Įkraunama...
Įkraunama...

2019 lapkritis staiga tapo toks mielas ♥

Sveikutės  :4u:

Laukiu eilės pas daktarą, parašysiu kaip sekėsi  :rolleyes:​ 

 

Panašu, kad pas jus laikas smarkiai nuo LT skiriasi, kad pas daktarą ant suoliuko vakare sėdite  :) 

Mane šeima užkrėte kažkokiu virusiuku :( Sloga, gerklė truputį skauda... Nesmagu. Dar viliuosi, kad smarkiai neįsisirgsiu. 

Einu arbatėlės taisytis. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kritulka: 14 kovo 2019 - 09:13

Labas rytas :4u:

Mes Tenerifėj, skirtumas 2 valandos  :)

Laiką paskyrė 18:40, tai taip vėlai atrodo  :)

Tai va, apžiūrėjo,pagal echo atitinka mano skaičiavimus  :wub: Terminas 4 lapkričio. Girdėjom širdelės plakimą  :wub:  :wub:  :wub:

Gavom vitaminų  :)

Kitas susitikimas balandžio 10  :4u:

Kritulka, saugokis ir sveik  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

 Girdėjom širdelės plakimą  :wub:  :wub:  :wub:

Awww, kaip miela  :heart: 

Mes Tenerifėj...

Ne, klausykit, sarmatos turėkite - Tenerifėj jie  :ohmy:  Ir aš noriu į Tenerifę!!! :geda: 
O beja, kokio amžiaus kiti vaikai? Kaip jiems toks persikraustymas? Aš čia LT net bijau pagalvoti apie miesto keitimą, dėl savo devynmečio. Atrodo, kaip čia dabar išveši, vaikas pripratęs: mokykla, draugai...

Atsakyti

Kritulka, aha, čia gerai  :D 

Mano vyriausiai kovo 25 jau 19 sueina, ji LT baiginėja paskutinius metus, mažąjam devyni, bet jis pripratęs, visur su mama  :rolleyes:  Mes prieš tris metus jau čia buvom atsikraustę, bandėm gyventi, bet tėvynės ilgesys nugalėjo.. TIkiuosi daugiau nesimėtysime  :D​ 

Atsakyti

Žinau tą ilgesį  :) Tik gal ne Tėvynės, o artimųjų tas mano ilgesys buvo. Prieš penkiolika metų pati taip grįžau ir nebe išvažiavau. 
Pamenu, sesers vaikai atbėgdavo pasitikti visa galva didesni ir taip širdį suspausdavo, kad nematau kaip jie auga...
Bet buvo truputį kiti laikai. Dabar, kai lėktuvo bilietas 10-20€ per išpardavimus. Prisipirkčiau kiekvienam savaitgaliui - noriu skrendu, noriu ne  :B 

Aš pati norėčiau vėl išvažiuoti. Bet vaikas kraupsta nuo mano tokių kalbų. 

Atsakyti

... vyriausiai 19 .... mažąjam devyni...

Pastabėlė - tarpai pas jus tokie išlaikyti  :D​ 

Atsakyti

Aha, kažkaip taip gaunasi  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Tiesą pasakius, praktiškai 80% nulėmė išvykimą švietimo sistema LT. Nu jau bloga, kai reikėjo pastoviai su vaiku sėdėti prie namų darbų... :frusty:  :frusty:  :frusty:  Vienintelis dalykas mokykloje, kur nereikėjo mano pagalbos, tai anglų kalba. Ir pats sūnus motyvuotas, ir versti nereikėjo.. Visa kita jam neįdomu visiškai...

Kritulka, o kaip Jums mokslai sekasi???

Atsakyti

Tiesą pasakius, praktiškai 80% nulėmė išvykimą švietimo sistema LT. Nu jau bloga, kai reikėjo pastoviai su vaiku sėdėti prie namų darbų... :frusty:  :frusty:  :frusty:  Vienintelis dalykas mokykloje, kur nereikėjo mano pagalbos, tai anglų kalba. Ir pats sūnus motyvuotas, ir versti nereikėjo.. Visa kita jam neįdomu visiškai...

Kritulka, o kaip Jums mokslai sekasi???

​Antra klasė dabar. Kaip ir visai neblogai. 
Viskas priklauso nuo mokytojos. Mums nesisekė su auklėtojomis darželyje, bet užtai dvigubai atsilygino su mokytoja mokykloje  :super: Kartais pasidomiu kas nesiseka. Padirbam kartu su tikslinėm užduotėlėm ir pasitaiso. 
Aš kadangi svarstyčiau kraustytis į Vokietiją, tai ten man dar baisoka dėl pabėgėlių. Nesu buvusi, bet įsivaizduoju, kad ten daugiau kaip pusė mokinių klasėje kitataučių, ir didžioji dalis babajų (kad ir kaip rasistiškai tai skamba). Šiuo požiūriu Lietuva ramybės įsikūnijimas. 

Atsakyti

​Antra klasė dabar. Kaip ir visai neblogai. 
Viskas priklauso nuo mokytojos. Mums nesisekė su auklėtojomis darželyje, bet užtai dvigubai atsilygino su mokytoja mokykloje  :super: Kartais pasidomiu kas nesiseka. Padirbam kartu su tikslinėm užduotėlėm ir pasitaiso. 
Aš kadangi svarstyčiau kraustytis į Vokietiją, tai ten man dar baisoka dėl pabėgėlių. Nesu buvusi, bet įsivaizduoju, kad ten daugiau kaip pusė mokinių klasėje kitataučių, ir didžioji dalis babajų (kad ir kaip rasistiškai tai skamba). Šiuo požiūriu Lietuva ramybės įsikūnijimas. 

Na, aš turiu savų patirčių dėl ramybės ir saugumo. Patirtis Tenerifėj, kai vaikai saugomi kaip savi, ir patirtis LT, kai vejamas iš valstybinės mokyklos susireikšminusios prietrankos mokytojos. Kogero <bobiškas> pavydas buvo užkarevęs.. :P​  

Atsakyti

Iš dalies taip. Iš pašaukimo LT dirbančių vienetai. Dar pradinėse klasėse viena mokytoja, o vyresnėse - vaikas be galvos... 
Na kol kas mums gerai. Ir mokytoja faina, ir su klasiokais po pamokų po gryną orą pasitrainioja. Neužtrunka nei trijų valandų ir grįžta namo  :lol:  

O jūs Tenerifėje darbus dirbsite, ar per nuotolį? 

Atsakyti

Iš dalies taip. Iš pašaukimo LT dirbančių vienetai. Dar pradinėse klasėse viena mokytoja, o vyresnėse - vaikas be galvos... 
Na kol kas mums gerai. Ir mokytoja faina, ir su klasiokais po pamokų po gryną orą pasitrainioja. Neužtrunka nei trijų valandų ir grįžta namo  :lol:  

O jūs Tenerifėje darbus dirbsite, ar per nuotolį? 

Tai jau nežinau, gal vyrui padėsiu, reiks mažuoju užsiimti... Futbolas, mokykla, reikia pačiai kalbą mokintis  :rolleyes:​ 

Atsakyti