Įkraunama...
Įkraunama...

2019 lapkritis staiga tapo toks mielas ♥

Eina sau... dar ir saulė šviečia. Nerealiai!!!  :bigsmile:  :bigsmile:  :bigsmile: 
Ale aukščio matau nebijote  :ax: 

Čia palaipsniui žemėja, apkarpiau foto, nes per didelis failas tai nesijaučia aukštis  :D​ 

Atsakyti

Čia palaipsniui žemėja, apkarpiau foto, nes per didelis failas tai nesijaučia aukštis  :D​ 

Eina susigaudyti pagal namus šalia, kad ant kalvos  :photo2: Bet vis tiek, LT akiai nebūdingas tas skirtingas aukštingumas. 
Nu, rojus  :)  Faina. Norėčiau ir aš taip. Bet sako: visur gerai, kur manęs nėra  :lol:​ 

Atsakyti

...AsMama3... toks klausimas iškilo, o devynmetis kokią mokyklą lanko? Vietinę? Kokia kalba mokosi? 
Nes esu girdėjus apie nuotolines mokyklas LT. Tai norėjau pasmalsauti. 
Ką tik straipsnį skaičiau, kad planuojama jog ateityje mokyklos išvis visos virtualios bus.

Atsakyti

...AsMama3... toks klausimas iškilo, o devynmetis kokią mokyklą lanko? Vietinę? Kokia kalba mokosi? 
Nes esu girdėjus apie nuotolines mokyklas LT. Tai norėjau pasmalsauti. 
Ką tik straipsnį skaičiau, kad planuojama jog ateityje mokyklos išvis visos virtualios bus.

Kolkas dar nelanko, žiūrėsim, jei priims dar šiems mokslo metams, tai palankys dėl kalbos, norim į ispanų. Kai gyvenom prieš 3 metus, lankė ispanų, visai nenoriu aš nuotolinio su LT mokyklom. Kiša atsiprašant š.. į galvas, reikia to ar nereikia. Samdysimės žmogų kalbai išmokt, kad jau nuo rugsėjo pasikaustęs būtų. Jis imlus kalboms, moka rusų (susikalba), anglų išvis kaip sviestu patepta. Būna kažkaą pasakoja, vieną žodį angliškai, nes pamiršta kaip lietuviškai  :D  :D​ 

Atsakyti

Kolkas dar nelanko, žiūrėsim, jei priims dar šiems mokslo metams, tai palankys dėl kalbos, norim į ispanų. Kai gyvenom prieš 3 metus, lankė ispanų, visai nenoriu aš nuotolinio su LT mokyklom. Kiša atsiprašant š.. į galvas, reikia to ar nereikia. Samdysimės žmogų kalbai išmokt, kad jau nuo rugsėjo pasikaustęs būtų. Jis imlus kalboms, moka rusų (susikalba), anglų išvis kaip sviestu patepta. Būna kažkaą pasakoja, vieną žodį angliškai, nes pamiršta kaip lietuviškai  :D  :D​ 

Aha. Bet kažkur 'prisiduoti' kad mokotės vis tiek gi reiks. Tai kaip suprantu nuo kitų metų rinksitės vietinę m-klą? 
Kalboms vaikai labai imlūs. Manasis vis youtuberius žiūri, o aš nervojuos, kad nesamonių mokosi. Važiuojam vasarą mašinoje, sako: - Nori aš tau išversiu ką šitoje dainoje dainuoja?. Nu, sakau - noriu. Ir išvertė kas antrą žodį. Nuo tada sakiau, gerai, tegu žiūri savo youtuberius, man nebegaila  :D 

Atsakyti

O taip, youtube geriausia mokykla  :D​ 

Atsakyti

Sveikos merginos ar galiu į jūsų namučius 😍

Atsakyti

Labas, merginos! :) jungiuosi ir aš. Laukiuosi 3 mažylio, terminas lapkričio 4 d. :) kol kas pas gydytoją nebuvau, vizitas balandžio 2 d. :)

Labas aš taip pat laukiuosi trečio leliuko, gimdimo data  lapkričio 21d. Pas gydytoją kaip ir jūs balandžio 2d. 

Atsakyti

Tiesą pasakius, praktiškai 80% nulėmė išvykimą švietimo sistema LT. Nu jau bloga, kai reikėjo pastoviai su vaiku sėdėti prie namų darbų... :frusty:  :frusty:  :frusty:  Vienintelis dalykas mokykloje, kur nereikėjo mano pagalbos, tai anglų kalba. Ir pats sūnus motyvuotas, ir versti nereikėjo.. Visa kita jam neįdomu visiškai...

Kritulka, o kaip Jums mokslai sekasi???

Na taip LT švietimo sistema tai baisi, maniškis ir 9metų. Tempas beproto didelis, vaikai nespėja per pamokas, tenka namie sėdėti, antroj klasėj jau reikėdavo. Pirmoj vaikas labai kruopščiai ir gražiai stengėsi rašyti, bet nespėdavo, tai dabar spėja, bet raštas suprastėjo 🤨

Atsakyti

Va  :wub:

Eina sau koks vaizdelis, o kiek šilumos?  :wub:​ 

Atsakyti

Sveikos merginos ar galiu į jūsų namučius 😍

Dar klausi?  :4u:  Sveiki prisijungę  :ploja2: 

...maniškis ir 9metų....

Teks tuoj pervadinti temą į devynmečių mamytes  :lol: 

Atsakyti

Dar klausi?  :4u:  Sveiki prisijungę  :ploja2:

Teks tuoj pervadinti temą į devynmečių mamytes  :lol:

:D​ . Ačiū

Atsakyti