Įkraunama...
Įkraunama...

2019 lapkritis staiga tapo toks mielas ♥

Sveika, pas mus ir saulutė šviečia, tik labai vėjukas šaltas. Šiaip tikrai smagu, o kaip tu jautiesi?

Atsakyti

Rašiau tau žinutę privačią, ar skaitei? ;)

Atsakyti
Sveikos damos! Sveikinimai besilaukiancioms lakpritinuku! I jusu tema nesijungsiu, pavelavau biski, bet patarkit prasau kaip sukurti nueja tema Gruodinukams? 4u.gif reikia prasyt moderatores?
Atsakyti
Sveikos, ziuriu forumas nebelabai aktyvus, o ir si tema kazko prigesus. Bet noreciau prisijungti prie laukinaciu lapkritinuko. Man dabar 9sav, antras nestumas, gyvenu UK. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(apple_tree @ 2019 04 11, 21:39)
Sveikos damos! Sveikinimai besilaukiancioms lakpritinuku! I jusu tema nesijungsiu, pavelavau biski, bet patarkit prasau kaip sukurti nueja tema Gruodinukams?  4u.gif reikia prasyt moderatores?


Virsuje puslapio yra nuoroda "nauja tema" (as naudoju senaja forumo versija)
Atsakyti

Labuka mamytės! 

Jungiuosi prie Jūsų nedrąsiai, nes kruopyte dar tik 9 sav. Tai pagal mano skaičiavimus, bus arba lapkričio pabaiga arba gruodžio pradžia. 🤗 Gyvename ne Lietuvoje, tai nieko tiksliai negaliu pasakyti, nes jie nepripažįsta nėštumo iki 12 sav. Šis nėštumas mums truputi buvo ir stebuklas, nes turime 1m7men dukryte. Kažkaip taip greitai nesitikėjome antro. 😀

Atsakyti

Labuka mamytės! 

Jungiuosi prie Jūsų nedrąsiai, nes kruopyte dar tik 9 sav. Tai pagal mano skaičiavimus, bus arba lapkričio pabaiga arba gruodžio pradžia. 🤗 Gyvename ne Lietuvoje, tai nieko tiksliai negaliu pasakyti, nes jie nepripažįsta nėštumo iki 12 sav. Šis nėštumas mums truputi buvo ir stebuklas, nes turime 1m7men dukryte. Kažkaip taip greitai nesitikėjome antro. 😀

Atsakyti

Sveikos, kaip matau mūsų lapkritinukų forumas neveikia, kaip jūs laikotės?

Atsakyti