4u: 
Man visas šis mėnuo turbūt kaip kokie metai ilgumo  :blink: 
Važiuoju picos. Taip noriu valgyti, bet šaldytuve niekas netinka. Visa ši savaitė tokia - noriu, bet nežinau ko  :D​  

Oi pažystamas jausmas, kai prasidėjo šešta savaitė suintensyvėjo pykinimas ir labai maistui išranki pasidariau. Valgau gerai, nustoju valgyt pykina 😃. Aš šaltibarščius darau, o pica tai galėčiau kiekvieną dieną valgyti 😜

Atsakyti

Kaip džiugu girdėti kad nesusirgai smarkiau  :4u: 
Man visas šis mėnuo turbūt kaip kokie metai ilgumo  :blink: 
Važiuoju picos. Taip noriu valgyti, bet šaldytuve niekas netinka. Visa ši savaitė tokia - noriu, bet nežinau ko  :D​  

Oi pažystamas jausmas, kai prasidėjo šešta savaitė suintensyvėjo pykinimas ir labai maistui išranki pasidariau. Valgau gerai, nustoju valgyt pykina 😃. Aš šaltibarščius darau, o pica tai galėčiau kiekvieną dieną valgyti 😜

Atsakyti

Šaltibarščiai skamba gerai, bet būtinai su bulvėmis  :D  Bulvės tinka šiuo metu visais pavidalais. 
Ir dar labai apelsinų ar kitų rūgščių sulčių noris. 
Laukiame svajojanti27 raporto iš daktarų  :) 

Labas rytas  :4u:


Pridėta:

  • Priedas  testas.jpg   97,11KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti